ФЦ «Ковель-Волинь» двічі переміг івано-франківський «Ураган»

21 Вересня 2017, 10:31
3189

3-й тур чемпіонату України з футболу в дитячо-юнацькій лізі для гравців Футбольного Центру «Ковель-Волинь» закінчився подвійною перемогою. Цього разу ковельським футболістам протистояв Івано-Франківський ФК «Ураган».

20 вересня на стадіоні «Верес» відбулися одразу два поєдинки (U-17, U-16). Першими на футбольному полі зустрілися гравці старшої команди. Непроста гра для юнаків закінчилася переможним рахунком – 4:0, – повідомляється на сайті Центру «Ковель-Волинь».

До стартового складу ФЦ «Ковель-Волинь» U-17 ввійшли гравці: Олег Сухий, Олексій Федчук, Владислав Когерещук, Микола МиткаликБогдан Залібський, Володимир Рабко, Вадим Фринас, Назар Приходько, Микола Старушик, Андрій Приступа, Владислав Шулипа, Артем Поліщук, Роман Степанюк, Микола Журавський, Ілля Лабнюк, Тарас Хвіц.

Тренер – Юрій Романчук.

Впродовж поєдинку відзначилися Микола Старушик, Богдан Залібський та Владислав Шулипа (2), котрі забили 4 голи у ворота суперників.

О 14:00 годині розпочалася гра між командами U-15.

Хлопці вийшли на поле у такому складі: Назар Мигаль, Сергій Корнійчук, Кіріл Круцкевич, Михайло Ковальчук, Іван Середюк, Любомир Гаврилюк, Богдан Зінгель, Назар Ільюх, Владислав Хапко, Вадим Сидун, Данило Янюк.

Заміна: Нікіта Темрук, Андрій Копелюк, Амір Чибізов, Артем Стасюк, В᾿ячеслав Яцків, Тарас Савчук, Дмитро Хмизовець.

Тренер команди – Роман Жерш.

У першому таймі ковельчанам вдалося двічі відзначитись голами у ворота суперників, голи на рахунку Данила Янюк та Богдана Зінгеля. По перерві наш капітан ще двічі змусив дістати м'яч з воріт суперників. Впродовж матчу хлопці зуміли проявити чудову майстерність та високий рівень підготовки до поєдинку. На останніх хвилинах матчу гостям вдалося відквитати один м'яч. Остаточний рахунок  4:1.

Вітаємо гравців команд U-15, U-17 із перемогою!

4-й тур ДЮФЛ України (U-15, U-17) команди Футбольного Центру «Ковель-Волинь» проведуть 24 вересня на виїзді у місті Калуш. Зустрічатиме ковельчан Футбольний клуб «Калуш» (м. Калуш).