У Ковелі на Привокзальному ринку провалилася земля

05 Вересня 2017, 10:53
21572

Внаслідок серйозної аварії у мережі міського управління водопровідно-каналізаційного господарства кілька мікрорайонів Ковеля, в тому числі центр міста, у неділю на цілий день опинилися без води.  

Громадяни, які торгують на ринку, розповідають, що в яму навіть впав чоловік. Про масштаби надзвичайної ситуації свідчать знімки спецкора газети «Вільна думка» Миколи Силюка.

«Працюємо по договорах. Зараз трошки погодні умови відтермінують наші роботи на три-чотири дня, а так – все по плану», – спокійно прозвітував на апаратній нараді у сесійній залі заступник мера з комунальних питань Андрій Товстига, наче нічого особливого у місті не трапилось.

«Привокзалка» – на контролі. Давайте, розбираємося: ми, водоканал, проектанти, щоб прийняти рішення», – наголосив міський голова Олег Кіндер.

Наступний доповідач начальник управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства міськвиконкому Андрій Стернічук довго розповідав про роботу над проектами, які реалізуються, укладанням договорів.

«На контролі, Андрій Васильович, в першу чергу «Привокзалка». В першу чергу! Кидайте все і займайтесь «Привокзалкою», бо крім всього того ще нам в кавичках буде сприяти погода. Скільки там: три-чотири дня дощі? І я розумію, що не встигають там і так воду викачувати з тієї ями – з аварійного участка. І далі: як приймати рішення? Давайте чим швидше», – наставляв Олег Кіндер пана Стернічука.

До речі, коли мова зайшла про розпорядників коштів та фінансування на наступні три роки, то Олег Олексійович заявив, що серед усіх комунальних підприємств найбільші суми грошей цього року не освоєні саме «Ковельводоканалом». Мер ще раз згадав про аварію, коли зробив анонс, що у середу має відбутися нарада з освоєння 17 мільйонів гривень, виділених урядом на ліквідацію наслідків «діяльності» Ковельської філії ДП «Укрветсанзавод».

«Надіємось, що сьогодні-завтра розпорядження голова облдержадміністрації підпише і фінансування піде. На вересень місяць це біля 6 мільйонів. Дай Бог починемо ці роботи. Но повірте мені, на даний час більше проблем це аварія на «Привокзалці» нам створила. Нікуди не дінемося від неї, ще й погодні умови не на нашу сторону», – підсумував невтішно Олег Кіндер.

 










