Ковельчанам відключають газ за борги

24 Жовтня 2017, 17:00
2636

На Волині боржникам, які не заплатили за газ, припинятимуть постачання блакитного палива. 

Волиняни заборгували 240 мільйонів гривень за газ, - йдеться у сюжеті каналу «12 каналу».

У прес-службі «Волиньгаз збут» повідомили, що найбільше заборгованостей у Луцькому, Володимир-Волинському та Ківерцівському районах. Затято не платять також жителі Луцька, Ковеля та Нововолинська.

Водночас керівництво установи запевняє, що вони готові йти назустріч боржникам, зокрема, можна складати індивідуальний графік погашення заборгованості, аби споживачі виплачували гроші частинами. 

Фінансові проблеми у «Волиньгаз збуті» виникли не лише через заборгованість споживачів. Досі держава не відшкодувала підприємству 315 мільйонів гривень за субсидії.

 

 

Коментарі
24 Жовтня 2017, 20:13
не платять, тому що немає чим. Коли вся країна безробітна, звідки візьмуться гроші?
24 Жовтня 2017, 20:40
А мені цікаво <br/>1.Чи всім тим нібито боржникам, отой Волиньгаззбут встановив за свій рахунок індивідуальні квартирні лічильники обліку газу, як того вимагає Закон України про комерційний облік газу.<br/>2. Чи зі всіма нібито боржниками Волиньгаззбут заключив індивідуальні договори, на відпуск газу населенню ( на підставі типового договору відповідно до Закону України Про житлово- комунальні послуги).<br/>Підозрюю , що в цьому плані у цього газзбуту не все юридично чисто. Тоді не зовсім зрозуміло , на якій юридичній підставі газовики збираються зідлючати газ боржникам.
24 Жовтня 2017, 22:36
Підтримую вище сказане...добавлю ще. Якщо газ Украінський...чому платимо як за імпорт???
24 Жовтня 2017, 22:37
Старший керуе водою...меньший газом....
25 Жовтня 2017, 00:36
Надам файні польські вила напрокат
25 Жовтня 2017, 11:22
шановнi, газ российский, но платите как за импортный, потому что покупаете его в вашей европе, на зло кондуктору, куплю билет пойду пешком, вот и вся политика...страдают простые люди...
25 Жовтня 2017, 14:49
Логічно, якщо за боргиі пусті обіцянки відключать всю владу, починаючи від верховної зради і банкової.
25 Жовтня 2017, 15:52
Під час комунофашистсткої імперії кацапська педерація викачала з України 70% розвіданих запасів газу.
25 Жовтня 2017, 17:04
ну ну, а 30% процентов , сами загнали, просто дурачок безграмотный, бегаешь за мной по всем темам, меня это забавляет....
26 Жовтня 2017, 02:12
Та ти шо? 70% викачали? А куди ж їх діли? Ти, придурочний, хоч українську вікіпедію читай, будеш здивований тим, що &quot;педерація&quot;, як ти зволив висловитись, мала і має газу стільки, що сама не знає куди дівати.
26 Жовтня 2017, 03:11
Козлику смердючий, в кацапську педерацію викачали отой газ з України. І не так багато газу в педерації залишилось, як тобі хочеться. Років через 20, якщо так будуть продавати, самі його купувати почнуть. Або ж тайгу доріжуть на дрова, щоб від холодомору врятуватись (якщо китайці дозволять).
26 Жовтня 2017, 11:52
не обращайте внимание на это неграмотное убожество, больной человек, а может скорее проплаченый