У Ковелі відкрили новий пункт екстреної медичної допомоги

20 Вересня 2017, 10:11
6341

Ковельське відділення ЕМД відкрив третій пункт екстреної медичної допомоги «Другий Ковель».

Про це повідомляється на сторінці «Волинського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» у Фейсбук.

Тепер один пункт знаходиться в приміщенні Ковельської лікарні, другий в приміщенні пожежної частини і третій в приміщенні Хоспісу.

Відкриття нового пункту значно покращить швидкість та якість надання ковельчанам та жителям Ковельського району екстреної медичної допомоги, адже залізничний переїзд вже не буде перешкодою на шляху руху автомобіля ЕМД, крім того покращилися умови роботи персоналу пункту ЕМД. 

Зазначається, що колектив відділення власноруч провів ремонтні роботи і максимально сприяв швидкому відкриттю пункту. 

 

1



 

Коментарі
20 Вересня 2017, 13:21
На карті другим пунктом відмічено територію колишнього ПТУ №7.
20 Вересня 2017, 15:47
А в якій пожежній частині?
20 Вересня 2017, 18:18
" ...Зазначається, що колектив відділення власноруч провів ремонтні роботи і максимально сприяв швидкому відкриттю пункту. " Тепер будут працювати ,щоб відбити свої кошти ? Що за бредота , це що часна кантора , що за свої кошти , чи вони багато получають , або мало кому винні ??? Країна - чудес ...!!!
20 Вересня 2017, 21:03
Дилячись на совковську машину на фото - створили пункт повільної медичної допомоги...
22 Вересня 2017, 21:12
А ви заїдьте у віддалене село осінню чи зимою на іншій машині-пежо чи форд, тоді скажете. А оснащені вони всі нормально. А цей уазик, що на фото новий, ішжекторний, пече по трасі 120, аж гай шумить.
22 Вересня 2017, 21:14
Так, модератори з Луцька трошки попутали. Пункт на Відродження1 біля труби сільмашу
22 Вересня 2017, 21:16
Власноруч провів ремонтні роботи це означає, що своїми руками, а не за свої кошти. Матеріали і майно за свої кошти ніхто не купував, а виділила установа.