Голові Ковельської РДА шукають заступника

28 Жовтня 2017, 15:48
8293

Аби знайти нового заступника для голови Ковельської районної державної адміністрації створять конкурсну комісію. Ковельську РДА очолює депутат Волинської обласної ради Віктор Козак.

Про це пише у розпоряджені голови Волинської обласної державної адміністрації Володимира Гунчика, – інформує «Волинь 24».

Склад комісії: перший заступник голови Волинської ОДА Олександр Степанцов (голова), начальник управління персоналом апарату обласної державної адміністрації Зінаїда Гордієнко, заступник директора департаменту інфраструктури та туризму обласної державної адміністрації Віктор Довгополюк, директор департаменту фінансів обласної державної адміністрації Ігор Никитюк, заступник начальника управління розвитку, інвестицій та європейської інтеграції обласної державної адміністрації Вероніка Бальбуза, начальник відділу юридичного забезпечення та з питань запобігання і виявлення корупції апарату Ковельської районної державної адміністрації Мирослава Поляк, керівник апарату Ковельської районної державної адміністрації Степан Топольський.
 

Коментарі
28 Жовтня 2017, 20:58
То в допомогу кульцману чи йому взамєн?
28 Жовтня 2017, 21:11
НІкого? То я першим буду.
28 Жовтня 2017, 21:31
Когось з бивших тре пристроїти
28 Жовтня 2017, 23:03
Районна адміністрація + адміністрація ОТГ = капец бюджету? Не забагато дармоїдів? Ото рехворма в Україні!!!)))
29 Жовтня 2017, 00:43
беріть мене. Я там порядок наведу.
29 Жовтня 2017, 02:12
Краще вже Козаку заміну пошукали. Фіолетовий вже аж страшно дивитися. А ще лучше взагалі ті рай адміністрації ліквідувати. Бездєльників сотня ходить по етажах. І їздять по району відкривають стадіони. А району то нема. Все пощі поділили на ОТГЕ. І вони і голови їхні по Козаку не подпорядковуються
29 Жовтня 2017, 09:27
Заступник має вміти зливати соляру з тепловоза
29 Жовтня 2017, 12:17
Зливати соляру з тепловоза має вміти тільки голова РДА!!! Заступник має в нього вчитися! Навчання мусить проходити в умовах близьких до виробничих щоб спробувати втікти з каністрами. Бо як зловлять то значить курс пройшов. Пряма дорога в голови районної адміністрації.
29 Жовтня 2017, 13:57
І що в районі збільшаться доходи? Дурдом.
29 Жовтня 2017, 14:40
Та вони там і так ніх...я не роблять. Скільки ще тре заступників? Лишні грошики появилися 10 заступників синьому козаку брати?
29 Жовтня 2017, 17:43
Клянусь, буду пахати на всі 100%,не ходитиму на перекур,на 5-й в освіту.Дайте ще добудувати дітям своїм Хати.
29 Жовтня 2017, 18:45
Андросюк, це ти комуняка старий,самому тоже кортіло бути головою або хоч заступником. Обламався.....
29 Жовтня 2017, 18:45
Андросюк, це ти комуняка старий,самому тоже кортіло бути головою або хоч заступником. Обламався.....
29 Жовтня 2017, 20:13
Вам всім далеко-далеко до Андросюка.Це колишній досвідчений керівник-. <br/>господарник,принциповий,порядний,дисциплінований,розумна людина.Таких людей не вистачає у владі.
29 Жовтня 2017, 22:18
І ще брехун, артист, комуніст, !!!! Заради цілі продасть душу!
29 Жовтня 2017, 22:19
Треба собі піти в заступники !!!
30 Жовтня 2017, 11:48
Пити добре вмієш? То іди!
31 Жовтня 2017, 00:38
Я в ахуї,біжіть бо буде пізно.