У Ковелі поліцейським «підклали» сміття

16 Жовтня 2017, 09:55
3534

Біля будівлі Ковельського відділу поліції невідомі викинули пакет зі сміттям.

Неоднозначним фото поділився Анатолій Дєєв на сторінці «Ковель Life» у Фейсбук.

У коментарях до допису користувачі підкреслюють символічність фото та зазначають, що «тут не лайкати треба і не сміятись, бо завтра це створіння викине сміття біля школи, лікарні і постійно його викидає біля Ваших будинків...», а також пропонують «поритися, знайти чек чи ще якусь прив'язку до особи чи адреси і винести усне попередження».

 


 

 
Коментарі
16 Жовтня 2017, 13:03
То може зробили полісмени
16 Жовтня 2017, 13:34
Така поліція у нас. Їм або дзюрять під двері або сміття при самісінькому вході складують. Про що ще говорити. Коли вони під носом порушника не можуть впіймати.
16 Жовтня 2017, 13:45
мабуть спали.
16 Жовтня 2017, 14:21
Дійсно, про що говорити, коли поліція не може захистити саму себе, то як вона зможе захистити громадян? Якщо кожне пяне бидлоття може послати поліцейського на три відомі букви, а поліцейський опускає голову і йде геть, адже, коли він складе протокол, то його самого затягають по судах і доблесних прокуратурах. А скоро зявиться нова "патрулька", то буде взаглі капець. Ті пяних будуть додому розволити і в ліжко вкладати. Одним словом - державі чомусь не вигідний порядок, а вигідно мати цих малограмотних клоунів.
16 Жовтня 2017, 14:50
Не винести усне попередження, а на майдані привселюдно дати 20 р. резиновим шлангом + штраф. Розумію, що на сьогодні не цивілізований (старий) метод виховання, але результативний. Через короткий термін часу буде чистота і порядок. Загадиле все і всюди: в лісі, біля водоймищ, на плилеглих територіях міста і т.д. В Луцьку я спілкувався з особами, яких навчили культури в сусіднйі Польщі за недопалка чи сірника за один раз. І за що відповідні служби отримують гроші ?
16 Жовтня 2017, 16:10
Помідориха навіть з мінтовки стміття не вивозить... Козирна...
16 Жовтня 2017, 19:06
Не потрібно в Ковелі стільки "демократичної" поліції - потрібно лише одного двохметрового рудого есесівця з нагайкою і автоматом. Деякі з наших громадян є бидлом і заслуговують лише такого ставлення - нагайкою по спині, а за повторне порушення - кулю в лоб. Повірте, буде порядок.
16 Жовтня 2017, 20:53
у мене немає грошей тримати цілу ораву двірників. прибирайте за собою самі, а я поки памідррами поторгую
17 Жовтня 2017, 12:06
Та від тебе двірники і слюсарі розбіглися, як коти від собаки!