Суд зобов’язав поліцію відкрити кримінальну справу на працівників мерії Ковеля

12 Вересня 2017, 17:00
3246

Ковельчанин Микола Силюк звернувся до суду зі скаргою на бездіяльність керівника Ковельської місцевої прокуратури з приводу невнесення відомостей про кримінальне правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

31 серпня 2017 року він письмово звертався до очільника прокуратури про те, що посадовими особами Ковельської міської ради було розглянуто матеріали щодо погодження меж земельної ділянки на вулиці Незалежності, 166 за заявою його самого та сусіда. За результатами цього спору комісія погодила сусідові спільну межу між ними – суміжними землекористувачами. Протокол погодження меж земельної ділянки затверджено рішенням виконавчого комітету Ковельської міської ради 8 червня 2017 року за № 200.

Микола Силюк зазначає, що посадові особи міськради перевищили службові повноваження та безпідставно надали перевагу сусідові у вирішенні земельного спору. Винуватцями він вважає заступника голови комісії, начальника відділу земельних ресурсів виконкому Вадима Логвінова, начальника відділу містобудування та архітектури Людмилу Мурай, начальника юридичного відділу Геннадія Куптія та секретаря комісії Людмилу Демчук і просить відкрити кримінальне провадження за ст. 27, ч. 1 ст. 28, ч. 2 ст. 32, ч. 1, ч. 3 ст. 197-1, ст. 356, ч. 1 ст. 364, ч. 1 ст. 366, ч. 1 ст. 367 КК України, в порядку ч. 1 ст. 214 КПК.

Прокурор Наталія Ткачук в судовому засіданні вказала, що скарга Миколи Силюка була скерована до Ковельського відділу поліції для прийняття рішення, відповідно до вимог КПК України.

Заслухавши скаржника та прокурора, вивчивши матеріали справи, слідчий суддя Ковельського міськрайонного суду Тарас Наваляний скаргу задовольнив, зобов’язавши керівника досудового розслідування відділу поліції внести до ЄРДР відомості про кримінальне правопорушення за заявою Миколи Силюка та розпочати слідство.     

Коментарі
12 Вересня 2017, 22:59
скільки той ідіот разів, користуючись недосконалістю чинного кпк, зобовязував через суд порушувати справи, і один результат...всі закриті....так буде і з цією...тількт от слідчий замість того щоб дійсно, якусь справу до суду скерувати, буде тратити час на спілкування з лайном
12 Вересня 2017, 23:20
а товстигу чому не в клітку?
12 Вересня 2017, 23:46
І Мурай теж до Товстига в клітку !
13 Вересня 2017, 01:08
Ти лайно, сандаль і холоп, Андрійко, якщо не щур провладний...Дійсно Силюк воює з вітряними судинами Кіндерівської шайки...Дійсно ті справи закриваються...Постанови про закриття, скасовуються без будь яких наслідків і для Тузьової і Бобєнкової свори...І для свори прирослих до крісел Логвінова, Марай, Демчюк...Залишається молитися, щоб Господь прибрав їх як прибрав Гришку Янчука, що вдавився блювотиною від дармової браги...
13 Вересня 2017, 01:20
Про покійників кажуть або хороше, або нічого... Будьте ЛЮДЬМИ!
13 Вересня 2017, 03:25
Можна подумати він щиро добивається справедливості. Звичайно, політика у нас в країні слабке місце, але такого слабого на голову як Силюк треба пошукати. І не дай Бог знайти ((( Сам живе як бомж в справжнісінькому сараї, де взагалі немає умов для життя. Ванни немає, вибачте &quot;срати ходить на відро&quot; і іншим жити не дає. Він судиться за межі з сусідами, яким же сам виливає свої фекалії під вікна. Шановна Галина,перш ніж боротись з владою, потрібно<br/>стати людиною для самого себе, і може тоді він знайде однодумців і не будуть тупо закривативзакривати всі його справи?
13 Вересня 2017, 11:34
100% чистісінька правда, і прізвище його йому так просто не прийшло. Силюк і на Незалежності 166 силюк, бомжара!!!!
13 Вересня 2017, 12:40
Запрошую до себе всіх соратників по БЮТ
13 Вересня 2017, 12:43
У ТРУНИ КИШЕНЬ НЕ МАЄ
13 Вересня 2017, 12:44
Коли вже той свинячий БЮТ вдавиться тим що вкрав у народу
13 Вересня 2017, 12:46
Ці суки бютівські тільки за війну на сході будуть прокляті на цілі покоління
13 Вересня 2017, 13:03
Вони- бютівські падли своїм сукам добре межі малюють
13 Вересня 2017, 13:04
В КЛІТКУ ЦЮ ВСЮ БЮТІВСЬКУ ГИДОТУ І ВОЗИТИ ПО СВІТУ ПОКАЗУВАТИ
13 Вересня 2017, 13:50
Після &quot;Революції гідності&quot; поліція не стала працювати краще, а в частині слідства працює ще гірше, в тому числі завдячуючи і новому КПК, а про прокуратуру вже й мови нема - ця структура взагалі незрозуміло чим займається. Але влада й надалі &quot;кришується&quot; цими органами...
13 Вересня 2017, 15:52
Мене написали бандити під себе...
13 Вересня 2017, 21:39
але ті, що депутати та чиновники, які зараз під арештом чи під заставою, чи отримали вирок, що були при іншій владі, також колись думали, що їхні &quot;товариші&quot; в погонах, прокурори, їх кришують, і тоді також справи закривали.<br/>Однак, прокурор має право сам скасувати постанову слідчого, і проводити розслідування, в окремому провадженні, при цьому, обєднати крим.провадження. <br/>Час покаже коли зміниться влада. Вони в такому випадку кажуть &quot;ми нічого не можемо допомогти, бо є вказівка з верху.<br/>Тому з висновками не поспішайте. Відомості вносяться, докази збираються, схеми фіксуються належним чином. Рано чи пізно порахують скільки держава втратила, і скільки чиновник чи його родина набув майна.
14 Вересня 2017, 23:16
Доки порахують, строк давності повиходить...