У Ковелі вантажівка на смерть збила молоду матір, дитина потрапила у лікарню

13 Вересня 2017, 11:09
7922

Нагадаємо, вчора наше видання повідомляло про ДТП у Ковелі, де авто на єврономерах насмерть збило дівчину.

Сьогодні поліція опублікувала деталі фатальної аварії.

«Учора, 12 вересня, на вулиці Грушевського у Ковелі «Volkswagen Transporter» насмерть збив жінку», – йдеться в повідомленні.

За кермом вантажівки перебував 41-річний ковельчанин. Водій, ймовірно, не впорався з керуванням, виїхав на тротуар та збив пішохода, 32-річну місцеву жительку.

Внаслідок ДТП жінка померла на місці. Пасажирка транспортного засобу, 3-річна жителька Ковеля, отримала тілесні ушкодження. Її госпіталізували у відділення травматології Ковельського міськрайонного територіального медичного об`єднання. Водій вантажівки також травмувався, однак після огляду лікарів від госпіталізації відмовився.

Версію про епілептичний напад правоохоронці поки не підтверджують.

За фактом аварії слідчі розпочали кримінальне провадження.Триває досудове розслідування.

 




 

Коментарі
13 Вересня 2017, 15:49
&quot;Версію про епілептичний напад правоохоронці поки не підтверджують&quot;.<br/>Ціни скласти не можуть...
13 Вересня 2017, 16:18
Знаю цього чоловіка. З машинами він на ти. Якщо не впорався з керуванням, то 100% щось сталося або з машиною або з ним. П'яний за руль ніколи не сідав. І їздив завжди дуже обережно. Дуже шкода що таке сталося. Родині загиблої співчуття.
13 Вересня 2017, 20:40
Там вулиця має поворот А він так і рухався по прямій до кінця
13 Вересня 2017, 21:15
польська бляха була технічно несправна. Добру машину за копійки ніхто не продасть. Всіх, кого я знаю, що мають польські бляхи мучить технічний стан тих авто. При в&quot;їзді на територію україни ( навіть при проходженні транзиту) потрібно оглядати фахівцям з технічного огляду і видавати сертифікат
14 Вересня 2017, 14:56
Да-да, святий, невинний і вже лежить в неврології, стрес, епілептичні приступи... А в чоловіка, дітей і батьків загиблої все добре, здорові, без стресу. .. В церкві і в них прощення вистоювати, а не відбрехуватись... <br/>P.S. люди добрі, як спокійно їдучи, можна вискочити на такої висоти бордюр?! Тепер і по тротуару страшно ходити через ТАКИХ ХОРОШИХ водіїв!!!
14 Вересня 2017, 23:11
До сих пір &quot;версію про епілептичний напад правоохоронці поки не підтверджують&quot;? Ще не назбирав надмірно тверезий водій узгоджену суму хабара?
15 Вересня 2017, 02:12
Люди у нього дійсно був епеліптичний напад, я знаю цю людину і знаю шо він був не п'яний !<br/>Дуже шкода жінку, шкода родину , не дай Боже комусь опинитися в такій ситуації ;(<br/>Бог судя і все розсудить!
15 Вересня 2017, 09:16
Йому бог вказував шлях
15 Вересня 2017, 15:16
...до лотка МРЕВ на базарі, де епілептикам продають права...
17 Вересня 2017, 03:13
хто пише коментарі може дати номер телефона?
23 Вересня 2017, 01:33
Не судіть і не судимі будете. Дай Бог щоб в вашій сім'ї такого горя не сталось.
11 Січня 2018, 23:59
Напишіть,коли цю сукупність посадять.