У Ковелі на місці єврейської руїни зведуть багатоповерхівку

29 Вересня 2017, 18:00
4607

Ковельська міська рада дозволила ковельчанці Жанні Шитіковій розроблення детального плану території на проведення реконструкції 5-квартирного будинку на вулиці Степана Бандери (№ 8) під багатоквартирний житловий будинок.

Відповідний проект рішення було подано головним архітектором міста Людмилою Мурай на розгляд сесії міськради, яка відбулася ще 22 червня, але тоді та у подальшому під час голосувань для позитивного результату все не вистачало кількох «голосів».

У столітній одноповерховій будівлі, яка зведена наприкінці ХІХ століття і має на фасаді «Зірки Давида», давно ніхто не проживає, тут якось була навіть пожежа.

 

Коментарі
29 Вересня 2017, 21:21
Таки донищили пам'ять наших предків, спалили спочатку, а тепер знесуть залишки.
29 Вересня 2017, 21:39
Ніхто і не сумнівався. (((
29 Вересня 2017, 21:46
мало однієї ями поруч з цим будинком? Коли вже ця бандитська влада нажереться!!!
29 Вересня 2017, 23:33
Там проживає бомж вірніше поліціянт з прикидом бомжа що совається цілий день по місту чи сидить на зупинках або для відводу очей копирсається по смітниках і все мотає на ус...
30 Вересня 2017, 00:19
Ваші предки вже давно всі виїхали!!!
30 Вересня 2017, 00:40
Я знаю як помножити Мавпа на нуль
30 Вересня 2017, 00:41
Дайте там квартиру для нашого табору
30 Вересня 2017, 00:48
Невже для учасників Україно-москальської війни будуть житло будувати? Чи знову Вєра і "Ко" намутять собі квартир? Зразу пишіть скільки квартир на відкати пішло.
30 Вересня 2017, 15:18
Не дочекаєшся! Подасть єврейська община позов, один уже роками в нашому суді розглядається.
01 Жовтня 2017, 18:54
Да-да, там вже по сусідству "звели" одну.Елітна багатоповерхівка, хмарочоси Шанхая і Сан-Паоло "нєрвно" курять в стороні.Помийник зробили в центрі міста.Знов шукають де бабла відмити і в людей потрусити кишені.Ні стида ні совісті у бариг.Завезіть кіндеру ше пару прицепів здохляків з Ветсанзаводу під хату бо до його так не доходить.
01 Жовтня 2017, 22:30
Не ганьби мого Пам'ятника ковельським лохам!
03 Жовтня 2017, 11:29
Збудувати шоколадну фабрику