Прокуратура наполягатиме на суворішому покаранні для ковельчанина за торгівлю зброєю

05 Жовтня 2017, 17:27
2952

Нагадаємо, сьогодні наше видання повідомляло про ковельчанина, який продавав гранати та вогнепальну зброю.

Стало відомо, що прокуратура області оскаржуватиме вирок Ковельського міськрайонного суду, яким 40-річного ковельчанина за незаконне придбання, носіння, зберігання та неодноразовий збут вогнепальної зброї, вибухових речовин та боєприпасів (кримінальне правопорушення, передбачене ч.1 ст.263 Кримінального кодексу України) засуджено до чотирьох років позбавлення волі із встановленням іспитового терміну строком 1 рік.

Прокуратура оскаржуватиме вирок торгівцю зброєю та боєприпасами у зв’язку з невідповідністю призначеного судом покарання ступеню тяжкості кримінального правопорушення та особі обвинуваченого і наполягатиме на покаранні у виді реального позбавлення волі.

Коментарі
05 Жовтня 2017, 21:35
Це може той що під прикриттям торгує курячими яйцями
05 Жовтня 2017, 21:58
Не смішіть. Суворіший вирок буте ще в куток поставити?
05 Жовтня 2017, 22:38
Тут тільки тюрма!!!<br/>Невідомо скільки вже продав і де і коли вибухне і хто постраждає!!!! Не забувайте у нас війна! А тут херой такий знайшовся. <br/><br/>Ганьба судді за такий вирок!
05 Жовтня 2017, 22:49
Хто і для яких цілей купував в нього зброю?! Лихо може статися в любий момент. Подивіться що в Америці сталось. Вирок має бути дуже суворим, а то все з рук сходить.
05 Жовтня 2017, 23:05
У нас самі справедливі суди в світі!
05 Жовтня 2017, 23:23
в хаті склад зброї.не патрон мисливський чи ружжо.настояща зброя кіллера.пістоль з глушителем.і гранати лімонкі.маманя в цей час учить других правильной жизні
05 Жовтня 2017, 23:30
Маманя всіх крім себе бачить. А ще покриває зеків синочків.
05 Жовтня 2017, 23:33
Геть Артюшенко з громадської ради, таких людей не повинно там бути)
06 Жовтня 2017, 01:34
Фото треба, щоб морду продажну видно було
06 Жовтня 2017, 02:00
Масштаби лиха , яке могло б бути, вперше чергу для сусідів складно уявити. <br/>Як можна іспитовий термін??? На хвилинку.... людина торгувала реальною летальною зброєю.....!!!!!!! Де в судді здоровий глузд?????
06 Жовтня 2017, 03:40
Нікого не вбив, не збив бляхою LT PL, хотів заробити.
06 Жовтня 2017, 13:59
Ви серйозно? А для чого думаєте людям потрібна зброя? В мене шок! А потрібно було, щоб вони вибухнули? Чи сталось вбивство? Наслідки ще попереду...... От тоді і порівняєте з бляхою, що небезпечніше
06 Жовтня 2017, 14:20
яблуко від яблуні далеко не падає...
06 Жовтня 2017, 18:58
-&quot;ОСОБА_1 (Артюшенко О.) придбав бойові припаси ... які незаконно зберігав за адресою свого проживання. Без передбаченого законом дозволу здійснював носіння та переміщення безпосередньо при собі, бойових припасів.Здійснив збут. Крім того, повторно здійснював носіння та переміщення. Шляхом продажу повторно здійснив збут. За місцем свого проживання незаконно зберігав упродовж невстановленого досудовим розслідуванням періоду часу, сброю, бойовий припас, вибухову речовину (асортимент).