У Ковелі вантажівка збила велосипедиста

12 Вересня 2017, 16:00
4698

Учора в місті Ковель автомобіль «ГАЗ» збив 59-річного велосипедиста. 

Про це повідомляється на сайті Національної поліції Волинської області.

За кермом вантажівки перебував 33-річний місцевий житель. Велосипедист раптово виїхав на смугу зустрічного руху. Постраждалий – житель села Бахів. Його госпіталізували в травматологію райлікарні. 

За фактом порушення правил дорожнього руху слідчі розпочали кримінальне провадження. Проводиться досудове розслідування.

 



   

Коментарі
12 Вересня 2017, 20:12
Що можуть кацапські автомобілі, то тільки безмірно пожирати пальне і давити людей...
12 Вересня 2017, 21:05
А що в Україні виробляють аналоги, чи всім по кишені дорогі іномарки.<br/>P.S. А те що велосипедист перебував в нетверезому стані також до уваги не береш
12 Вересня 2017, 23:19
ти недорозвинений дебіл. Даун кончаний. Зроби свою машину хоч одну. Просрали всі автозаводи, авіазаводи, тепловозобудування, суднобудування і чекаєте на подачку від дяді Сема.
12 Вересня 2017, 23:27
У всьому винні цигани
13 Вересня 2017, 00:11
В дяді Сема, пханий ти в задницю комунодебіл, ніколи комунізму не будували. Тому у нього економіка на висоті і ти йому заздриш. А ти будував комунофашизм, нічого не розробив своїми курячими мізочками, тільки крав конструкції і технології то в дяді Сема, то в &quot;загниваючого&quot; Заходу. І випускав то третій сорт, то брак. І зараз купка тобі подібних пердунів заважають розвивати українцям економіку, щоб ви швидше виздихали і довічно кипіли в пеклі в смолі за страшні гріхи свої проти людства!
13 Вересня 2017, 01:12
БРАВО!!!
13 Вересня 2017, 10:04
Так хочеться ковбаси з мяса
13 Вересня 2017, 10:06
Жери хімію за Євростандартами
13 Вересня 2017, 11:21
презирающему все русское....велосипед смотрю по дизайну украинский, балаболы и только....
13 Вересня 2017, 11:39
ти є заангажований тупорилий баран. і твоє майбутнє тільки батрачити на польського пана і витирати дупи італійським інвалідам.
13 Вересня 2017, 20:25
Ти правильно визначив свій статус в суспільстві. Залишилось відправити тебе на зону...