У Ковелі жінка на автомобілі збила пішохода

15 Жовтня 2017, 12:41
4662

У п’ятницю, 13 жовтня, ковельчанка на автомобілі збила пішохода. 

Про це повідомляється на сторінці «Поліції Волині» у Фейсбук.

ДТП сталася ввечері. 26-річна жінка на автомобілі «Volkswagen» рухалась по вулиці Незалежності, коли здійснила наїзд на 20-річного мешканця району, який переходив вулицю на пішохідному переході. В результаті автопригоди пішохід отримав травми, його госпіталізували у відділення травматології центральної районної лікарні.

Поліцейські розпочали кримінальне провадження за ч. 1 ст. 286 ( порушення правил безпеки дорожнього руху) Кримінального кодексу України.

Коментарі
15 Жовтня 2017, 15:45
це контрабандистка на польських бляхах
15 Жовтня 2017, 17:27
Навіщо блондинкам права продаєте? Мали б хоч краплину совісті...
15 Жовтня 2017, 20:19
Четвертовать
15 Жовтня 2017, 21:01
А чому не пишуть про ДТП за участю Сашки Долара?Яка сталася в четвер ввечері біля Класіка (перехрестя Грушевського-Міцкевича)?
15 Жовтня 2017, 21:16
Мавпа з гранатою з купленим посвідченням
15 Жовтня 2017, 21:31
Якщо в неї є права на водіння автомобілем то нехай підтре ними свої принади,а взагалі ніяких прав там і не могло бути.
15 Жовтня 2017, 22:04
Не рівняй гімно з павидлом. Всеж таки тато депутата. майте совість. Йому все можна.
15 Жовтня 2017, 22:16
Хоч би одну мажорку на кілок робочим органом нанизали...
18 Жовтня 2017, 13:01
Дана винуватися признала свою вину, не втікла з місця злочину, і всіма можливими шляхами підтримує та ЛІКУЄ постраждалого хлопчину, який в травматології!! Ситуації бувають різні, чоловіків коли роблять наїзд їх не називають мавпою з гранатою??<br/><br/>ЧОМУ НІХТО НЕ ПИШЕ ПРО АВАРІЮ 14.10. ДЕ П,ЯНИЙ ВОДІЙ НА ПІШОХОДІ БІЛЯ МАГАЗИНУ &quot;Океан&quot; та &quot;КозацькіЗабави&quot; по вул.Володимирській збив двох жінок-пенсіонерок, які зараз в травматології, одна в тяжкому стані. Водій не хоче брати на себе витрати на лікування, подальшу операцію і реабілітацію.!!!!!!!!!!!!
18 Жовтня 2017, 13:05
Кожен хто сів за кермо пяним є ЗЛОЧИНЦЕМ!!!! А злочинці мають нести відповідальність!!!!! ЗЛОЧИНЕЦЬ!!!!!