Кияна: без попередження вимикають світло

25 Жовтня 2017, 09:10
2205

Імовірно, через перенавантаження мережі в одному з районів Ковеля вимикають світло, що завдає незручностей мешканцям міста.

Про це написала у Facebook Людмила Бірук.

«Цікава ситуація склалась з вимкненням світла по вулиці Ватутіна в районі Хлібокомбінату. Сьогодні, 24 жовтня 2017р., вимикали електроенергію зранку з 6.05 до 6.35 та ввечері близько 18 год.теж на 30 хвилин. БЕЗ ПОПЕРЕДЖЕННЯ ТА ПОЯСНЕННЯ !!!! Саме в час пік.

Цікаво, чому економлять саме тут ????????????

Така ситуація повторюється неодноразово восени, взимку та весною. В будь який час доби електроенергію вимикають», – ідеться у дописі.

Коментарі
25 Жовтня 2017, 12:26
А де це така вулиця в Ковелі?
25 Жовтня 2017, 12:29
а кто такой герой Киян, чем он вошел в историю Украины, и какими подвигами он Вам запомнился?
25 Жовтня 2017, 12:38
Коли вже побачимо європейську ковбасу з мяса
25 Жовтня 2017, 12:43
це підтверження того що нову вулицю потрібно називати новими і менами для людей які прожили тут довгий час вона так і залишається ватутіна
25 Жовтня 2017, 12:53
Для непонятних : - Вулиця Ватутіна на Ватутіна , іншої її мешканці не знають ... Про це показують таблички на будинках і в реєстрації в паспортах мешканців вул .ВАТУТІНА !!!!!!!!
25 Жовтня 2017, 13:28
Моліть бога,щоб іменами ваших дітей і внуків ніколи не називали вулиць,шкіл іт.д. А проблеми з ел.енергією часто виникали і на Ватутіна і тепер на В. Кияна.
25 Жовтня 2017, 13:45
Не маю абсолютно нічого проти В. Кияна - він дійсно герой, але залиште в спокої вулицю Ватутіна. Збудуйте нову вулицю (нехай нова справедлива і чесна влада покаже, що можна ще щось збудувати в цій нешасній країні) і назвіть вулицею В. Кияна. Так буде справедливо. не натравлюйте людей одних на інших.
25 Жовтня 2017, 14:47
Заголовок так класно написано, що, виходить, якась Кияна виключає світло.
25 Жовтня 2017, 20:12
Неможе бути ніякого перевантаження , нема таких потужностей щоб були перевантаження .Зазвичай вимикається із за зношеного обладнання , звоніть на гарячі лінії в слідуючий раз, або пишіть на сторінку Волиньобленерго у Фейсбуці а там вам швидко розберуть ситуацію , бо ковельські диспетчера і їхнє начальство дуже норовиті в цих ситуаціях.
25 Жовтня 2017, 20:21
Увійшов в історію тим, що давив таких ольгинських козлів, як ти.
26 Жовтня 2017, 02:09
Козломордий, привіт! Ти собі стільки ніків заробиш, скільки побажаєш. Замість чемодана-вокзала в тебе зараз щось ольгинське появилось, хоч ніхто не розуміє, що це. Це твої фантазії як трасвестита?<br/> А Що ти, підрило, робив у той час, коли той нещасний хлопець Киян, земля пухом йому, життя віддавав? Скакав по звичці, і кричав героям сала?
27 Жовтня 2017, 11:09
Адміністратору: не треба міняти заголовки! Спочатку була вул Ватутіна!