ДТП у Ковелі: авто на єврономерах насмерть збило дівчину

12 Вересня 2017, 14:45
13279

У Ковелі на вулиці Грушевського, поблизу магазину «Віола», трапилось фатальне ДТП.

Про це повідомляє Віктор Зубарєв на своїй сторінці у Фейсбук.

Водій «Volkswagen» на єврономерах насмерть збив дівчину. На фото видно як червоне авто в'їхало в огорожу.

На місці аварії працюють правоохоронці.

 

5

2

 

Коментарі
12 Вересня 2017, 20:13
А бухого водія зловили?
12 Вересня 2017, 20:23
Скотина...
12 Вересня 2017, 20:37
я водия знаю вин за кермом невживае може дийсно погано стало
12 Вересня 2017, 22:59
Гальмівного шляху не має
13 Вересня 2017, 00:01
Не обов'язково, щоб водій пив за кермом, він міг випити і за столом. А потім пішло-поїхало... нема гальмівного шляху - оковита всі гальма відпустила.
13 Вересня 2017, 00:15
ніхто незастрахований и недай боже таке пережити и нема чого наводити наклеп
13 Вересня 2017, 00:39
У водія стався напад епілепсії, в авто були його мати і дружина, але вдіяти нічого не змогли.
13 Вересня 2017, 00:41
Теж чув таке від рідних загиблої. Земля їй пухом
13 Вересня 2017, 00:47
цей водий нелихач це збіг обставин
13 Вересня 2017, 01:12
А що, на українських номерах, не збивають?
13 Вересня 2017, 01:21
Люди! Це велика біда, не пишіть дурного.
13 Вересня 2017, 01:21
Люди! Це велика біда, не пишіть дурного.
13 Вересня 2017, 01:26
Люди не судіть, не судимі будете. Незнаючи правди не пишіть дурниць.
13 Вересня 2017, 01:26
Люди не судіть, не судимі будете. Незнаючи правди не пишіть дурниць.
13 Вересня 2017, 01:43
Про євро номери вже за... Бали. Якщо довбень то немає різниці. Адміни навіщо на цьому АКЦЕНТУВАТИ увагу?
13 Вересня 2017, 02:10
так як шо ты дальтонік то їздити не можна на машині комісії не пройдеш , а якщо у тебе чорна болезнь , будьласка їздь на здоровья , ото дурні у нас закони
13 Вересня 2017, 03:51
Купляється все... Крім життя
13 Вересня 2017, 10:09
Тому, що це називається "джинса"))
13 Вересня 2017, 11:26
где этот писака, который давал коменты выше про российские машины, язык в задницу засунул, всякое случается, машин много, дороги плохие, машины скоростные, людей жалко.....
13 Вересня 2017, 11:57
Кажуть що в нього епілепсія схватила хто взагалі дає права епілепсикам
13 Вересня 2017, 12:12
а хто дає права напівсліпим, наркоманам, алкашам?чи можливо хтось здоровий не може отримати серцевий напад або інсульт за кермом? ризики є у всіх. водії за кермом навіть не рідко засинають, то що їх за це проклинати? ніхто не знає що його чекає в дорозі і будьте людьми, бо дехто забуває що ми ходимо і їздимо під одним Богом.
13 Вересня 2017, 12:15
дівчину шкода, співчуття рідним, а їй нехай земля буде пухом.нвхто не знає де закінчиться його земний шлях.
13 Вересня 2017, 12:49
Люди,будьте людьми!У жінки лишилось двоє дітей!Це велика біда,ніхто не знає,де його чекає смерть.Краще побажаємо сили чоловікові дівчини і дітям пережити трагедію.<br/>P.S.Не судіть нікого,ніхто не знає,що трапиться через секунду