Ковельчанка скаржиться на відсутність медсестри у школі №10

15 Вересня 2017, 10:28
6453

Мама школяра розповіла як їй довелось самостійно рятувати дитину, бо в школі медсестра була відсутня.

Про це написала Анна Швец на своїй сторінці у Фейсбук.

«Кожна мама хоче віддати дитину в хорошу школу, ось і моя дитина ходить в школу номер 10 м.Ковель»,– зазначає жінка.

«Сьогодні на уроці фізкультури дитині стало погано, почало колоти серце і не проходило, дитина звернулась до медсестри, а неї не було на робочому місці, вона взагалі була відсутня, медичну допомогу не було кому надати», – ділиться історією стурбована мати.

Зрештою, дитина розхвилювалась і зателефонувала мамі: «Я визвала таксі і поїхала в школу, забрала дитину і повезла в лікарню».

«В мене дитина прооперована на серце! Скажіть будь-ласка як в таку школу можна спокійно відпускати дитину на 7 уроків, де їй не змогли надати медичну допомогу!!! Бо медсестра відсутня на початку навчального року! Жах якийсь, в мене шок, а якби я не встигла, якби  щось сталось, щоб тоді було????», – з шоком цікавиться жінка.

Повторно задаючись питанням: «І куда дивляться ті перевірки, що ходять по школах? А як мама і тато на роботі, медсестри немає в школі і швидку немає кому визвати, що робити? Добре, що є машина, гроші і ти швиденько встиг допомогти своїй дитині». 

 

 

У коментарях до допису користувачі радять взяти звільнення від фізкультури, а також діляться подібними історіями.

 


 

Коментарі
15 Вересня 2017, 13:50
Проблема не в школі, а в дурі-мамі. Треба було самій в школі вчитися і знати прості речі. Шкільна медсестра не врач кардіолог і ніяк не може лікувати таку дитину. Дитина повинна мати справку від врача, що їй заборонено займатися фізкультурою. Чому вчитель цього не знав? Свою вину не бачить, а в неї всі винуваті. Ось які мами-дури!
15 Вересня 2017, 15:04
Медсестра може надати першу допомогу та у разі необхідності викликати швидку. Чи сама дитина повинна викликати швидку?
15 Вересня 2017, 15:41
так питання стоїть: ЧОМУ дитина з прооперованим серцем ходить на фізкультуру? А потім мама шукає винних
15 Вересня 2017, 15:43
Швидку і вчитель викликати може, а це кардіологія у кожного індивідуально, надасть допомогу і дитина помре. Трошки відлічай соплі від серця.
15 Вересня 2017, 15:47
вчора ця ї%анута 3,14зда устроїла срач в Фейсбуц. Дивлюсь сьогодні ця "нашумєвша історія" по всіх новинних порталах області! Припізжена маманя по ходу. На всю голову причому.
15 Вересня 2017, 15:50
https://www.volynnews.com/news/all/intsydent-u-kovelskiy-shkoli-mama-zabyla-na-spolokh-cherez-vidsutnist-medsestry/
16 Вересня 2017, 12:39
Добрий ранок всім, тим хто пише що я Дура!!!! Звільнення у нас є з фізкультури!!! А те що Директор сказав бути обов'язково на уроці! То це я дура чи хто? Дури ви ,хто пише такій бред! В нас є звільнення, в нас є лікар ,в нас все є, а те що дитині стало погано ні хто не вине з кожним таке могло статись із ваших дітей! Хотіла б на вас всіх подивитись розумних як би діяли в такій сетуації! Хай всі діти будуть здорові!
16 Вересня 2017, 14:33
На директора в суд! Це випадкова людина на відповідальній посаді.
17 Вересня 2017, 05:58
Анна, ти справді ДУРА! 1) Поцікався посадовими обов*язками медсестри в школі, - вона може виміряти температуру, АТ, пульс і відправити дитину з запискою або в клас, або додому до батьків. Жодної таблетки медсестра без призначення лікаря дати дитині не моє права. Виклик "швидкої" тільки при станах, що загрожують життю. 2) Навіть зі звільненням з фізкультури дитина моє знаходитись на уроці, тільки не займатись з класом, а "сидіти на лавочці в полі зору вчителя"- вимоги директора законні. 3) Дитина нікому нічого не сказала за "погано" ні на уроці, ні класній на перерві, а сама пішла в медпункт (підозрюю що по писульку від медсестри щоб сачконути з музики) Дитині 13-14 років, в 7 класі! На підітковий вік зважай вже, (так-так - твоя дитина тобі ніколи не бреше). До речі - що сказали в лікарні після огляду? попити загальнозміцнюючі-заспокійливі? Надіюсь - обом, мамі більшу дозу. 4) Роздула з мухи слона, а віддуватись буде дитина - підлітки жорстокі і зачмирять твою "дітачку" за "Яжемать"-істеричку. Подумай про це все і зроби логічні висновки.
18 Вересня 2017, 15:26
Шановні,стоііть питання &quot;Чому медсестри не було на робочому місці?&quot;<br/>Навіть ,якщо медсестра була на лікарняному, повинен бути хтось,хто замінить іі. Те ,що директриса про себе високоіі думки -це однозначно і що порядку в школі немає це 100%,старшокласники палять на подвір'і школи,машини ганяють по стадіоні як на гонках,а якщо дитина йде до школи стежкою,то ще посигналять,на зауваження ніхто не реагує...Аня зробила те,що зробить кожна мама,і ми іі підтримуємо. І інше питання,дитина звонить до мами,бо знає ,що саме вона ій допоможе,вчителька &quot;чхати хотіла на діток&quot;, не одноразово жителі прилеглоіі вулиці чули і бачили як на стадіоні саме вчителі фізкультури обзивають дітей,і навіть трясуть іх... І всі &quot; Розумахи&quot; поставте себе на місце мами ,чи просто можливо Вам просто все рівно,що відбувається ....