«Заходять м’ясо-молочні жіночки, а виходять «дюймовочки», – лучанин про потяг «Ковель-Хелм»

09 Вересня 2017, 12:43
5679

Луцький фотограф Віктор Голіков поділився емоціями від подорожі новим потягом «Ковель-Хелм». 

Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбуці. 

«Я кайфую в потязі Здолбунів-Хелм!!! До Ковеля все спокійно і порожньо, а потім – все як завжди...всі ті, хто раніше катав автобусами – пересіли на рейковий автобус. Це та вічна ситуація, коли заходять наші м'ясо-молочні жіночки по кілограм сто, а в Хелмі виходять «дюймовочки», тільки сумки більшають. Торги на біржі – повна фігня в порівнянні з екшеном в потязі Здолбунів-Хелм», – ділиться враженнями Віктор Голіков. 

 

Найбільше лучанина порадували «релігіозні контрабандистки»: 

«Кароч, то все фігня.Порадували найбільш жіночки, які при цьому читають слово Боже і хрестяться перед кордоном з такою інтенсивністю, ніби востаннє. Потім радіють, коли з потяга виловлюють когось іншого, і знову хрестяться, коли двері зачиняються і ми рушаємо далі», – розповідає чоловік. 

«П.с. Якщо Ви маєте з собою скотч - Ви король вечірки)», – з сарказмом додає фотограф. 

Нагадаємо, потяг «Ковель-Хелм» почав курсувати 12 червня 2017 року, а пізніше рейс продовжили до Здолбунова.

