Фотограф з Ковеля обурився від того, де поліція поставила свій автомобіль

13 Вересня 2017, 10:36
7282

Ковельський фотограф Максим Бурда показав як поліція припаркувалась поблизу вокзалу.

Фото і свою репліку на адресу правоохоронців він розмістив на своїй сторінці у Фейсбук. 

«Ну так що там по пдр? Режим «Бога» увімкнули, так? Непогана парковка як для поліцейських, потрібно було на зелену зону виїхати, чому так слабо то?», – написав він у дописі.

 

1

 

У своїх коментарях дописувачі зазначають, що на цьому місці паркуються «всі, кому не лінь», а також припускають, що таке паркування зумовлено обставинами виклику.

 

1

 

Коментарі
13 Вересня 2017, 13:38
Пройдіться на вікенд, то побачите, що по тротуару від ригайлівки "гаряча випічка" і до Ажура подекуди через машини на тротуарі важко протиснутися. куди дивиться товстика, мурай, кіндер? коли вже нарешті уде порядок на привокзалці?
13 Вересня 2017, 14:24
Сабаковим мусарам закон не писаний
13 Вересня 2017, 15:51
Школа Ющенка-меншого...
13 Вересня 2017, 19:01
Як дорогі іномарки там стоять завжди, то чомусь ніхто не фотографує))
13 Вересня 2017, 19:32
Теж мені новина. Взагалі дивно що в Ковелі про ПДР ще хтось згадує.
13 Вересня 2017, 21:15
У всьому винен Сашка Долар
13 Вересня 2017, 23:54
Схоже, що Максим по життю і по розуму Петро. Якби не був дебілом, відкрив би Правила дорожнього руху і перечитав би, хоч би це:<br/>3.1. Водії оперативних транспортних засобів, виконуючи невідкладне службове завдання, можуть відступати від вимог розділів 8 (крім сигналів регулювальника), 10-18, 26, 27 та пункту 28.1 цих Правил за умови увімкнення проблискового маячка синього або червоного кольору і спеціального звукового сигналу та забезпечення безпеки дорожнього руху. За відсутності необхідності додаткового привертання уваги учасників дорожнього руху спеціальний звуковий сигнал може бути вимкнений.<br/> Втім, у випадку, якби випадкові перехожі громадяни давали б цьому фоографу піз...й, і прямо на пішоходному переході, аби цьому завадити, зупинилось би будь-яке, не поліцейське авто, цей свідомий контрацептив захоплено кричав би про мужність тих, хто захистив його вільну демократичну дупу.
14 Вересня 2017, 09:41
Дибіл, почитай правила дорожнього руху,або краще сходи на прийом до лікаря.Ідіот
14 Вересня 2017, 10:19
Та нехай собі стоїть, ондечки на польських бляхах стоять і їздять пройти неможливо
14 Вересня 2017, 19:05
Оперативним воно стає коли гірлянда на даху блима. Коли немає проблискового сигналу, цей пепелац не відрізняється від любого жопорожця.
14 Вересня 2017, 23:55
А слабо було підійти і запитати, чи була нагальна потреба у такому паркуванні, чи ходити і пі...ти легше...
15 Вересня 2017, 00:02
Придурки. Знайшли що фоткати. Біля Брестського базару кожен Божий день масса машин стоїть не по правилах, от те сфоткай і Кіндеру покажи. Ринок збудували, а під'їзд до нього- ні.
15 Вересня 2017, 14:20
Ти дійсно тупий, чи читати не вмієш? Для особливо обдарований ще раз, з ВИДІЛЕЕНЯМ цитую ПДР:<br/>&quot;За відсутності необхідності додаткового привертання уваги учасників дорожнього руху спеціальний звуковий сигнал може бути вимкнений.&quot;<br/> Так доходить?
16 Вересня 2017, 23:52
Макс не зважай уваги на коментаторів знатаків це пишуть мусара і іх родичі, а ти все правильно робиш і далі фоткай ібо нех@й нарушати замість того приклад подавати