Олександр Філон у Києві виручав друга від поліції

17 Жовтня 2017, 09:17
7449

Голова Ковельського осередку ПП «Національний Корпус» Олександр Філон на своїй сторінці у Фейсбук розповів історію як  у Києві виручав друга від поліції. 

«Перебуваючи в Києві мій друг та соратник Богдан Сагаль був затриманий поліцейськими через знайдений у нього ніж. Дізнавшись про це, я прибув на місце затримання та спробува вияснити у чому суть», – написав він у дописі.

Поліція намагалася вилучити ніж у нього, аргументуючи тим, що їм необхідно перевірити чи це холодна зброя чи ні.

«На жаль, поліція не дуже розбирається в характеристиках холодної зброї та це не заважає конфісковувати особисті речі на такій підставі. Приїхали експерти-криміналісти, подивились ніж, подивились на патрульних, посміялись. Як результат – Богдана відпустили, ніж віддали, а могли б привласнити під приводом перевірки, як це часто трапляється», – розповідає про закінчення цієї історії Олександр Філон.

 




 

Коментарі
17 Жовтня 2017, 13:06
Лапіна там чомусь не було
17 Жовтня 2017, 13:37
ХА-ХА-ХА-ХА
17 Жовтня 2017, 13:41
Напишіть ще будь-ласка про те що Філон попив чаю чи кави, в туалет сходив або щось подібне з його життя. Це ж такі новини резонансні, це ж так цікаво читачам сайту.
17 Жовтня 2017, 14:23
Що за неадекватно інтернетна недогазета? У вас статті рівня дитячого садка! Ганьба<br/>В мене теж раз, на стадіоні Верес, менти відібрали карманний ніж маленький, давайте статтю про це напиши? Хоча, хто такий я, а хто такий розпіарений Філон, ну да)
17 Жовтня 2017, 14:23
один поїхав погуляти з ножиком.а другий виручав від поліції.туристи походу.знайомство з києвом відбулося
17 Жовтня 2017, 14:30
хто ти такий недописака і хто такий голова Ковельського осередку ПП «Національний Корпус». вловив різницю?
17 Жовтня 2017, 14:56
А ХТО платить РАЙОНУ, мабуть той хто і ФІЛОНУ - КІНДЕР, що так часто про нього пишуть.
17 Жовтня 2017, 14:57
Ну да, повністю згідний! Хто така звичайна людина проти голови самоствореной організації на фоні АТО:) <br/>Про звичайний людей, такий би брєд не писали) і щось дуже часто випливає прізвище Філон, в недостаттях причому, якій не несуть ніякого смислу!
17 Жовтня 2017, 15:05
Мабуть так самостворена організація з ветеранів АЗОВУ. Можливо цього батальйону потім полку АЗОВУ взагалі не уснівало і на фоні АТО їх не було.
17 Жовтня 2017, 15:12
Відвідувачі сайту більше цікавляться &quot;брєдом&quot; про Філона, ніж статтями про свято козацької слави чи про виділення коштів на ветсанзавод, які &quot;несуть смисл&quot;. І кількість переглядів, коментарів про це яскраво свідчить. А якщо є попит, то буде і пропозиція!
17 Жовтня 2017, 15:19
РАЙОНУ Кіндер не платить , бо вони йому сала за шкіру залили багато. Якщо станеш мером Ковеля то про тебе тоже часто будуть писати
17 Жовтня 2017, 15:59
Змістовна стаття. Філон герой.
17 Жовтня 2017, 16:04
х--я справжня. Немає про що писати чи черговий піар так званих псевдопатріотів
17 Жовтня 2017, 16:52
посмотреть, два гоблина так на вид, а у вас они я так понимаю политические деятели...
17 Жовтня 2017, 17:17
Класні хлопці, тому про них і пишуть!
17 Жовтня 2017, 18:53
у нас вони не политические деятели просто Філон своїх не здає
17 Жовтня 2017, 19:44
сопляк или так молодо выглядит, часто слышу эту фамилию, сынок чей то или порешил кого то?
17 Жовтня 2017, 23:34
Негайно встановити бюст Цілому.
18 Жовтня 2017, 02:33
Яка причина затримки? Точніше обшуку при якому виявили ніж? Чи так побачили якогось бичка ага у нього точно ніж? А супер Саша, лідер феменісток, захисник всіх нужденних і просто класний пацан, почув анусом крик про допомугу і поспішив на виручку.<br/>Якось так виходить.
18 Жовтня 2017, 04:44
Дружиновича забув пес шкідливий.
20 Жовтня 2017, 08:33
Невже на фото результат еволюції &quot;хомо сапієнс&quot;? То навіщо була ця еволюція?
20 Жовтня 2017, 22:37
Це результати не еволюції, а революції, батьку. Від скакання витряслись залишки і так небагатих рагульських мізків, що вплинуло, у свою чергу, на зовнішність піддослідних. Зверніть увагу на недорозвинуте підборіддя філона і навпаки, надто розвинені надбрівні дуги його партнера ( в хорошому розумінні цього слова).<br/> Одним словом, щоб було зрозуміли тим, про кого йде мова, вони нацики і представники нетрадиційних груп суспільства.