Олег Кіндер критикував підлеглих за перетворення Ковеля у «великий базар»

03 Жовтня 2017, 13:10
4375

У Ковелі планують провести ярмарку сільськогосподарської продукції 14 жовтня – на Покрову Пресвятої Богородиці та День захисника України.

Про це повідомила на апаратній нараді заступник начальника відділу економічного розвитку та торгівлі виконкому Ковельської міської ради Лілія Барна.

«Лілія Андріївна, я не проти. Готуйтеся до проведення ярмарки, поки ще там бруківку Андрій Володимирович надумає із Андрієм Васильовичем класти. Ярмарку можете проводити», – сказав мер Олег Кіндер, згадавши свого заступника Андрія Товстигу та начальника управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства Андрія Стернічука.

При цьому міський голова звернув увагу підлеглих на несанкціоновану торгівлю на розі бульвару Лесі Українки та вулиці Сагайдачного.

«Ну, що то за підхід, а?! Стоїть машина велика і торгує картошкою. Ну, я вже казав, що ми перетворюємо місто у великий базар, чи що?» – нарікав Олег Олексійович.

Андрій Товстига відповів, що на цьому місці «ми даємо всім відмову там торгувати».

«Правда, Любомирівна? Там не повинні торгувати», – наголосив Андрій Володимирович, перепитавши головного архітектора Людмилу Мурай.

«Із-за чого я і задаю питання. Чому? Завтра стануть тут перед міською радою будуть торгувати. Ну є елементарні якісь речі. Елементарні! Порядок є називається», – обурювався Олег Кіндер.

Коментарі
03 Жовтня 2017, 16:45
В Ковелі є ринок : - на Брестській , Привокзалці , Володимирська ( р-н Салюта ), Сільмаш ( Відродження ) , Об'їздна. Невже на 70тис.населення це мало ??? Місто повинно бути містом , а не суцільним " базаром " . В цьому плані влада повинна негайно навести порядок !!!!!!
03 Жовтня 2017, 16:48
От біда, всім дають відмову торгувати, а вони, нахаби торгують і торгують. Любомирівна пише приписи Конащучці по її МАФУ на НЕзалежності, 61, а Конащучка, нахаба, охорону від мешканців вимагає. А Любомирівні біда. То може вже пора закінчувати чиновникам працювати на публіку, а вже пора починати щось робити з земельно-торговим безпрєдєлом в Ковелі.
03 Жовтня 2017, 17:07
Гарний культурно-масовий захід на свята буде проведено! І то ж треба було таке дурне придумати!)))
03 Жовтня 2017, 19:05
14 жовтня, за традицією, урочисто вшановується українське козацтво, також це число вважається датою заснування у 1942 році Української повстанської армії. А також з 2015 року відзначається як День Захисника Вітчизни. А нам блін давай базар. Інших днІв в життІ не буде!
03 Жовтня 2017, 21:14
Була невільним свідком розбірок між продавцем м'ясного фургончика, що стоїть на розі бульвару Лесі Українки та вулиці Сагайдачного. До продавця підійшла чиновниця-перевіряюча (не буду гадати з якої організації, бо не почула) і попросила дозвіл на торгівлю і документи на товар. На що остання відповіла, що це робиться з дозвоу Гетьмана і він в курсі. Після чого по телефону сказала: Михайло Олександрович, у мене проблеми, до мене мають діло, що я торгую.Потім передала телефон перевіряючій і та вислухавши співрозмовника вибачилась перед продавцем і забралась геть...
03 Жовтня 2017, 22:44
Великий базар з Ковеля сам мер і зробив. Коли поставив керувати другим жеком вчорашню продавчиню перевтомлених помідорів і з мозгами як у помідора, то про що мова?..
03 Жовтня 2017, 23:03
Люди добрі хто на пасху торгує той і на покрову торгувати буде
03 Жовтня 2017, 23:26
Прикольна стаття, а коменти взагалі класні))
03 Жовтня 2017, 23:53
А на пішохідному переході на привокзальній площі можна.....Там суцільна жахачка
03 Жовтня 2017, 23:56
А що в цьому паганого що в суботу з самого ранку люди можуть купити а інші продати , файно.
04 Жовтня 2017, 00:06
В Ковелі на ринках повно місця,для торгівлі!в ситуації з стихійною торгівлею винуватий міськвиконком ,ні в якому місті нема такого бардака!
04 Жовтня 2017, 00:09
Позаганяти всіх в межі ринку можна за одну добу,але не має бажання!воно їм треба?
04 Жовтня 2017, 00:32
хай киндеряка розкаже звідки у нього бабло на чорний Віто на якому він падло розсікає!
04 Жовтня 2017, 01:14
Можу всіх обілетити - кишеня в мене глибока
04 Жовтня 2017, 02:23
Чи не на Волині зародилась УПА? Щоб вшанувати пам`ять загиблих проведемо базар! Козацтво, науковці розповідають, також почалося з Волині! Вшануємо базаром! Чи в Ковелі нема захисників Вітчизни? Є! Тому вшануємо їх базаром! Владо не соромно?
04 Жовтня 2017, 03:35
Сарай зняли і жаба задушила
04 Жовтня 2017, 07:46
Купи продай і все мало
04 Жовтня 2017, 10:21
Потрібно було в хлівчик загнати весь БЮТ так добре бензиною і дивитися на цю гидоту
04 Жовтня 2017, 10:42
Якщо проводити такі патріотичні свята, то в Ковелі почне понижатися показник злочинності. А це вже не по поняттям влади якій потрібен криміналитет. І його виховувати, вирощувати порібно з дитинства, а не прививати шанування памяті свого народу, тих, що зараз на Сході відстоює незалежність України. "Правильной дорогой идете товарищи!" З мавзолею хвалить В.І.Ленін.
04 Жовтня 2017, 11:28
Дійсно, в Ковелі треба ввести і св`яткувати День Контрабасу спирта і цигарок, авторитета і "злодія в законі". Організувати базар але щоб всі були в шапках і почесним гостем запросити Януковича. Тоді влада міста та району гульнуть на широку ногу. Своє, рідне свято! Вони ж в лавах ЗСУ не служили і що таке захищати Вітчизну їм не знайоме, а грабити - рідне!
04 Жовтня 2017, 12:18
Коли вже в нашій державі не буде подвійних стандартів?Біля цього бусика з ковбасою бувало рядом торгував польським знайомий пенсіонер(це і зрозуміло,на пенсію зараз особо непротянеш),так його бистренько звідти попросили ще й ошрафували.А ці з ковбасою і рядом бус з фруктами-овочами, як торгували так і торгують.Видно знають кому треба платити.
04 Жовтня 2017, 12:34
Vasyl Husak<br/>16 ч ·<br/><br/>Дорогі брати і сестри! Дорогі українці! 15 жовтня, в неділю, у храмі Святої Марії Миру, що в Неаполі на вул. Деі Трібуналі, 227 відбудеться концерт до дня празника Покрови Пресвятої Богородиці — дня вшанування козаків і воїнів УПА. Хто хотів би взяти участь у цьому святковому дійстві з вже готовими номерами прошу писати і повідомляти чим швидше на мою сторінку у Фейсбуці. Слава Україні!
05 Жовтня 2017, 11:33
Я Б ПОЇХАЛА ТАК ГРІХИ І ЗЕМЕЛЬКА ЩО НАХАПАЛА З КІНДЕРОМ НЕ ПУСКАЄ