«Сміттєві урни ваняють»: ковельчанин вчергове показав як сміття «складають» посеред дворів

23 Вересня 2017, 10:38
2697

Ковельчанин Богдан Мініч скаржиться на мешканців мікрорайону Володимрська, які «складають» сміття посеред дворів.

Про це він написав на сторінці «Ковель Life» у Фейсбук і додав фото.

 «Сміттєві урни ваняють» казали вони, «смітєві урни сабачки розтягнуть» казали вони. А на землі - нема ні запаху, ні собак. Зауважте, що лежить в одних і тих же місцях, постійно, турбота щоб комунальникам було зручно забирати»,  – написав він у дописі.

На фото видно як сміття лежить у калюжах після дощу, а деякі пакети сміття «розтягнули» собаки.

Нагадаємо, раніше Богдан Мініч вже публікував фото як у Ковелі сміття «складають» посеред вулиць.

 






Коментарі
23 Вересня 2017, 13:51
А що таке переповнена урна ви бачили? Ні? То ще побачите, але нічого вже не зміните. Бидло і в урну не понесе! Вчіть свиней.....під двері їм назад , або поліцію викликайте!
23 Вересня 2017, 13:53
Так ковельчани хуже тварин....Вони привикли в гавні жити.....
23 Вересня 2017, 16:32
Бидло, воно і в Африці бидло. Таким хоч які урни став, вони с..руть де попало. Дійсно, треба вчити таких свиней.Вихованню такі не підлягають. Потрібно гаманцем вчити. Сплатять штраф, можливо тоді не будуть свинячити.
23 Вересня 2017, 18:31
непідмитими помідорами
23 Вересня 2017, 18:54
спочатку навчіться вивозити вчасно сміття, за вивіз якого памідорисі заплатили наперед. Мабуть пора вже все сміття її під двері підвезти. 3 кг камна обіцяю. Фіг відмиє
23 Вересня 2017, 19:02
Вже рік живу у Польщі. Тут у всіх дворах стоять урни, сміття кожен день забирають, нічого не смердить. Мало того на них вішають пакети з хлібом для бездомних. Я особисто не готовий підлаштовувати своє життя до розкладу сміттєвоза.
23 Вересня 2017, 20:09
За тих совітів люди платили в жеки квартплату за користування державними квартирами. Після десовітізації (на жаль, тільки часткової) квартири приватизовані і люди платять за обслуговування будинку, а не квартплату за користування житлом. Помідориха цього не розуміє і живе часами "Діамантової руки", відчуває себе такою ось Мордюковою. Тільки газ відключити руки короткі...
23 Вересня 2017, 23:28
Гнати ту помідориху разом з її йоб....рем Товстигою.
24 Вересня 2017, 02:12
Живеш у Польщі і живи. Під твої набіги до України ніхто пристосовуватись не буде. Дупу свою до машини піднімай зранку , а не спи до обіду.
24 Вересня 2017, 02:45
До помідорихи жек-2 хоч сміття прибирав. Які то були добрі часи...
24 Вересня 2017, 02:45
До помідорихи жек-2 хоч сміття прибирав. Які то були добрі часи...
24 Вересня 2017, 02:54
Брешеш. Помідориха стара, скрючена і чорна від злості. А в Товстиги тільки на бобло стоїть.
24 Вересня 2017, 10:32
До того, як Товстига корупційно призначив памідориху керівником ЖКУ2, машини їздили по графіку, трактори прибирали сміття, двірники замітали. Та товстигина с...ка поскорочувала графіки, техніку усю поставила на прикол. То як може вивозитись сміття? А в тарифі закладено кошти на вивіз сміття. Зарплату собі зробила 25 000, підпільно повлаштовувала всіх базарних родичів на посади. На роботі рахуються, стаж іде, зарплату отримують а на роботу не ходять. Торгують памідорами на базарі а зарплату отримують ЖЕКівську. Перевірте штатний розпис і побачите скільки там "мертвих душ". я нарахував 14 чоловік. Помножте на зарплату 3200 ( мінімалку) - це майже 45 тисяч. Ось чому Товстига так тримає її на роботі, не дивлячись на стільки зауважень і критики в її адресу. На курорти своїх бл......юг треба ж за щось возити
24 Вересня 2017, 14:17
А чому Косцьов'ят, борець зо всім лихом у Всесвіті, не бореться з ковельською помідорною аномвлією? Чого очкує? На кого в дыйсносты працює?
24 Вересня 2017, 16:50
а тому, що у нього борги перед комунальними службами сягають майже 12 000 грн.
24 Вересня 2017, 22:13
Якби в нас машина забирала кожен день теж було б чисто. У нас сміття 3 рази вивозять на тиждень! Поставлять баки буде 1 раз! Що думаєте буде чисто?
25 Вересня 2017, 02:23
Буде вивозитись 1 раз апе не на тиждень, а в місяць. Ходять чутки, що Товстига збирається здати тендер на вивезення сміття Вересу, за великі гроші. Ось тоді й закусимо. Той Верес і так закакався зі сміттям по самі вуха зі своїм лівим сміттєвозом. А то буде взагалі повна ж....а. Зараз хочуть поставити сміттєві баки за державний кошт, а потім здати все наліво. А кажуть корупції у нас немає. та її ще більше стало!!!!!
25 Вересня 2017, 11:13
Гнилий помідор - під кожне вікно!