У Ковелі вулиці «заспамили» рекламою цирку

14 Вересня 2017, 12:07
2781

У Ковелі вулиці міста масово заклеїли рекламою цирку.

Про це написала Оксана Коляда на сторінці «Ковель Life» у Фейсбук.

«Слон, слоном, але навіщо все місто так заклеювати афішами. Цирк поїде, а та вся бумага буде відриватись і валятись містом. Чому відповідні служби не реагують?», – обурюється жінка.

 

1

 

У коментарях до допису користувачі називають рекламу «спамом» і обурюються її розміщенням:

«Я сьогодні гуляла містом теж обурилась! Прямо в центрі біля поліклініки, що напроти «Фокстроту» – на новому фасаді просто на кутку будівлі! Це вже взагалі «безпрєдєл», – пише Віка Курсова.

«Бо якби штрафонули одного другого, то третій би подумав. Я одного разу бачила як оголошення на стінах будинку розклеювали. Питаю, що ви робите? Так вони сказали, що у кожного своя робота. То в них мабуть робота «загаджувати місто», – коментує Вера Сметюх.

 


 

Коментарі
14 Вересня 2017, 16:22
ходіть бовдури в цирк!
14 Вересня 2017, 17:31
Бойкот цирку зі звірями!!!
14 Вересня 2017, 18:55
Засрали місто круто! Гроші великі чекають від нас!
14 Вересня 2017, 23:06
Її будівля навіть купол має, як належить справжньому цирку
14 Вересня 2017, 23:14
Для такого є спеціальні дошки оголошень!<br/><br/>Якщо їх десять підряд , то вони думають, що той кому не цікаво їх читатиме?
14 Вересня 2017, 23:15
За таке потрібно штраф накладати!<br/> Ще гірше як перед виборами)))) Зобов'язати цирки прибирати свою рекламу!
16 Вересня 2017, 15:44
У нас на стінах скрізь висять попередження про відповідальність за &quot;сміттєве&quot; розміщення реклами. Звонять за номерами і штрафують. А ви - мийте стіні, мийте - прибирайте. Пишіть на свої новинні сати - жалійтеся. Коли нема хазяїна - хтось мусить ним стати. Вибирайте хазяїв, а не пофігістів.
06 Жовтня 2017, 14:27
Жирафа привчили залазити в тісний низький вачончик і перевозять в такому стані бідну тварину зміста в місто.Шкода дивитись на бідолашних тварин і на умови їх існування.Заробляють гроші.От директора цирку в тісну клітку давно пора посадити.