За даними мера Олега Кіндера, у Ковелі був підпал

10 Жовтня 2017, 13:31
3645

На апаратній нараді у виконкомі Ковельської міськради начальник відділу з питань цивільного захисту та екологічної безпеки Юрій Дідковський проінформував, що у неділю пожежно-рятувальна служба виїжджала о 23:25 на вулицю Тімірязєва, де біля будинку № 5 горів автомобіль BMW.

Наше видання повідомляло про цей випадок з посиланням на сайт ДСНС України у Волинській області, де вказувалося, як співробітники 4-ї Державної пожежно-рятувальної частини міста Ковеля оперативно ліквідували займання одного легкового автомобіля.

Спитавши у підлеглого, чи ця пожежа була на автостоянці, міський голова Олег Кіндер зауважив, що згоріли дві машини.

«Ну рахується, як одна», – якось невпевнено доповів Юрій Дідковський.

«Ну як, коли дві машини згоріло, а рахується одна?! Так згоріли, що стала одна?! Ну зрозуміло, бо наскільки я маю інформацію, що то був підпал», – сказав Олег Олексійович.

«Органи… да… розбираються», – додав Юрій Михайлович.

Коментарі
10 Жовтня 2017, 17:00
Судячи з прочитаного, відбулась розмова двох "інтелектуалів"...
10 Жовтня 2017, 18:39
такі "високоінтелектуальні" люди на таких посадах( ганьба і сором за Ковель!
10 Жовтня 2017, 18:41
Може машини впритул не будуть ставити до підїздів.Гопота вже дістала.
10 Жовтня 2017, 18:44
Літра бензини і прооблема вирішена .Перестануть ставити .В Києві вже давно практикують таку виховну роботу виходячи з повідомлень із засобів масової їнформації.
10 Жовтня 2017, 18:46
Ну просто дуже змістовна розмова двох дорослих, освідчених, грамотних, з вищими освітами чоловіків. Браво!!! Надіюсь вони до пенсії встигнуть хоч трішки поповнити свій словниковий запас, та навчаться правильно будувати речення, ставити чіткі запитання, давати розгорнуті відповіді і встигнуть освоїти решту шкільної програми хоча б за 5-й клас!) Соромно що такі люди займають керівні посади!
10 Жовтня 2017, 20:54
То не Мавпа щось згоріло!!!
10 Жовтня 2017, 22:11
Соромно не за те, що такі люди займають керівні посади. Соромно за тих, хто таких людей обирає на виборах і садить в керівні крісла!!!
11 Жовтня 2017, 02:43
Чого до слів доколупались? Сам зміст розмови абсолютно правильний.
11 Жовтня 2017, 11:07
А з чим краще мішати бензин
11 Жовтня 2017, 13:16
Олег Олексійович за скриття злочину кримінальна відповідальність,так бігом до поліції і все розкажіть, ато знов попадете до суду.
11 Жовтня 2017, 21:05
Кажуть по всій Україні палять авто куплені за чесно зароблені гроші