Миляновичі: ковельські рятувальники витягнули жінку із понівеченого в ДТП авто

02 Жовтня 2017, 16:15
6668

Поблизу села Миляновичі Турійського району, 1 жовтня, трапилася дорожньо-транспортна пригода за участю автомобіля та вантажівки.

Про це повідомляється на сайті в ДСНС України у Волинській області.

На місце події оперативно виїхали працівники 19-ої державної пожежно-рятувальної частини місті Ковеля у складі 4 чоловік, які за допомогою аварійно-рятувального обладнання деблокували постраждалу жінку із авто та передали її медикам.

Стан  її важкий, діагноз –  політравма.

Коментарі
02 Жовтня 2017, 21:34
Часом не блондинка дівчина ?
02 Жовтня 2017, 22:10
Блондинка
02 Жовтня 2017, 23:40
Лена Вишневська,а як сталось ДТП ?
03 Жовтня 2017, 02:01
це вона?<br/>https://www.facebook.com/lena.vishnevska
03 Жовтня 2017, 02:35
На одне гівано більше на одне менше і взагалі всі з таким прізвищем повні гівнюки та непотріб
03 Жовтня 2017, 10:08
Придорок побійся Бога, не тобі вирішувати гімно чи не гімно і більше чи менше.
03 Жовтня 2017, 11:22
А люди казали
03 Жовтня 2017, 11:24
Вони забувають ще це машина , а не хер особливо з тими номерами
03 Жовтня 2017, 13:14
Хай видужує якнайшвидше, двоє діток є. А взагалі права треба в неї забрати, це не перша аварія любительки шаленої швидкості &quot;під градусом&quot;, добре що більше нікого не покалічила. От як не переживати за дітей коли такі водії на дорогах? І пішохідний перехід їх не зупинить. Жах
03 Жовтня 2017, 13:46
Стас так це вона ,це точно вона не в перше потрапляє в аварію під шафе ,нічого її життя не вчить про дітей не думає геть
03 Жовтня 2017, 16:24
То вона з блядок їхала
04 Жовтня 2017, 20:05
Чому такі погані відгуки, адже це біда.
06 Жовтня 2017, 00:28
Хай видужує,ніхто не застрахований.і не з блядок,доречі ,вона іхала
04 Листопада 2017, 10:00
Яку вже машину побила = четверту чи п&quot;яту.Сучка ще та.лізе в чужі сім&quot;ї.куди чоловік дивиться
04 Листопада 2017, 10:00
Яку вже машину побила = четверту чи п&quot;яту.Сучка ще та.лізе в чужі сім&quot;ї.куди чоловік дивиться
04 Листопада 2017, 13:44
такі відгуки бо така людина &quot;хороша&quot;.якби заслуговувала на краще то писали б добре. а то слава про неї аж гуде. мало того що спить з ким попало то ще ганяє п&quot;яна і б&quot;є машини одна за одною. гарний приклад для дітей!!!!!
06 Листопада 2017, 10:30
та вона ж хворс на голову.крім того що веде нетверезий і аморальний спосіб життя у неї по просту &quot;не в і вдома&quot;.таку нічого не навчить і не зупинить.страшно за тих хто поряд або зустрічається їй на шляху