Ковельська поліція розшукує зниклого підлітка

07 Жовтня 2017, 13:07
7417

Працівниками Ковельського відділу поліції розшукується неповнолітній Мазурок Ілля (2003 року народження), який зник 6 жовтня 2017 року.

Про це повідомляє Еля Багінська на сторінці «Ковель Life» у Фейсбук. 

Зазначається, що він на вигляд 160 см, темно русе волосся, зелені очі. Був одягнений у чорну парку з білими вставками, сині брюки, рюкзак.

Усім, кому відомо місцезнаходження хлопця, просять повідомляти за телефоном «102», 0952426775, 095302445.

Оновлення:  підліток знайшовся. Поліцейські звертаються зі словами вдячності за людяність та небайдужість до всіх громадян, які долучилися до пошуку зниклого.

 

1

 

Коментарі
07 Жовтня 2017, 17:43
Тільки вчора зник а сьогодні уже шукають? Дивина! Наші мусора так не працюють. Це або когось непростого дитина або система дала збій. Ну нічого, сподіваюсь хлопець проспиться-проблюється-знайдеться.
07 Жовтня 2017, 18:35
Дитина якраз з простої сім'ї,а ти тут про блювання.Батьки дитину шукають ,а не алкаша.
07 Жовтня 2017, 18:37
Дивно було б якби не шукали
07 Жовтня 2017, 18:47
Це нормально що батьки розшукують свою дитину. Але стаття каже інше - "КОВЕЛЬСЬКА ПОЛІЦІЯ розшукує зниклого підлітка". А поліція ніколи і нікого не розшукує на наступний день. Та й хлопцю 14 років - цілком зрозуміла ситуація. Відзвітуєте потім тут в коментарях, раз Ви знаєте цю просту сім'ю, де ж він був. Ну і зазвичай в таких ситуаціях зазначають де і за яких обставин людина зникла, де її бачили востаннє.
07 Жовтня 2017, 22:04
То написали б,як знайшовся?
08 Жовтня 2017, 00:15
Тож написали знаишовся. А що там вітчим далі його пресує?
08 Жовтня 2017, 03:44
ну то йди працюй в мус....в поліцію і будеш відразу всіх шукати баррран!
14 Жовтня 2017, 14:20
А де його знайшли?<br/>Хто його знайшов?<br/>Чому він втік?<br/>Хто його батьки?<br/>Коли його повернули до дому ?