Адвокати мера Ковеля подякували депутатці за судовий позов на їхнього підзахисного

29 Вересня 2017, 11:17
2900

Про це стверджувала на сесії Ковельської міської ради депутат з фракції «УКРОП» Галина Стасюк.

Мова йде про «кнопкодавство» на пленарному сесійному засіданні 2 лютого 2017 року. Тоді під час голосування зарахували «голос» секретаря ради Віри Федосюк, хоча вона не могла скористатися своєю карточкою, так як не була у президії. Біля її карточки для голосування на відстані протягнутої руки знаходився тільки міський голова Олег Кіндер.

На справедливе зауваження Галини Стасюк до градоначальника: «Як так сталося, що голос її (Федосюк, – ред.) був зарахований?», той заявив: «Маєте право подати на мене або в суд або прокуратуру». Депутат прислухалась до поради мера і подала на нього в суд.

На вчорашній сесії міської ради було багато суперечок між головою фракції «УКРОП» Ігорем Пінісом та Олегом Кіндером.

«Подайте на мене в суд», – порадив одного разу мер головному «укропівцю» міста.

Почувши цю фразу, Галина Стасюк встала з місця.

«Ваші адвокати (на фото, – ред.) дякують мені, що я в суд вас подала, що стільки «бабла» зароблять», – мовила Галина Миколаївна.

«Добре. Ой добре», – відповів Олег Олексійович. 

Коментарі
29 Вересня 2017, 14:59
Провідниця навіть не уявляє собі, що подяку адвокатів за зароблене ними бабло їй прийдеться оплатити самій. Сердючці не дано зрозуміти, що суд вона програє. Тому судовий збір, а також витрати, пов'язані з розглядом справи на правову допомогу; на транспорт учасників процесу до суду; пов'язані з залученням свідків, спеціалістів, експертів, проведенням експертизи; пов'язані з проведенням інших дій, необхідних для розгляду справи вона заплатить із своїх доходів. «Добре. Ой добре», – відповів Олег Олексійович.
29 Вересня 2017, 15:08
Провезе в поїзді пару безквиткових пасажирів, той матиме бабло на оплату судових витрат.
29 Вересня 2017, 16:33
А це вам суддя на вушко шепнув, що Стасюк суд програє, чи як ?
29 Вересня 2017, 17:03
Вангую: Віра Стасюк суд програє. Бо в Україні суд самий справедливий і не підкупний, а адвокати під егідою Скоропуда - віртуози права, а не листоноші...
29 Вересня 2017, 17:39
&quot;Шановні&quot;, Стасюк і Пініс! Невже немає важливіших справ? Люди для чого вас обирали? Обіцянки свої згадайте і виконуйте!<br/>А то лише в одних суперечках &quot;світитесь&quot;. Набрид вже цей ваш піар )))))))
29 Вересня 2017, 18:04
А вам &quot;шановна&quot;. треба щоб було тихо, і ніхто навіть пискнути не смів. Ковельські чиновники в більшості своїй-це заповідник неляканих хабарників, і саме завдяки таким депутатам як Пініс, Стасюк, Роїк, Мілінчук ця заповідна тиша порушується.
29 Вересня 2017, 19:02
чого мілінчука припутала до пініса,роїка і стасюк.мілінчук адекватний.не бігає.не кричит.не ричить
29 Вересня 2017, 19:41
На хвіст собі солі насип...придурку. Усьо буде в &quot;ажурі&quot;, жодної копійки Стасюк не заплатить, механізм, як це зробити відомий і вона на цей предмет обізнана.
29 Вересня 2017, 20:08
платитиме й далі Кіндер адвокатам, бо ще не один позов до нього закладений
29 Вересня 2017, 21:01
Галю, де доля від відкату? Ну хоч пару гривень кинь на мобіли!!!
29 Вересня 2017, 21:27
Тому, що завдяки Конащуку і його кукукнутій, Кіндер сьогодні попарився в Києві.( отакої радник, друг-порадник).
29 Вересня 2017, 21:35
Нащо тобі бабки? Ти їх всеодно пробухаєш, як одну порожню кобуру, що теліпалась в тебе на ремні на сраці.
27 Лютого 2018, 23:36
Схоже на те що Стасюк дуже БАБЛО полюбляє. Це тепер її улюблене слово. Бідолашна! Вона без нього як без вагона. Лексикон в неї - Сердючка відпочиває. Так бабла хочеться - а ніхто не дає. Всі кормушки зайняті!!! БАБЛО...О..О..О