Миляновичі: внаслідок ДТП 31-річна ковельчанка отримала тілесні ушкодження

03 Жовтня 2017, 09:30
7438

В селі Миляновичі на перехресті траси «Ковель-Ягодин» автомобіль «Mersedes» зіткнувся з вантажівкою. Аварія сталась 1 жовтня о 22:26 вечора.

Про це повідомляється на сайті Національної поліції у Волинській області.

Під час виїзду на місце події слідчо-оперативної групи поліцейські встановили, що  близько 22:20 поблизу повороту до села  Миляновичі Турійського району 31-річна ковельчанка, керуючи автомобілем марки «Mersedes», рухаючись по дорозі «Ковель-Ягодин» в напрямку Ковеля, ймовірно, виїхала на смугу зустрічного руху, де допустила зіткнення з вантажівкою «Renault Magnum» під керуванням жителя Луцького р-ну.

Внаслідок автопригоди ковельчанка отримала тілесні ушкодження. Її госпіталізували в реанімацію Ковельської ЦРЛ. Транспортні засоби отримали механічні пошкодження, доставлені в Турійське відділення поліції. Водій вантажівки тілесних ушкоджень не отримав.

За цим фактом слідчі Турійського відділення поліції відкрили кримінальне провадження за ст. 286 (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України.

 





 

Коментарі
03 Жовтня 2017, 13:36
Митниця цигарки спирт
03 Жовтня 2017, 13:40
Кожному митнику по фурі
03 Жовтня 2017, 16:40
Кажуть за кермо без рюмашки не сідало
03 Жовтня 2017, 18:28
Видно фура повільно їхали або на місці стояла
04 Жовтня 2017, 01:09
Це слава Богу, що жива залишилась! Дивлячись на місиво, що залишилось з авто після дтп, це здається неможливим(((
04 Жовтня 2017, 01:16
За кожен гріх своя ціна і прозорливий московський підар з Михайлівської нічим не допоже
04 Жовтня 2017, 07:47
Він уже багатьом льтчикам допоміг
04 Жовтня 2017, 09:05
Полетаем
04 Жовтня 2017, 21:37
Це її авто як хоче так і їздить
05 Жовтня 2017, 04:05
Родичу. І не страшно їздити коли такі безвідповідальні "їздаки" на дорогах, "бухнуть" і женуть "на вєсєлє"? Це воно влетіло в фуру, а якби в легковушку з дітьми на борту?
05 Жовтня 2017, 04:05
Родичу. І не страшно їздити коли такі безвідповідальні "їздаки" на дорогах, "бухнуть" і женуть "на вєсєлє"? Це воно влетіло в фуру, а якби в легковушку з дітьми на борту?
05 Жовтня 2017, 04:06
Добре що всі живі
05 Жовтня 2017, 10:43
До оо: Не судіть і судимі не будете.
05 Жовтня 2017, 11:35
Як вона взагалі постійно весела до 31 року дотягнула
05 Жовтня 2017, 17:53
Свої гріхи рахуйте праведники до неї навряд чи добереться... Людина в біду попала а ви ху....Ю всяку пишите чмирі, і воздухотряси... Гидко!!! На її місці міг бути кожний з Вас!!!
05 Жовтня 2017, 17:53
Свої гріхи рахуйте праведники до неї навряд чи добереться... Людина в біду попала а ви ху....Ю всяку пишите чмирі, і воздухотряси... Гидко!!! На її місці міг бути кожний з Вас!!!
05 Жовтня 2017, 17:56
Сусід в Ковелі кажуть що ти лох... То що...)))
05 Жовтня 2017, 18:02
Сусідові: дивлячись на реалії то ти реально гімно...Задрот завісливий...
10 Жовтня 2017, 13:08
цього треба було ждати- гульки .пянки ...
06 Листопада 2017, 10:36
люди схаменіться.заберіть у неї права і забороніть їй керувати поки воно не скалічило когось на дорозі.це яка аварія на її рахунку?куди дивиться поліція?вигороджуєте?не страшно що таке чмо п'яне може наїхати на ваших дітей?...
06 Листопада 2017, 10:39
А як на місці того в кого вона в'їхала?не думав?з головою треба дружити.їй не тобі....
15 Листопада 2017, 16:20
Водію фури це не те слово що жах. Але машина висока і тяжка його врятувала. Якби була легкова, страшно подумати про наслідки.
16 Листопада 2017, 16:26
А ти що так захищаєш,коханець її чи адвокат?То у неї таких як ти пруд пруди.Не помнить під мухою з ким і коли.Так що не рви очко,вона не варта....