Коментарі
09 Вересня 2017, 18:09
Коли вже припинять контрабанду в громадському транспорті?!
09 Вересня 2017, 19:35
Питання, а хтож купляє те м'ясо, що везли в штанах?<br/>Не бридко?????
09 Вересня 2017, 19:58
В штанях<br/> ще є й яйця.
09 Вересня 2017, 21:15
раз везуть, значить купляють
09 Вересня 2017, 21:59
створіть такі умови, щоби наші громадяни їздили не торгувати а по екскурсіях. Довели народ до білої гарячки і ще щось хочете.
10 Вересня 2017, 00:09
Частина громадян без всякої контрабанди їздить на заробітки.
10 Вересня 2017, 00:14
А що хтось сумнівався що хтось буде їздити тим потягом по іншому.
10 Вересня 2017, 14:15
Змусила влада украйнців стати контрабандистами. І ще хтось нам завидує? Та щоб вас Жаба до смерті задушила!
10 Вересня 2017, 21:15
А ви своїм дітям готуєте м'ясо з штанів??? <br/>Думаю, що ні...а чого ж чужим возите?<br/>Тільки подумаю.....фууууууув
11 Вересня 2017, 02:26
Ти кайфуєш? Щоб твоя сімя так кайфувала, як ті нещасні жінки, які змушені таким чином кусок хліба заробляти. Дайте, козли, можливість заробити в Україні - контрабанда припиниться. Все ж декомунізували вже до ручки.
11 Вересня 2017, 02:26
Ти кайфуєш? Щоб твоя сімя так кайфувала, як ті нещасні жінки, які змушені таким чином кусок хліба заробляти. Дайте, козли, можливість заробити в Україні - контрабанда припиниться. Все ж декомунізували вже до ручки.
11 Вересня 2017, 02:29
То ти й не купляй мяса з штанів, гурман ти перебірливий. Йди на базар і купи таке ж гівняне мясо на преміксах, тільки незрозуміло якого укровиробника і вдвічі дорожче. Парашенко ж обіцяв вільну торгівлю з Євросоюзом? От і їжте привезене в штанах, чи смокчіть його. Це демократія.
11 Вересня 2017, 11:47
в девяностых такого не было, в каком времени сейчас живет Украина, или в каком измерении, довели, работы нет, да и другим способом,чтоб прокормится покоя не дают, закон!!! декомунизация работает, и смех и грех, а как радовались, и проклинали проклятых москалех, помню в 92м приезжал домой, тогда говорили, все пипец кацапам, мяса сахара сала картошки льна не будет, передохнут, сколько злорадства было, а вышло и выходит все боком.....и вы понимаете сегодня что это правда, только многие сразу воспринимают в штыки и начинают поливать всякими гадостями, а это тоже со временем боком вылезет...
11 Вересня 2017, 12:35
А в якому &quot;времени&quot; живе Росія?! Всі мають роботу? <br/>В 90-х багато чого не було... <br/>Українці їздять на заробітки не тому, що не мають за що купити кусок хліба, а тому, що хочуть жити краще! Гамнюки є в кожній нації, але я особисто не знаю жодної людини, яка б раділа, що росіяни погано живуть, а ви, хоч і народились в Україні, українцем ніколи мабуть й не були раз так зловтішаєтеся будь - яким негативним новинам в нашій країні! І не розказуйте як переживаєте за Ковель, бла-бла-бла... Краще читайте свої рос сайти, де все вам буде гріти душу.
11 Вересня 2017, 12:54
Криза російської педерації, слава Богу, ЄС і Трампнашу, все поглиблюється і поглиблюється... Незабаром в пригожина бабки на ольгінських тролів закінчаться і будеш ти жити при комунізмі - в &quot;суспільстві&quot; без грошей. Побачим-почуєм, як ти тоді замекаєш...
11 Вересня 2017, 13:17
100%<br/>Той хто возить сигарети на Польщу точно не бідує! Просто вони не хочуть сидіти на одну зарплату, тому й стараються для себе і своїх дітей
11 Вересня 2017, 13:40
хорошие мои, я ждал этих помоев, вы знаете, если в 92 году по приезду на похороны отца, мне лично злорадствовали этими высказываниями, мои даже хорошие друзья, я бы промолчал, если бы мне была безразлична судьба Ковеля, я не читал бы эти коменты, если бы мне была безразлична судьба Украины, я не устраивал бы и не платил бы хорошие деньги за работу украинцам, мне давно плевать на этого недоумка &quot;козломордого&quot;, волей судьбы, да живу в России, как и миллионы таких, добился многого тут, не знаю как бы было , живя я в Украине....
12 Вересня 2017, 01:01
Привіт, козломордий! Давно не чути було, як там чемодан-вокзал? Одружився, накінець, на Петрові чи Педро? Щодо кризи Російської, як ти зволив висловитись - педерації - як завжди, ти правий. Глянеш на табути російських заробітчан, які заполонили наші міста, і усвідомлюєш, що Рашці - кирдик, І тарифи в них вище вищого, так що їм хана. А наша велика нація великих укрів - скоро буде найбагатшою країною і очолить світові економічні рейтинги.<br/> Ідіот ти, дитино, і дурний львівський рагуль тебе робив.
12 Вересня 2017, 11:54
Я в шоці!
12 Вересня 2017, 12:33
шок от чего, от правды или от оскорблений?
12 Вересня 2017, 14:54
Від того, які злі люди.... У кожного своя думка)))) і це нормально.
12 Вересня 2017, 15:09
так людей довели до этого состояния!!!!!!!, а тут выскажутся и вроде легче, правда высказываться нужно только без оскорблений друг друга, власть поругать можно, даже матом...
13 Вересня 2017, 01:57
Чоловіче, всі в країні в шоці, від того, що твориться. Стосовно того, що вгорі писав дописувач, звертаючись до &quot;козломордого....&quot;, то Ви, мабуть, не в курсі. Флудить тут один, називає всіх, хто не такий упоротий нацик, як він, або козломордими, або й гірше. Термінологія та ідеї обмежені чемоданом-вокзалом. От йому і чіпляють всі ті поганяла, які він вживає в своєму бідненькому рагульському лексиконі. З окремих фраз зрозуміло, що падлюка або лемко, або інший галіцай.