<br/>Обвинувачений свою вину визнав повністю.<br/>На даний час розуміє, що вчинив протиправні дії, оскільки повинен був здати знайдену ним зброю та боєприпаси до поліції, однак, не зробив цього.&quot;<br/>-&quot;посвідчення ГО &quot;Волинські правозахисники&quot;, видане на ім'я ОСОБА_1 (Артюшенко О.) повернути обвинуваченому ОСОБА_1.<br/><br/>Перелік засновників (учасників) юридичної особи :ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ &quot;ВОЛИНСЬКІ ПРАВОЗАХИСНИКИ&quot;: окрім інших, СТАСЮК ГАЛИНА МИКОЛАЇВНА, АРТЮШЕНКО ГАЛИНА ОЛЕКСІЇВНА.<br/>Місцезнаходження юридичної особи:45001, Волинська обл., місто Ковель, ВУЛИЦЯ П.САГАЙДАЧНОГО, будинок 6 А, квартира 2.<br/><br/>ТЕ, ЩО ЧЛЕН ГО &quot;ВОЛИНСЬКІ ПРАВОЗАХИСНИКИ&quot; під головуванням засновників Артюшенко Г.О. та Стасюк Г.М. займаіся незаконним придбанням, зберіганням, носінням, та торгівлею зброєю та вибухівкою ФАКТ доведений судом та визнанням самого обвинуваченого Артюшенка Г.О.
06 Жовтня 2017, 19:00
а де зміна обвинувачення за ч. 1 ст. 396 КК УКраїни, за аздалегідь не обіцяне приховування тяжкого злочину, коли судом встановлено та обвинуваченим визнано, що: &quot; розуміє, що вчинив протиправні дії, оскільки повинен був здати знайдену ним зброю та боєприпаси до поліції, однак, не зробив цього.&quot;.
06 Жовтня 2017, 20:09
Ця ГО Волинські правозахисники кримінальна організація!!!! Сором для Ковеля мати таких депутатів і членів громадської ради міста! <br/>Цей дЕбіл продавав і не раз зброю!!! Суддя явно куплена!;;;
06 Жовтня 2017, 20:10
Яка мати такі й діти .... вбивці ...злодії...терористи....
06 Жовтня 2017, 20:34
Комусь мати поперек горла стоїть не інакше. До матерів сини яких гвалтують, крадуть, вбивають не маєте діла. Чоловікові 40 років, а мати тут при чому? Подивіться грамотєї чим займаються ваші діти і порийтеся добре у їхніх речах. Кого вбила чи в кого шо вкрала ця мати? Побійтеся бога, бо бумеранг був завжди.
06 Жовтня 2017, 21:22
Що проти Артюшенко - то справа кривих рук Ізіди Володимирівни
07 Жовтня 2017, 01:25
Правда очі коле, не продавай гранати не колотиме.
07 Жовтня 2017, 01:29
Читав вирок суду, синок мамин каже,що знайшов боєприпаси в дровах в с. Кричевичі, щось не віриться, там така велика кількість !!!!!
07 Жовтня 2017, 01:37
Мало хто знає, що Гальоха колись одного сина вбивцю відмазала і стала &quot;адукаткою&quot; , правозахисницею таких як її сини
07 Жовтня 2017, 09:54
А може під прикриттям працюють.щоб викрити усіх охочих погратися у війну.або щоб за його участі перед виборами підкинути компромат ?
07 Жовтня 2017, 13:49
КОРОЧЕ АРТЮХА ЧЕЛОВЕК РЕДИСКА. ЗА НЕГО И ЗА МНОЙ СЛЕДЯТ.
08 Жовтня 2017, 03:41
Особа без права захисти себе доступними методами , в т.ч. і вогнепальною зброєю черв'як...Артюшенко продавав перероблену, яка не стріляла бойовими, а лише травматичними.Гранати муляж з магазину Схрон...
08 Жовтня 2017, 12:03
Не буде дивно,якщо незабаром знайдуть у когось вдома,або в офісі боєприпаси, і Галя буде перша із заявою в поліцію повідомляти і закликати усі служба,як з екскаватором і трубами.