У Ковелі на перехресті вулиць Варшавської та Володимирської зведуть ще одну АЗС

06 Жовтня 2017, 16:20
6246

Відбулися громадські слухання з обговорення проекту містобудівної документації «Детального плану території для розміщення автозаправного комплексу з пунктом сервісного обслуговування водіїв та пасажирів, АГЗП по вул. Варшавська, 1 в м. Ковель».

У них взяли участь секретар міської ради Віра Федосюк, представник проектної організації Микола Новосад, спеціалісти виконавчого комітету міської ради, ковельчани, – повідомляється на сайті Ковельської міської ради.

 


 

Начальник відділу містобудування та архітектури Людмила Мурай повідомила, що план розроблений відповідно до рішення Ковельської міської ради від 25.05.2017 р., № 26/27 «Про дозвіл на розроблення детального плану території по вул. Варшавській, 1».

 


 

У своєму виступі Микола Новосад ознайомив присутніх з прийнятими проектними рішеннями. Він зазначив, що у тому випадку, якщо присутні підтримають цей план, то на земельній ділянці, в районі перехрестя вулиць Варшавської та Володимирської, буде споруджений автозаправний комплекс. Це буде станція середньої потужності з підземним розміщенням резервуарів.

Також планується будівництво приміщення операторської з пунктом сервісного обслуговування водіїв та пасажирів, очисних споруд стічних вод, майданчиків для тимчасового зберігання автомобілів та дизельгенератора. Він також наголосив, що в цьому документі враховано усі вимоги державних будівельних норм стандартів і правил. 

Заслухавши фахівців, учасники громадських слухань підтримали проект містобудівної документації. 

 

Коментарі
06 Жовтня 2017, 19:22
а чому заправка, а не пункт обігріву бездомних? Заправок у нас і так достатньо. Вже більше чим церков.
06 Жовтня 2017, 19:36
Бо за заправку добре лапу мажуть!
06 Жовтня 2017, 19:59
Там і так купа заправок!!! Мабуть добре Мурай заплатили! Бо до простих людей вона байдужа!!!
06 Жовтня 2017, 21:54
Заправлили баксобак Мураїсі. До переповнення.
06 Жовтня 2017, 22:23
Дали на лапу 100%
07 Жовтня 2017, 01:19
Можливо там буде пальне за радянськими цінами
07 Жовтня 2017, 10:59
х...й тобі на босу морду
07 Жовтня 2017, 11:04
Будуйте міні заводи і фабрики збоченці.
07 Жовтня 2017, 13:23
а де думка простих ковельчан, хто був запрошений і хто був, хто дав згоду олігархам будувати заправку біля заправки, що буде мати від цього погодження місто? Нову заправку? А скільки їх ще треба? атовцям земельних ділянок нема, а під заправки є?
08 Жовтня 2017, 00:22
Ні ну ви взагалі ох....ли, з тими запоавками!!!! Кудою вже ходити буде? А жити біля 4 заправок слабо, власникам???? А ми живем вже біля 3х і +2 загружені траси літом дихати немає чим. Я от думаю а скільки ви виродки законів нарушаєте по розташуванню заправок біля жилих домів???
08 Жовтня 2017, 00:27
Діти в 11 школу і так з боями добираються, особливо в дощ пливуть по болоті ,а тепер що короткими перебіжками між машинами по заправці? Ризикуючи життям і дихаючи випарами???
08 Жовтня 2017, 00:33
І житло через ті дебільні заправки по норм ціні не продаси ....хоча ще не вечір зберемо юристів подивимось чи мають право вилупки ту кончену заправку будувати
08 Жовтня 2017, 00:53
http://epl.org.ua/human-posts/vymogy-do-rozmishhennya-avtozapravnyh-stantsij/<br/>Вони не мають права, 1)не було згоди жителів,2)поряд пішохідний перехід- можна в суд на депутатів подавати!
08 Жовтня 2017, 00:53
http://epl.org.ua/human-posts/vymogy-do-rozmishhennya-avtozapravnyh-stantsij/<br/>Вони не мають права, 1)не було згоди жителів,2)поряд пішохідний перехід- можна в суд на депутатів подавати!
09 Жовтня 2017, 02:04
Бл... Скільки вже там може бути заправок.краще хай дороги зроблять вже!!!
09 Жовтня 2017, 12:05
&quot;можна в суд на депутатів подавати!&quot; Зарано, бо це тільки проект в міськраді Мурай показала, а депутати на сесії ніяких рішень поки не приймали.
09 Жовтня 2017, 17:36
Скільки тих заправок ще треба ? Там і так 4 заправки,то 5та буде. Невже мало?¿ ну не маєте де землю втулити, побудуите продуктовии супермаркет з заїздом для машин. Хоча там пішохіднии перехід, навряд взагалі можна щось будувати. На цьому перехресті мало не через день ,дрібні дтп, а ви ще втуліть заправку, до лиха буде недалеко.