Стало відомо, чи подорожчає хліб у Ковелі

04 Вересня 2017, 17:00
2876

Сьогодні в облдержадміністрації говорили про ціни на хлібобулочні вироби на Волині.

Про це стало відомо у понеділок, 4 вересня, під час оперативної наради в ОДА, – пише «Волинь 24».

За словами директора департаменту агропромислового розвитку Юрія Горбенка, в області завершився збір ранніх зернових культур. 

«Враховуючи, що в області виробили у 2,5 рази більше зерна, аніж була потреба, підстав для дефіциту зерна в області немає», – розповів чиновник.

Голова ОДА Володимир Гунчик наголосив, що ця фраза має свідчити про те, що ціни на хлібобулочні вироби на Волині не підвищиться. 

«Якщо є надлишок зерна, то питання дефіциту не має бути. У нас не повинно бути проблем з мукою. Єдиний фактор, який впливає на ціновий кламат – пальне, енергоносії, зарплати. Я попросив би, щоб аудиторська служба, фіскальна служба, антимонопольний комітет це врахували і під час аналізу цінової політики на хліб відштовхувались з цих факторів. У нас там появляється роялті, що муку возять десь з Сахаліна, а прості люди питають, чому ж підвищується ціна на хліб», – зазначив він.

Відтак, Володимир Гунчик попросив відслідковувати формування ціни на хлібобулочні вироби в області.

Коментарі
04 Вересня 2017, 20:13
якщо ненаситному буржую захочеться підняти ціну , то він вам зробить такий дефіцит зерна, що МАМА НЕ ГАРЮЙ. Ще не всі річки пересохли і болота. Є куди висипати. Заради бабла що хочеш зроблять
04 Вересня 2017, 20:24
100% подорожчає. Вже раз зібралися поговорити це вже точно подорожчає.
04 Вересня 2017, 21:18
Ага і долар по 24
04 Вересня 2017, 22:44
Точно подорожчає! Сьогодні модно піднімати на все ціни без будь-якої причини.
04 Вересня 2017, 23:03
<p>[ВИДАЛЕНО ЗА НЕЦЕНЗУРНУ ЛЕКСИКУ]</p>
05 Вересня 2017, 00:35
кому війна, а хтось на бурштинових копанках бойові ордени заробляє
05 Вересня 2017, 03:10
В країні війна, а ахметов піднімає ціни і жиріє не по днях, а по годинах. Субсидії з бюджету йдуть йому в кишеню, остолопе. І тому на війну грошей в держави немає. А у ахметова на війну з Україною є, і це наші з тобою гроші, йолопе!
05 Вересня 2017, 03:25
Тобто в Ахметова бабла на війну з Україною, при тому що він громадянин України і вся його власність тут, хватає, а твій Парашенко, в якого в Липецьку фабрика а в Панамі фірми з офшорами, геть зубожів і нема за що кусок хліба купити?
05 Вересня 2017, 10:02
а за тоталітарного режиму я могла купити на 60 крб пенсії 375 буханок хліба. щоб тепер купити стільки, мені потрібна пенсія 2600 грн. а маю 1190. молга купити300 літрів молока. а тепер треба 6000 грн. так що не нада піз...ть.
05 Вересня 2017, 12:47
<p>[ВИДАЛЕНО ЗА НЕЦЕНЗУРНУ ЛЕКСИКУ]</p>
05 Вересня 2017, 13:07
Панове, не треба скиглити! Ніякої війни в Україні немає. Є якесь малозрозуміле АТО. АТО, це коли по нашим стріляти можна а нашим - ні. АТО, це те що мало тривати два тижні, за передвиборчими словами Порошенка, а триває уже три роки.
05 Вересня 2017, 14:33
<p>[ВИДАЛЕНО ЗА НЕЦЕНЗУРНУ ЛЕКСИКУ]</p>
05 Вересня 2017, 17:01
поїдь у те малозрозуміле ато, там тобі яйця відкрутять швидко. без яєць філософствувати на тему ато чи війна набагато краще, розкажеш як це
05 Вересня 2017, 17:25
Я там провів три місяці і скоро знову буду. Не відкрутили. Там не до того. Це не війна а суцільна анархія і бізнес. А у тебе щось із статевим дозріванням раз так часто чужі яйця згадуєш і бризкаєш жовчю на всіх і все. Сам-то хоч в армії побував чи тільки й здатен тут пінитись, хробак?
05 Вересня 2017, 17:36
Троль, ти зовсім неадекват. Живеш в якійсь вигаданій країні.
05 Вересня 2017, 21:10
<p>[ВИДАЛЕНО ЗА НЕЦЕНЗУРНУ ЛЕКСИКУ]</p>
06 Вересня 2017, 16:59
Ти той самий козломордий, що насилу опанував гуглівського перекладача?