Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

У Ковелі на «Черемушках» люди травмуються через розбитий двір

14:28 09.10.2017
1521

До нашої редакції звернулися мешканці будинку № 52, що у Ковелі на вулиці Незалежності, зі скаргою на комунальну службу, яка ніяк не може тут заасфальтувати невелику дворову територію.

«У нас перечепився об те каміння біля під’їзду сусід-пенсіонер, травмувався так, що лежав у реанімації, потім дуже довго лікувався. А оце на днях там же біля порогу через каміння перечепилася моя мама, якій 85 років, і дуже побилася. Я покажу вам фотографії, щоб побачили, які у неї після падіння сині губи», – розповідає журналістам мешканка будинку Олена Биць.

Жильці кажуть, що неодноразово зверталися до РЖКП № 1 з проханням провести благоустрій двору, де проживає дуже багато пенсіонерів, зробити хоч лавочки. Комунальники послухали і привезли звичайні колоди та дошки, «зліпивши» їх біля кожного під’їзду. Люди влаштували скандал після чого деякі лавки замінили. Щоб вибивати килими жильці самі напроти крайнього під’їзду натягнули між двома деревами мотузку – одну-єдину на весь двір, а тут приїхав трактор, привіз пісок, і мотузку порвав. Мешканці поскаржилась в РЖКП, а там їм просто по-хамськи відповіли і «кинули» слухавку.

А коли злива, то вода «підходить» під самий під’їзд так, що доводиться або йти попід стіною будинку, або ступати у баюру.

«Коли дощ, то просто жах, бо тут взагалі не пройти. А дітки йдуть до школи, ми – на роботу. З вулиці Тімірязєва – великий рух машин, одна за одною. Хоч щось би зробили! А то абсолютно нічого!» – нарікає Олена Биць.

Сьогодні вранці Олена Петрівна прийшла до начальника відділу комунального господарства виконкому Ковельської міської ради Сергія Дудки і розказала йому про розбитий двір.

«Він сказав, що сьогодні-завтра воно робитися не буде, що швидко не зробиться. Не можуть заасфальтувати кусочок біля під’їзду! Скільки ж люди будуть тут падати і травмуватися?!» – обурюється ковельчанка.

Коментарі

Спасение утопающих дело рук самих утопающих

15:38 09.10.2017

Всі стали приватними власниками квартир і спввласниками будинку і прибудинкової території. Складайтеся грошима, робіть кошторис, наймайте підрядника і робіть капремонт своїх дворових доріг. Соціалізм кінчився вже як 26 років.

Утопающий

16:12 09.10.2017

ну й чому ти радієш, спасатель хренов? там де живуть боси чи бонзи поробили собі бруківку в дворах, а електорат і так переб"ється. до виборів ще далеко.

Мы бредим от удушья

16:36 09.10.2017

Радіє хто і де? Нема чого розкривати хлєбало на виборчі подачки з чужих грошей. Хочеш порядку в дворі то виймай із заначки своє бабло і наймай майстрів для роботи. Замовляй хоч лавочки з самшита. Хоч асфальт з гудроном. А з босами і бонзами розбирайся напряму. Якщо ти електорат

Електорат

16:57 09.10.2017

Як з босами розбиратись?. Що піти і у пікінеса в дворі розібрати бруківку, чи як. Чи може піти морду йому набити. ЖЕК поремонтує, коли йому Товстига дасть гроші. А Товстизі по барабану. Йому головне черговий конкурс вересу продати.

Богдан

17:34 09.10.2017

Соціалізм у Швеції був і є, а 26 років тому був мордор

Совок

18:17 09.10.2017

це тільки для бидла соціалізм поперек горла стає, бо не дасть красти гопникам при владі.

Оце справжній Мордор

21:31 09.10.2017

У Швеції був "соціалізм" по-шведськи і називався шведська сім'я - коли троє людей обох статей (один чоловік і дві жінки або двоє чоловіків і одна жінка) живуть разом. А зараз гідно з дослідженнями професора Ліз Келлі (Liz Kelly), Англія, зафіксовано найбільше випадків згвалтувань серед усіх країн-членів ООН. Більш як 5 000 згвалтувань чи невдалих спроб здійснити це було зафіксовано і прозвітовано у 2008 році (а минулого року даний показник сягнув більше 6 000 випадків). У 2010 році ще одне дослідження показало, що Швецію таки “перегнали” у кількості згвалтувань: лише дна країна у світі йшла попереду нас, і це була Лесото, держава в Південній Африці. За свідченням шведки Інґрід Карлквіст (Ingrid Carlqvist) "у Швеції кожен, хто має відмінну від загальноприйнятої думку, автоматично підпадає під клеймо нациста. Ось так ведуться усі справи у новій Швеції, країні, які я по праву зву Абсурдстаном". У шведському дитсадку скасували слова "хлопчик" і "дівчинка" і називають дітей словом, що не позначає статі. Також в садку пропагують гендерну рівність та читають дітям книжки про геїв. В дитсадку Швеції не стало ні хлопчиків, ні дівчаток. Дитячий сад не закрився - його як і раніше відвідують 33 дитини. Але тільки тепер у них немає статі - вони просто "друзі". Співробітники дитячого саду намагаються уникати займенників "він" і "вона". По-шведськи "він" - han, "вона" - hon. Щоб уникнути цих займенників, вихователі використовують безстатеве слово hen. Хоча в класичій шведській мові це слово відсутнє, але в жаргоні деяких гомосексуалістів і феміністок воно використовується. Завідуюча Райалін вказує, що її завдання - створити обстановку, сприятливу до гомосексуалістів, лесбіянок, бісексуалів і транссексуалів. Тому дітям вона дає читати такі книжки, як, наприклад, історію про двох самців-жирафів, які переживали, що не можуть мати дітей, поки не знайшли кинуте крокодиляче яйце. Та й майже всі книги в цьому дитячому садку розповідають про одностатеві пари, одиноких батьків і дітей-сиріт. Виключені такі казки, як "Білосніжка" або "Дюймовочка". У Швеції руйнування гендерних стереотипів є основним завданням загальнонаціональної програми дошкільного навчання, побудованого на уявленні.

Хочу все знати

23:09 09.10.2017

Що таке черьомушки? Звідки така назва пішла?

Квадратний метр

23:28 09.10.2017

Коли в часи Мордору почали будувати безплатне житло для мільйонів сімей, які в післявоєнний час на місці знищених населених пунктів ютилися в пристосованих дощатих бараках та перенаселених комуналках, першим масовим місцем такої забудови стало підмосковне село Черемушки. З 1948 року спочатку експерементальні, а потім з 1950 року типові будинки почали будуватися в інших містах. А разом з цим пішла в народ і така ж назва нових мікрорайонів.

Останньому

08:48 10.10.2017

А Ковель яким боком до районів столиці Агресора??? Що за бред?

1

15:54 10.10.2017

Головне в Кідера в дворі все рівно і без таких ямищ..а такі ями в кожному дворі його геть не хвилюють!

21 липня
Сьогодні
Вчора
19.07.2018
18.07.2018
17.07.2018
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин