Ковельський співак Аркадій Войтюк розлучився з дружиною

21 Вересня 2017, 11:00
45027

На своїй офіційній сторінці в Facebook співак і учасник команди КВН «VIP-Тернопіль» Аркадій Войтюк повідомив шанувальникам про своє розлучення з хореографом Юлією Сахневич.

Артист змінив свій сімейний статус в соцмережі на «неодружений». І додав до події чуттєвий чотиривірш:

«Минулого липкий шлейф. В серці вогонь застиг. Одне лише зрозумів — щастя, що я любив…».

 

Шанувальники Аркадія Войтюка тут же стали засипати Facebook-сторінку численними словами підтримки:

«Попереду цікаве життя, нове кохання… Все неодмінно буде», «Все що не робиться, Все робиться на краще! Перевірено. Перетерпи, потім буде легше», «Ти обов’язково ще знайдеш своє щастя. А наразі, просто тримайся. Є люди, які завжди підтримають».

Нагадаємо, ковельський співак Аркадій Войтюк та хореограф Юлія Сахневич одружилися 22 вересня 2013 року. Парочка влаштувала таємну церемонію для родичів і близьких друзів.

 

5

1

 

 

Коментарі
21 Вересня 2017, 14:19
Завжди підозрював що він гей)
21 Вересня 2017, 14:47
Зазвіздився))))
21 Вересня 2017, 14:54
може цей 3.14дор ще зранку поср..ти сходив? Чому тут немає статті про це? Нахолєри воно мені взагалі здалось?
21 Вересня 2017, 15:34
Нормальній дівчині життя спаскудив...
21 Вересня 2017, 16:15
перший раз чую про такого співака !!! мабуть дуже популярний ???
21 Вересня 2017, 16:41
та хай йде нах...цей ублюдок! Як було чмо в школі таке і осталося. Навіть баби від нього тікають. Лузер.
21 Вересня 2017, 17:43
він думає, що він Зірка, а насправді він бидло.
21 Вересня 2017, 18:06
такая девушка красивая, значит парняге чего то не хватало...
21 Вересня 2017, 20:45
такий самий популярний як і Скрипка. Нікчема недолуга. Три ноти вивчив і вже зірка. Чмо болотне.
21 Вересня 2017, 23:48
Ти і тут замекало поміж нотами своїм козлотоном?
22 Вересня 2017, 01:14
О, козломордий, тут як тут? Як побратими-нацики, ще з переляку в Гейропи не повтікали параші мити? Тут за вашого брата взялись всерйоз, філони, харьковські і прочі г... ни вже Доларом не прикриються, йому самому львівські прокурорчики лапті шиють.<br/> А за Войтюка - нащо гнати, хто не знає. Мало розлучень у наш час, тим більше в таких піонерів? Не зійшлись характерами - все буває, дітьми не обзавелись - ніхто не страждає. А хлопець дійсно талановитий, тільки не в цей час і не в цій країні йому розкручуватись.
22 Вересня 2017, 01:40
Кажуть люди, що любить від в жопу трахатись
22 Вересня 2017, 02:46
А чого тебе ця тема так хвилює? Свічку тримав, чи це твої еротичні фантазії?
23 Вересня 2017, 02:03
Це справа однієї сім'ї. І нікого не повинна вона хвилювати! Я так думаю....
23 Вересня 2017, 18:50
Скандальна популярність, звіздуватий стратегічний прийом...
26 Вересня 2017, 20:33
Люди, звідки стільки гімна у вас всередині, що ви його на чужих людей виплескуєте? Свого особистого життя нема чи що?
07 Січня 2018, 22:09
Журналісти тему розкрутити, про тих хто вважає себе популярним, замість чергового подорожчання комуналки. Піар буває й негативним.Іноді від заздрощів.Треба, або терпіти, або йти з публічності, десь в Аул, біля Камінь Кашиарська
19 Лютого 2018, 17:55
Чого виливаєш стільки грязі. Файний хлопець.
05 Червня 2018, 23:49
Його нову дружину звуть Вася
30 Травня 2021, 16:36
Боже,люди, схаменіться!!!!!!! Бридко читати ту гидоту,яку ви пишете. Аркадій дуже хороший хлопчина з хорошої,порядної сім'ї.