1




Коментарі
05 Вересня 2017, 14:19
Докерувалися!!!!!!!!!!!<br/>Кому ще не ясно що всіх тих кіндерів рибачків і інших злодійкуватих товстиг треба терміново гнати від управління містом драною мітлою. Де правий сектор???Де інші наші патріотичні організауії , які здатні все те кіндеровське кодло запхнути в люстраційний смітник???????<br/>Терміново в Ковелі потрібно проводити вибори міської влади, бо якщо та банда ще трохи покерує то не тільки на привокзалці земля провалиться.
05 Вересня 2017, 14:23
&lt;p&gt;[ВИДАЛЕНО ЗА НЕЦЕНЗУРНУ ЛЕКСИКУ]&lt;/p&gt;
05 Вересня 2017, 14:24
Це просто надто вгодовані контролери там ходять. От земля їх і не витримує.
05 Вересня 2017, 14:55
Старші люди мають пам&quot;ятати яка яма була на цьому місці.Коли йшла забудова привокзалки то застерігали,що колись піде все під землю...
05 Вересня 2017, 15:07
Скоро уся привокзалка провалицься разом з Сорокою
05 Вересня 2017, 15:11
Подивіться старі фотографії Ковеля періоду Першої світової війни, здається 1916 чи 1917 роки, їх в Інтернеті вистачає, то саме на цьому місці стояли шибениці, на яких окупаційна влада страчувала людей.
05 Вересня 2017, 15:20
А для чого показують аж 5 фотографій зливової каналізації на проїжджій частині ?Здається це вотчина Добробуту.
05 Вересня 2017, 15:28
Зроблять як на мості той що біля міляції. Пів мішка цементу та п'ять відер піску... Замажуть заляпають тай все. І так зійде....
05 Вересня 2017, 15:42
Навпроти Вогника теж діра в тротуарі. І вже досить давно. Чекають коли вона провалиться разом з людьми???
05 Вересня 2017, 15:53
яка різниця кому належить ота &quot;дирка&quot; на проїжджій частині, а показують журналісти напевно місце наступного можливого &quot;провалля&quot;
05 Вересня 2017, 16:00
То все однорука відьма поробила з Павлова 13
05 Вересня 2017, 16:02
В середновіччя знали що робити
05 Вересня 2017, 17:11
хотелось бы о другом, провалилась земля , образовалась яма, это одно, как вы говорите заляпают, но вы посмотрите какой бардак, анти санитария на этом рынке, все валяется, все грязное, и с этих коробок потом продают продукты, где СЭС?
05 Вересня 2017, 17:52
Головне мікроволновки в міській раді, а не ями по місту)
05 Вересня 2017, 18:31
Тема зливової каналізації в статті не розкрита.
05 Вересня 2017, 19:06
от ти її і розкрий - тему зливової каналізації
05 Вересня 2017, 19:15
То лише попередження про можливу справжню катастрофу. Якщо труба,якій більше 50-и років вийде з ладу в глибині ринку під капітальними спорудами в районі туалету - от тоді буде справжня катастрофа і для працівників ринку,а ще більша для мешканців мікрорайонів прилеглих до залізницІ.
05 Вересня 2017, 22:42
Поки Сорока падло літає над ринком зі своїми товстосракими контролерами так і буде
06 Вересня 2017, 01:57
А те що ринок знаходиться бiля колiй залiзницi то нiкого не дивуе. Самi собi норми,самi собi закон
06 Вересня 2017, 03:53
а новина на сайті з&quot;явилась лише в вівторок, шановні журналісти догана, вам таваріщі.
06 Вересня 2017, 11:54
а роблять то ще й досі, а ти тут розписався - іди допомагай
06 Вересня 2017, 12:12
До кінця вересня закінчать-подумаєш не зможуть торгувати самогонкою лівими цигарками та рибою з Ч орнобиля
06 Вересня 2017, 12:19
Та вялена риба з Чорнобиля!!! .Її кожного ранку так акуратно засмальцьованою ганчіркою протирають коли виймають з дирявих сумок.
06 Вересня 2017, 12:21
А ЯКІ МОРДИ В ПРОДАВЧИНЬ, ЯК КОЛИСЬ У РАДЯНСЬКОМУ БУФЕТІ НАЛИВАЙЦІ
06 Вересня 2017, 12:25
ДЕ ТОЙ ЧЕРВОНОМОРДИЙ МУСОР З САМОГОНКОЮ НА МОПЕДІ
06 Вересня 2017, 12:53
Колись на привокзальній площі пройти було неможливо стояли перекупники та шепотіли дріжжі кому дріжжі.А тепер червономордий поставив кавову машину де продає каву з самогонкою і репетує на все горло ,сомогонка ,білоруські цигарки.Доречі кава для мусоров безкоштовна...
06 Вересня 2017, 12:58
Колись мусора пили каву з коньяком
07 Вересня 2017, 00:54
І кого це земля не носить, до себе просить?
07 Вересня 2017, 12:35
То мабуть піді мною провалилося за гріхи мої
07 Вересня 2017, 13:46
подскажите, а что это за гравицапа стоит такая железная с колесом, посреди рынка, это насос?
08 Вересня 2017, 00:13
Це з зажраних контролерів будуть жирок відкачувати-це польський медичний інструмент
08 Вересня 2017, 10:34
Я за них на кожному зібранні прошу
08 Вересня 2017, 10:38
Хто цікаво з мусоров кришує чорнобильську таранку з бутулізмом.Чи сомогоночка навпроти все лікує та дезинфікує.
08 Вересня 2017, 10:41
Я ТУ РИБКУ САМ КОЛИСЬ ПІД САМОГОНОЧКУ НА ХАЛЯВУ ЇВ ,ПОКИ ПОПЕРЕК ГОРЛА НЕ СТАЛА