Ковельчан запрошують на зустріч із директором Львівського територіального управління НАБУ

24 Жовтня 2017, 18:08
2833

25 жовтня об 11:00 у приміщенні Ковельської районної державної адміністрації (за адресою: вул. Незалежності, 73) відбудеться зустріч громадськості Ковельського району Волинської області з директором Львівського територіального управління Національного антикорупційного бюро України Тарасом Лопушанським, – повідомляється на сторінці НАБУ у Фейсбук.

 


 

Коментарі
24 Жовтня 2017, 22:48
Не розумію при чому тут Львівське териториальне управління НАБУ до громадян ковельщини ??? Напевно чергова політична гра ...
24 Жовтня 2017, 22:53
Перше питання шо для Кіндера декларації як основа антикорупційної роботи то мильна булька! Не здав декларацію три місяці в суд не пришов і ніц йому нема. То нафіг те НАБУ?
25 Жовтня 2017, 02:43
Дятлам це зрозуміти важко, ти з виводка Кіндкра мабуть...
25 Жовтня 2017, 19:28
Прохання закрити лохотрони по всьому місту!
25 Жовтня 2017, 19:50
Лопушанський вирішив очолити ковельську корупцію? Не замолодий?
26 Жовтня 2017, 00:37
Повноваження Територіального НАБУ поширюються на Волинську область...Обласного управління НАБУ, немає...
26 Жовтня 2017, 16:45
Криза корупційної гілки державної влади? Скоротили штат "смотрящих"?
27 Жовтня 2017, 23:04
Шановні, для чого ходити і розчаровувати себе після таких зустрічей, в Набу уже давно кум, брат, сват, бабло, ( друг з попередньої роботи), а от рекламщики в них хороші себе рекламують, як можуть, а в інтернеті,то там задіяно не мало людей (навіть коментарі відповідають). Думайте Лопушанський став просто так керівником із зарплатою в 60 тис.грн, (це вкраїні де люди живуть на грані), ага! так само як порох став просто так президентом, без олігархів. ( він мені нагадує Ляшка, от тільки натурал). Як людина він просто непотріб, грає на публіку, таких як він чую уже 26 років!