Ковельський депутат Степан Івахів потрапив у ТОП-100 найбагатших українців

31 Жовтня 2017, 14:31
4006

Співвласник групи компаній «Континіум», народний депутат України Степан Івахів та родина його покійного бізнес-партнера Ігоря Єремеєва потрапили до сотні найбагатших українців.

Про це стало відомо з рейтингу, яке підготувало видання «Новое Время» спільно з інвестиційною компанією Dragon Capital– інформує «Конкурент».

Родина Єремеєва зайняла 40 місце зі статками оціненими в 109 мільйонів доларів (2016 рік: 54 місце, 69 мільйонів доларів), Степан Івахів потрапив на 41 позицію зі 109 мільйонами доларів (2016 рік: 53 місце, 70 мільйонів доларів). Ще один співвласник «Континіума» Сергій Лагур зайняв 39 місце також зі 109 мільйонами доларів.

Найбагатшою людиною України вкотре став металургійний магнат Ринат Ахметов зі статками оціненими в 6,9 мільярда доларів. Президент України Петро Порошенко втратив одну позицію та опинився на 5 місці з 1 мільярдом доларів.

Повний список можете переглянути натиснувши на інфографіку.

 

2

Коментарі
31 Жовтня 2017, 17:44
ай миллиончик, ну дай миллиончик. у тебя ж много тех миллиончиков. Ну дай миллиончик
31 Жовтня 2017, 18:23
Так він ограби же ту родину покійного Єремєєва. Поки Єремеєв без свідомості в Швейцарії лежав, Івахів бізнес на себе переписував.
31 Жовтня 2017, 20:34
Банки Форум і Надра знищив, як Косцьовят ДОК. Жертву коника посмертно обібрав до нитки. І всього 109 мільйонів???
31 Жовтня 2017, 20:48
а коли ви бачили це бидло на звіті депутата яке він повине хоча би раз в рік проводити з виборцями? або коли він проводив прийом виборців
01 Листопада 2017, 09:58
То мабуть йому не коника а мопедика соратники підгонять
01 Листопада 2017, 11:10
Це його офіційні гроші , а скільки ще офшорів на кіпрі , сейшелах і інших островах. Люди добрі, юлька в декларації пише вообще нулі , а за шо живе падло? Все в офшорах
01 Листопада 2017, 12:13
Я " радий " за нього . По рейтингу злодіїв державного майна і брехуна вищої гільдії - він увійшов в першу 50 подібних українців .... Перед виборами знову обіцянками, подачками і "серйозним" обличчям підкупить нас ! А ми після виборів знову будемо хаяти владу , забувши основне - ми її самі вибрали !!! Тому будьте мудрішими , хватить наступати на ті самі граблі ...!!!
01 Листопада 2017, 12:19
Негайно ці "чесно" нажиті статки - НАЦІОНАЛІЗУВАТИ ! Хватить терпіти цей обман і знущання над народом . Нам дають подачки, типу зарплати ( пенсії ) - обгризеної кістки і ми повинні радуватися ...
01 Листопада 2017, 13:05
Подільниця юлька підписала з подільником путіним такий газовий контракт, що мала розпиляти із своїм подільником більше 150 мільярдів зелені за 10 років. А тут облом! Тепер ховає по офшорах те що вкрала в держави і в лазаренка, щоб путін не відібрав.
02 Листопада 2017, 01:15
Я ТАК МАЛО ВКРАЛА...
07 Листопада 2017, 16:23
Голосуйте за олігархів,злодюг та жидівський каганат.І буде щастячко вам та дітям і внукам.