Секретар Ковельської міськради вказала голові Громради: «Навчитесь ЧЕСНО бізнесувати»

23 Жовтня 2017, 08:00
4027

На своїй сторінці у Фейсбуці секретар Ковельської міської ради Віра Федосюк (на фото – в центрі) повідомила, що із представниками бізнесу та роботодавців побувала на Ломжинському міжнародному економічному форумі (Республіка Польща). За її словами, проект реконструкції у Ковелі стадіону «Локомотив» став можливим завдяки співпраці з польським містом Щучин, яке належить до Граєвського повіту Підляського воєводства.

До свого допису Віра Іванівна додала кілька фотознімків, на яких разом із нею є депутат Ковельської міської ради з фракції ВО «Батьківщина», директор приватного підприємства «СТ» Святослав Степанюк та виконавчий директор ТзОВ «Волинь-Кальвіс» Анатолій Понікарчук, який на місцевих виборах 2015 року балотувався кандидатом у депутати міської ради від «Батьківщини».

На допис відреагував голова громадської ради при Ковельській міськраді Микола Печенюк.

«В Ковелі бізнесмени тільки від Бют, або ті хто в захваті від пана Кіндера, можливо я щось не розумію пані Вєра», – написав він.

«Миколо, коли доростете до об’ємів та прибутків цих бізнесменів, а також навчитесь ЧЕСНО бізнесувати тоді вас обов’язково запросять на міжнародний бізнес-форум», – «припечатала» Віра Федосюк.

«Вєра вам зле стало на бізнес форумі? чесна ви наша, ви загрались», – відповів Микола Печенюк.

 






Коментарі
23 Жовтня 2017, 11:41
Дуже чесно заробляла БЮТівка Дубій ,навіть на зїзд посилали від цієї банди .Не одного офіційно првцевлаштованого працівника та десять земельних ділянок одному рилу.
23 Жовтня 2017, 13:23
Степанюк то чесно набізнесував на переході, постійно бабло збивав...., а зараз "чесно" вікна втирає за бюджетні кошти, можна дати "медаль" такому бюторастівському бізнесмену...
23 Жовтня 2017, 14:08
Чесний Анатолій Понікарчук
23 Жовтня 2017, 14:44
якщо піднімуть локомотив завдяки цим форумам, то буде ВЕЛИКИЙ плюс ! кілька разів мив машину в печенюка на автомийці, чеків там не давали.
23 Жовтня 2017, 14:45
Нехай Печенюк розкаже скільки він спиртяки вівиз у Польщу і цигарок. Скільки людей тут споїв. Скільки у нього працює нелегальних робітників.
23 Жовтня 2017, 15:47
Печенюк придурок , но і Вєрка недалеко від нього пішла, така сама тупиця, прикрита кіндером
23 Жовтня 2017, 17:21
Поверніть Вєру в реальність......
23 Жовтня 2017, 18:15
хто мені мою кохвну Веруню ображає? Назви фамілію. Я прийду тобі покажу як я Верусь люблю. Морда буде бита в тебе.
23 Жовтня 2017, 18:59
Вєра,розум,совість,чесність....Чотири різних поняття...Дура дурою....
23 Жовтня 2017, 19:00
Вера - тупа шмара
23 Жовтня 2017, 19:51
Маленька Вєра вже підросла...раз такі поради дає.
23 Жовтня 2017, 22:05
Як написано в безсмертному творі Булгакова : &quot;Всє ви хороши&quot;. То спиртовоз, то злодії, то хабарники-корупціонери. Оголошую конкурс: хто напзве хоч одного чесно збившого капітал депутата ради і викине інфу на цьому сайті - знайду і особисто накрию поляну з дівками і нормальним бухлом.<br/> ПиСи - нациків та галицьких рагулів прохання не перейматись. Все одно гівна від шщоколадки не відрізнять і світить їм кирдик, а не розваги.
24 Жовтня 2017, 12:36
Самий чесний бізнесмен Сашка Долар та компанія
24 Жовтня 2017, 12:38
А як Верка ззаду
24 Жовтня 2017, 16:13
Печенюку треба освіту здобувати, а то виглядає туповатим.... Всі знають його бізнес і методи.... Верка ..., а що вона знає про бізнес????
24 Жовтня 2017, 18:54
Вона все знає-тобто її дупа