Галина Стасюк програла суд Олегу Кіндеру

18 Жовтня 2017, 13:58
6198

Депутат Ковельської міської ради від «УКРОПу» Галина Стасюк позивалася до мера міста Олега Кіндера через скандальне «кнопкодавство» на пленарному сесійному засіданні 2 лютого 2017 року.

Тоді під час голосування система зарахувала «голос» секретаря ради Віри Федосюк (фракція ВО «Батьківщина»), яка була відсутня у президії, а тому не могла скористатися своєю карточкою для волевиявлення.

Подати в суд адміністративний позов Галині Стасюк порадив сам Олег Кіндер. У позові Галина Миколаївна просила визнати дії Олега Олексійовича протиправними і стверджувала, що карткою Віри Федосюк скористався саме він. Для захисту в суді своїх інтересів міський голова запросив двох адвокатів із Луцька, послуги яких коштують чимало.

«Ваші адвокати дякують мені, що я в суд вас подала, що стільки «бабла» зароблять», – мовила депутат до мера на останній сесії міської ради.

І ось суд, який під головуванням судді Ірини Логвинюк тривав з березня цього року, оголосив свій «вердикт»: у задоволенні позову відмовити. З повним текстом постанови можна ознайомитися тут.

Коментарі
18 Жовтня 2017, 17:48
Яка тупа Вєрка Сердючка!
18 Жовтня 2017, 17:51
ще зараз і судові витрати стасючка заплатить. кіндер добру пораду дав...
18 Жовтня 2017, 17:51
ще зараз і судові витрати стасючка заплатить. кіндер добру пораду дав...
18 Жовтня 2017, 18:05
Треба для Мавпа польські вила
18 Жовтня 2017, 18:20
Свідок Федосюк В. І. в суді показала, що вона, дійсно, під час проміжку часу, відведеного для голосування, рухалась по сесійній залі в сторону столу президії свого робочого місця, але встигла проголосувати та її особисте волевиявлення по розглядуваному питанню є саме таким, як воно відображено за допомогою програмно технічного комплексу системи електронного голосування з фіксацією голосування і було зараховано як «за»; а також - у протоколі відкритого поіменного голосування на 19 їй сесії ОСОБА_4 міськради 7 го скликання від 02.02.17 р. по питанню порядку денного № 34 «Про створення тимчасової комісії міської ради». Однак, свідок не спростувала в суді ту обставину, про стверджена рядом інших свідків депутатів міськради, які посвідчили, що бачили, що вона, йдучи до столу президії свого робочого місця - таки не встигла за час, відведений для голосування, дійти до столу та проголосувати особисто.<br/><br/>Тому суд критично оцінює показання цього свідка у тій їх частині, що вона встигла за час, відведений для голосування по питанню № 34 дійти до свого робочого місця про проголосувати особисто.
18 Жовтня 2017, 19:11
Вила мої вила
18 Жовтня 2017, 20:38
Кнопкодавство було, але в позові - відмовити!.. І навіщо платники податків платять таким суддям зарплату???
19 Жовтня 2017, 11:55
Мавп, настоящий мавп на фотке...
19 Жовтня 2017, 23:47
Кіндера необхідно припарувати та заспиртувати для нащадків
20 Жовтня 2017, 01:04
Адвокати в Кіндера красавчіки. Запихнули цих активістів за хмари. Та і позов чесно кажучи брєдовий.
20 Жовтня 2017, 01:30
Стасюк поставили в стійло!
20 Жовтня 2017, 12:28
цього необхідно було чекати. <br/>Професійні знання провідника, до яких входить миття вагону, туалету, видача та прийом білизни, відрізняються від ПРАВОЗАХИСНОЇ діяльності. <br/>Шизофренічної та параноїдальної поведінки в суді , та членства в ПРАВОЗАХИСНІЙ організації, мало. Необхідно мати вагомі докази та аргументи, знання законодавства, та судової практики.<br/>А друга ГАЛЯ А. на суд не прибула без причини, і не підтримала колегу. <br/>Мабуть грає, як завжди, і вашим і нашим. Виправляє ситуацію, що склалась з сином.<br/>Зрозуміла, що краще товаришувати з Олежиком, а вдруг апеляція виправдає дитину.