Річка Турія знову заросла зеленою ряскою

30 Серпня 2017, 16:40
7340

Ковельчани в соціальних мережах діляться фотографіями річки Турія, яка заросла ряскою.

У понеділок, 28 серпня, Юрій Цюп'яшук на своїй сторінці у Фейсбук завантажив відео і фото річки.

«Турія знову заросла планктоном», – написав він у дописі.

 

2

1

 

Світлана Шиманская завантажила фото і підписала: «Так потерпа наша річка Турія».

 

 

Допис викликав велику дискусію у коментарях. Користувачі мережі пропонують свої ідеї вирішення цієї проблеми. 


1




 

Нагадаємо, раніше наше видання показувало як у Ковелі засмічена та заростає річка Турія

Коментарі
30 Серпня 2017, 20:08
Сальвінія це не планктон. І проблема ця гостро стоїть не лише по Турії. Північна Європа також від такого потерпає. Поки особливих рецептів від цієї халепи не існує. В Україні, до слова, ця рослина занесена в Червону Книгу. Всьому виною теплі, безсніжні зими та спекотні літні сезони. Також наша Турія значно забруднена органічними рештками та слабопроточна, обміліла, заросла. Вода застоюється, добре прогрівається і тому це ідеальне середовище для тих рослин яких раніше тут не було ніколи. Річку варто чистити, не забруднювати та контролювати належний технічний стан меліоративних споруд: шлюзів, каналів. Але все це просто слова які щороку намагаються донести до владних структур. Все це очевидно для всіх окрім влади.
30 Серпня 2017, 20:20
https://www.volynnews.com/news/society/odna-z-holovnykh-richok-volyni-mozhe-znyknuty/ Публікація трирічної давнини. Нічого не змінилось. Власне ніякої серйозної небезпеки для річки немає. Так само як для мешканців водойм. Естетика звісно уже не та. А прокурорські труби яки скидають нечистоти у водосховище і браконьєри це уже реальна загроза як річці так і людям.
30 Серпня 2017, 20:45
Сальвінія плаваюча розповсюджена в Росії.<br/>До початку російсько-української війни (2014 р.) сальвінії плаваючої в Турії ніколи не було.<br/>Наші доблесні спецслужби ловлять гав, а не диверсантів...
30 Серпня 2017, 23:28
Лікуватись не пробував?
31 Серпня 2017, 00:54
Тебе вже путін вилікував Киселем жовто-коричневого кольору...
31 Серпня 2017, 11:38
недалекому агресивно настроенному, приедь в россию покажу реки за одно подзаработаешь....а то сидишь в кустах там кукарекаешь.....люди общаются нормально высказывают свое мнение, нет нужно всунуть свое рыло с гадостями, приплачивают тебе что ли...
31 Серпня 2017, 14:25
А на що там дивитись у твоїй кацапській педерації? На твою когутську клоаку роздовбану? Фу-у-у!!!
31 Серпня 2017, 15:30
оооо!!!!! дружище, давно тебя не было, аж скучно как то....в москве был, вокзал видел, чемодан носил...
31 Серпня 2017, 16:19
Коментарі дають всі небайдужі люди , а відповідні посадові особи міста які за цим слідкують і отримують зарплату чомусь мовчать ??? Чекаємо від вас пояснень і роз'яснень , чому така річка ! Що потрібно робити , як виправити ситуацію !!!
31 Серпня 2017, 17:07
Ти не чемодан, ти гівна путінські в пригоршні носиш, цапе...
31 Серпня 2017, 19:14
Якщо ви Такі патріоти <br/>Чому ви носите одяг закордонний, користуєтесь технікою з Європи <br/>Повикидайте це все<br/>І тільки всім українським користуйтесь <br/><br/>Як колись їздили в Росію на заробітки то мовчали<br/>Багато вкого батьки з Росії <br/>Аж бісить Ваша не вихованість<br/><br/>Багато в яких містах там чистота<br/><br/>А ковель маленьке місто і сміття повно<br/>Людина викидає всі бумажки де попало<br/>Немає різниці в якій країні Ви живете <br/>Нада поважати людей які прибирають місто за мізерні зарплати<br/><br/>Чисто не там де прибирають, а там де не забруднюють
31 Серпня 2017, 19:57
гостю....вы знаете, радует, что здесь очень много адекватных людей, которые понимают ситуацию, и переживают за родной город, но к сожалению в семье не без уродов, убогие есть везде.....
31 Серпня 2017, 21:33
Дивишся отак, читаєш і дивуєшся. Дорослі ніби люди. От і клавіатуру з монітором освоїли ніби. А пишуть!!!! Скажіть чого на будь який брєд мають щось пояснювати? Ще й влада!! Якщо тобі щось неясно то загугли ЗАРОСЛА РІЧКА САЛЬВІНІЯ і там все написано. Ніяка влада сальвінію чистити не буде бо та рослина охороняється державою. Ото паніку роздують на голому місці а почитати мозгів нехватає?
01 Вересня 2017, 02:00
Результати кацапської диверсії охороняються державою?
01 Вересня 2017, 21:06
Всі мешканці міста стурбовані ,тим як виглядає і що робиться з річкою , а наша народнообрана влада (...чого на будь який брєд мають щось пояснювати? Ще й влада!! ) буде роз'яснювати що це таке . Для них народ потрібен перед виборами. Ви шановний &quot;мозговитий&quot; живете за наші податки , тому будь-ласка правильно реагуйте на будь які звернення людей , читайте закон України про звернення громадян ...
01 Вересня 2017, 22:41
Ця зараза сальвінія дуже розповсюджена в ОЗЕРАХ кацапської педерації, в стоячій воді. А Турію змогли нею спаскудити тому, що через побудовані за совківською командою водосховище та дамбу швидкість руху води в Турії різко знизилась, вода стала майже стоячою. Водосховище донищує річку! Вихід один - демонтувати дамбу і дати крутим земельні ділянки на водосховищі для будівництва розважальних закладів. Вони швиденько і водосховище засирлбть, і пляж облаштують. А коли швидкусть руху води зросте, сальвінію знесе потоком.<br/>А для байдарок та каное на Волині є дуже багато озер...
03 Вересня 2017, 17:58
Вже очищати озеро в урочищі Нечимне збирались декілька років тому.Багато було задумів та ідей,але результат нульовий.Озеро катастрофічно пропадає.Фінансування і бажання щось робити потрібні.