Любитів: жінці, яка вбила чоловіка совком, повідомлено про підозру у вчиненні злочину

20 Вересня 2017, 14:07
3998

Нагадаємо, вчора наше видання повідомляло, що у селі Любитів дружина до смерті побила свого чоловіка.

Сьогодні жінці було повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення (злочин), передбаченого ч. 2 ст. 121 КК України. Вирішується питання про обрання їй запобіжного заходу, – повідомляється на сайті Прокуратури Волинської області. 

Нетвереза жінка 18 вересня 2017 року у власному помешканні під час сварки з 43-річним чоловіком завдала йому декілька ударів металевим совком в голову та тулуб.

Унаслідок цього чоловік зазнав тяжких тілесних ушкоджень (відкрита черепно-мозкова травма, перелом основи черепа, забій головного мозку), від яких і помер наступної доби.

Коментарі
20 Вересня 2017, 17:16
Ні чого собі травми! Хлопці треба знати міру своїх жінок. Не талії,а глотки! Скільки і чого туда влізе!
20 Вересня 2017, 18:23
Незнаеш ситуаціі не коментуй
20 Вересня 2017, 20:10
Дістав, напевно, от і зірвалася....Шкода тільки тепер сама страждатиме.
20 Вересня 2017, 23:44
усе село знає що він її усе життя лупив, і в той день при бійкі були свідки які бачили що це була самооборона, але чомусь наша доблесна поліція не беруть цього до уваги! Ви іще раз доказуєте що якщо вам не всунути гроші в зуби то ви палець об палець не стукните щоб щось зробити
21 Вересня 2017, 01:20
То хай усе село вийде і заступиться за нещасну жінку!!!!!
21 Вересня 2017, 02:57
В любитові усі жінки бойові так що тримайтися
21 Вересня 2017, 13:03
Сітуація проста - труп в хаті! Не можете разом жити розбіглися в різні кутки села. Не калічте, не вбивайте! А то у вас "жінки бойові" Не юойові, а дури які жити не вміють.
21 Вересня 2017, 13:03
Тепер доля цієї жінки залежить від односельчан. Зато наша переодягнена в поліцію мусорня, має справжню закриту справу про "небезпечну банду", яку неймовірними зусиллями вдалося знешкодити.........І на день міліції--- грамоти, посади, звання і т.д і т.п
21 Вересня 2017, 15:29
А де ж ви раніше були односельчани? Чому допустили таке в селі ? Він її лупив і всі знали. Тепер її доля залежить не від односельчан а від колегії суддів.
22 Вересня 2017, 19:04