Мерія вже давно мала б заборонити торгівлю на Привокзальній площі, – член Громради

08 Вересня 2017, 12:36
5092

Проблему стихійної торгівлі у Ковелі на «Привокзалці» порушив депутат Ковельської міської ради з фракції «Самопоміч», медик Богдан Солодуха.

«Торгівля на гів…і!!!! Продукти vs каналізаційні стоки, хто переможе? P.S. Санітарні норми? Ні, ні не чули… Інфекційне відділення рулить!» – емоційно написав він на своїй сторінці у Фейсбуці, виклавши знімки несанкціонованого торговища перед залізничним вокзалом.

Цю болючу тему продовжила член громадської ради при Ковельській міськраді, заступник голови ГО «Підприємці та працівники приватного сектора міста Ковеля», а на останніх місцевих виборах – кандидат у депутати тієї ж міської ради від «УКРОПу» Людмила Васковець (на фото).

 


 

«Як на мене, то мерія вже давно мала б заборонити торгівлю на Привокзальній площі. Розвели безлад. Соромно дивитись на все це. Тим більше на ринку достатньо місць, а для молочних продуктів існує молочний павільйон. Неодноразово піднімалося це питання, але ніхто не хоче цим займатися, мовляв не хочуть сваритися з людьми. Наша мерія, напевне, чекає доки всі підприємці, які торгують продуктами, залишать торгові місця на ринку і підуть торгувати на Привокзальну площу», – пише вона.

І ставить резонне запитання: «А навіщо платити оренду ринкові?»

«Якщо ті, що там торгують розповідають, що там місце обходиться набагато дешевше. Я думаю, всі бачили як 22 серпня зранку просто на проїжджій частині виріс контейнер-магазин «Ромашка». І що саме цікаве в цій ситуації: ані мерія, ані поліція його не бачили, поки не підняли галас деякі депутати і громадські активісти. При цій владі не чекайте ніякого порядку і законності в нашому місті», – заявила громадська активістка.

Один з дописувачів із Києва дорікнув їй, мовляв «самі вибрали, самі й страждаєте».

«Ви помиляєтесь, я не вибирала. Тому, що не голосую в Ковелі. Мені прикро за моє рідне місто, в якому народилась, виросла і на даний час працюю», – відповіла Людмила Васковець, яка проживає у Турійську.




1



 

Коментарі
08 Вересня 2017, 16:05
Довели людей до білої гарячки. Людина вимушена йти продати те молочко чи яку городину, щоб заробити яку копійку. Вони не жирують, як дехто з випасеними мордами. Я бачу вихід у ций ситуації слідуючий -<br/>1. Щоб мирно ліквідувати цей балаган, потрібно негайно почати реконструкцію привокзальної площі.<br/>2. Заставити Кошарука з Шавою виконати свої обіцянки і перенести ринок на площу перед Слайгою. Коли кошарук хотів стати мером то бив себе в груди. Чи він робить щось за щось?<br/>3. За місце на овочевому ринку плати не може бути ніякої. Нехай платять за місце ті, хто займається спекуляцією і перепродує. Всім відомо, що ціна на любі штани, рубашка і ін. в 2 а то й в 3 рази перевищує закупівельну. І нема чого дерти гроші з бабусі, яка прийшла продати молочко.<br/>4. Організуйте закупівлю сільгосппродукції у насеоення по нормальних цінах
08 Вересня 2017, 16:25
Мерія там недавно ларьок ромашку поставила (це було точно з відома мерії як пивна біля фонтану) . Вони в першу чергу зацікавлені бо це відкати в кишеню. Зараз вузлову лікарню замутили. Мерія як паразит який всі соки з ковельчан вичавлює.
08 Вересня 2017, 16:25
Що таке спекуляція? Дай юридичне визначення з посиланням на правові акти.
08 Вересня 2017, 16:34
Кошарук обіцяв овочевий ринок у випадку обрання його мером. Його не обрали тому тепер всі питання та пропозиції до діючого міського голови. І як Ви пропонуєте відрізняти тих хто продає свою городину від перекупників, є якийсь алгоритм? Ну а так-то зрозуміло що потрібна реконструкція привокзалці і окремий ринок також, це уже більш ніж на часі. Можна сказати що це має вирішуватись невідкладно.
08 Вересня 2017, 16:52
підійди до паровоза і сам відрізниш хто є хто. Там і алгоритму не треба.
08 Вересня 2017, 16:53
я маю на увазі перекупників - тих що торгують лахами. Що у нас самі шиють і продають?
08 Вересня 2017, 17:09
ти такий наівний. невже ж ти думаєш, що Кошик виконав би свою обіцянку, якби його обрали мером? Та він на другий день забув би. дав би йому Шава паклюжити площу. Це ж своє, особисте. А Кошик хто такий? Піарщик на чужих проблемах і все.
08 Вересня 2017, 21:01
А за що я буду жити
08 Вересня 2017, 23:29
По-твоєму, продавати може тільки той, хто товар виробляє і тільки виробленим товаром? Тоді всі магазини треба закрити. Ти що, косцьов'ятнутий?
09 Вересня 2017, 01:21
Я хочу,щоб закрили магазин Ювін на Косачів 8.Він мені реально заважає працювати та заробляти гроші.
09 Вересня 2017, 11:42
КІНДЕР ОСОБИСТО ВИДАЄ ДОЗВОЛИ НА ТОРГІВЛЮ НА ПРИВОКЗАЛНІЙ ПЛОЩІ СВОЇМ ВАСАЛАМ
09 Вересня 2017, 18:12
Там практично всі торгують овочами і фруктами з опту а не з городу!!!!<br/>Заборонити цей балаган!!!
09 Вересня 2017, 21:40
Базарне кодло хоче вижити конкурентів В мене пропозиція - закрити базар!
10 Вересня 2017, 03:05
Ей,а хто це там такий розумний,я стосовно того,хто дозволив собі людей назвати &quot;базарним кодлом&quot;? Ти не багато собі дозволяєш? Твоя пропозиція &quot; закрити базар&quot; ніщо інше як не пук,від якого просто смердить,але його ніхто не почує. Ти напевне і відносишся до тих хто купує на опті і перепродую обважуючи і обманюючи покупців тим,що ніби то сам виростив.
10 Вересня 2017, 03:05
Ей,а хто це там такий розумний,я стосовно того,хто дозволив собі людей назвати &quot;базарним кодлом&quot;? Ти не багато собі дозволяєш? Твоя пропозиція &quot; закрити базар&quot; ніщо інше як не пук,від якого просто смердить,але його ніхто не почує. Ти напевне і відносишся до тих хто купує на опті і перепродую обважуючи і обманюючи покупців тим,що ніби то сам виростив.
10 Вересня 2017, 03:05
Ей,а хто це там такий розумний,я стосовно того,хто дозволив собі людей назвати &quot;базарним кодлом&quot;? Ти не багато собі дозволяєш? Твоя пропозиція &quot; закрити базар&quot; ніщо інше як не пук,від якого просто смердить,але його ніхто не почує. Ти напевне і відносишся до тих хто купує на опті і перепродую обважуючи і обманюючи покупців тим,що ніби то сам виростив.
10 Вересня 2017, 14:10
Обнагліли баби базарні! Мільйони на укропі та молоці наторговують і нікому нічого не платять! Де моя гумова бейсбольна біта?
11 Вересня 2017, 13:23
тяжело вам будет перестроится к новой нормальной жизни, дай бог чтоб она конечно настала, но с таким подходом, пока все с горки....