У Ковелі не можуть сформувати патрульну поліцію

25 Вересня 2017, 15:00
12391

Під час засідання «правової» комісії Ковельської міської ради на запитання одного із депутатів: «Коли буде у Ковелі патрульна поліція?», прозвучала не дуже оптимістична відповідь.

«Напевно, що вона у нас не запрацює», – сказав начальник сектору реагування патрульної поліції Ковельського ВП ГУНП у Волинській області майор Андрій Лайтар (на фото).

За його словами, у патрульну поліцію набирали до 1 серпня, потім строки продовжили до 1 вересня.

«На сьогоднішній день на всю Волинь мали набрати 183 чоловіки. Може, не точну цифру назвав. З них мали 78 набрати у Ковель. Загальна цифра – 48 чоловік, з них: 40 хлопців і 8 дівчат. Третина їх – це «атошники». Ви знаєте, люди не хочуть у поліцію йти. Недобір на сьогодні навіть у Луцьку: їх понабирали, а вже 60 чоловік – «мінус». Фактично нема кому працювати. Люди самі просто йдуть з поліції і все», – мовив Андрій Лайтар. 

Коментарі
25 Вересня 2017, 18:05
за такі бабки нехай самі працюють
25 Вересня 2017, 18:13
А чому така ситуація? А тому що не має поваги до людей в погонах не має поваги до законів. І тому не мають бажання іти в поліцію.
25 Вересня 2017, 18:50
В поліцію не йдуть , в армію не йдуть - чому ??? За таких умов роботи ( служби ) вгробиш своє здоров'я , а держава як завжди , відвернеться і йди до волонтерів проси допомоги ...!!! Люди проаналізували, що їх чекає на опиті знайомих і роблять правильні висновки . Спочатку нехай приймуть нормальні закони по соціальному пакеті , а після цього буде конкурс як у депутати. Шара тепер не пройде .
25 Вересня 2017, 19:01
Може недобір тому що нормальних кандидатів тупо зрізають на етапах? Знаю декілька розумних, адекватних, здорових, молодих хлопців та дівчат, які подавали заявки, прекрасно здали тестування комп'ютерне і не пройшли на інших етапах.
25 Вересня 2017, 20:37
молодець що сказав правду!
25 Вересня 2017, 20:50
А може гіркий досвід попередників. По 15-20 років прослужили - і тут їх і крайніми зробили і не дали до пенсії дослужити навіть тим кому лишилося менше року. Для чого лишні пенсії платити. Так може бути і з сучасними копами. Це зараз гарантії - обіцянки-цяцянки.
25 Вересня 2017, 21:14
Тяжко стало хабарі брати
25 Вересня 2017, 23:46
Особисто знаю цього пана вже давно - більш відданих своїй справі правоохоронців як Андрій я не зустрічав. Правда не завжди солодка, дуже добре що висловив свою думку перед керівництвом міста без остраху. Хочу звернутись до скептиків щодо служби в поліції - хоч на хвилину уявіть що правоохоронні органи відсутні що тоді настане - хаос. Дякую Андрію за Вашу службу мені, як громадянину.
26 Вересня 2017, 00:52
Що він меле..
26 Вересня 2017, 01:08
Нема законів, нема матеріального забезпечення, а осповне, зарплата.<br/>Незнаю як зараз, але раніше це було знущання.<br/>Я відпатрулював з, тодішньою &quot;міліцією&quot;, не одну ніч (з весни 14 і до реформи),<br/>Після парламентських виборів я поїхав в Польщу і ще довго приїздив і ходив в патрулі.<br/>Те що заробляв Патрульний за місяць, пішки ходячи по місту, і за власні гроші купляючи собі форму, я заробляв за нецілий тиждень.<br/>Ще тоді був недобір патруля!<br/>Частина з тих хлопцівб які до ковеля добиралися по 30-40 км, щоб вночі стерегти спокій непройшли переатестацію.<br/>А дивлячись на те як проходила реформа і на її результати, недивно що ніхто не йде в &quot;Поліцію&quot;
26 Вересня 2017, 01:22
Де вельмишановний пан такі цифри взяв???
26 Вересня 2017, 10:36
Та ним ще 50% нову форму невидали, яка реформа, зарплата 250$?????
26 Вересня 2017, 10:36
Та ним ще 50% нову форму невидали, яка реформа, зарплата 250$?????
26 Вересня 2017, 13:57
Правильно сказав. Хоч не буде стидно за сказане. Мабуть буде мати неприємності з керівництвом...
26 Вересня 2017, 14:29
Норм чувак і правду каже. Це ж суха статистика. Не заморачуйтесь, люди
26 Вересня 2017, 14:29
Норм чувак і правду каже. Це ж суха статистика. Не заморачуйтесь, люди
26 Вересня 2017, 14:47
Матиме Лайтар неприємності - вийдуть люди, побачите. З чого кіпіш?
26 Вересня 2017, 15:42
Які претензії до чоловікам? Він кращий з начальників
26 Вересня 2017, 15:43
Мужичара. Кращий
26 Вересня 2017, 15:44
Не читайте Андрія. Він своє знає
26 Вересня 2017, 15:53
Лайтар!!! Правду сказав... а ви мовчіть.. вірте в реформу...ОФІЦЕР
26 Вересня 2017, 15:53
Лайтар!!! Правду сказав... а ви мовчіть.. вірте в реформу...ОФІЦЕР
26 Вересня 2017, 15:53
Лайтар!!! Правду сказав... а ви мовчіть.. вірте в реформу...ОФІЦЕР
26 Вересня 2017, 18:22
Наш начальник перед начальником управління не раз питання піднімає щодо збільшення штату відділу... тому за правду про некомплект ніхто Андрія зачіпати не буде...
26 Вересня 2017, 18:26
Серед колег нема рівних
26 Вересня 2017, 18:26
Серед колег нема рівних
26 Вересня 2017, 18:27
Серед колег нема рівних
26 Вересня 2017, 20:00
А він шарить. Красава
26 Вересня 2017, 20:19
Хахаха жесть
26 Вересня 2017, 22:30
Молодець!
27 Вересня 2017, 01:18
Шо є то є,хоч один офіцер залишається офіцером.давайте підтримаємо його!зараз йому мабуть не солодко перед керівництвом!
27 Вересня 2017, 01:21
Та йому місце в керівництві!
27 Вересня 2017, 01:22
Будемо раді бачити.
27 Вересня 2017, 01:31
цікаво
27 Вересня 2017, 01:38
Не можуть сформувати поліцію. Знайшли на чому погоду строїти. Лайтар реформу зламав... ну канєха... вояка все нарушив...ДИБІЛИ!!!
27 Вересня 2017, 12:03
Що за брєд?
27 Вересня 2017, 14:34
Він в адекваті??
27 Вересня 2017, 18:47
Перед реформою скоротили багато офіцерів (особливо молодих лейтенантів які закінчили академії )<br/>А зараз не можуть набрати ??!!<br/><br/>То навіщо було їх скорочувати ???
27 Вересня 2017, 19:21
Ото гонить!