Облапи: авто збило стовп і «потонуло» в каналі

01 Листопада 2017, 11:20
8181

Неподалік села Облапи Ковельського району сталася аварія, під час якої автомобіль Mercedes збив стовп та злетів у канал з водою.

Як повідомили Інформаційному агентству ВолиньPost читачі, це трапилося 31 жовтня.

Відомо, що автомобіль з поки невстановлених причин врізався у стовп з лініями електропередач та збив його. Опісля машина злетіла в канал.

Читачі повідомили, що водія на місці події не було. Ймовірно, він утік.

 





Коментарі
01 Листопада 2017, 13:35
а бляхи то польські
01 Листопада 2017, 15:02
а в голові у водія бджоли....і бляхи тут не при ділах...
01 Листопада 2017, 15:27
Машина - кирдик, ремонту не підлягає
01 Листопада 2017, 16:08
і слава Богу,
01 Листопада 2017, 16:23
То рома-космос і паша-шрек так канаву почистили.
01 Листопада 2017, 17:28
Ні, це не меліорація! Це рибалка по космічним технологіям! Стовпом глушать, а риба під капотом ховається.
01 Листопада 2017, 17:35
придумаєте! Вони в школах у дітей з харчування гроші крадуть і ще будуть мерсами рибу ловити. В Фейсбуці розповіли як в Вербському НВК директо з Ромою-космосом на харчуванні обирають дітей в шкільній їдальні.
01 Листопада 2017, 18:37
Цікаво, хто так їздить?
01 Листопада 2017, 18:39
Паша-ШРеК і рома-КОСМОС моіх двох дітей за дві тисЯчі в день до школи возять, а Городиськім не хочуть на доізд 40 гривень компенсувати і графік автобуса змінити, щоб діток до школи завезти. Вони не бачать як в Русли дітей цілу ніч споюють, а потім ці діти стовпи збивають і по канавах іздять. Ура КОСМОСУ і ШРЕКУ. Дохазяйнувались.
01 Листопада 2017, 19:10
А в нас в опорній дубівській школі наркотики, алкоголь та електронні цигарки за доступними цінами
01 Листопада 2017, 19:19
А шоколят від БПП безкоштовний? Тож не захотіли за Тхоржевську голосувати бо вона строга та справедлива і її мама колгосп тримала до останнього коли в Украиїні їх вже всі розікрали. А тепер вони до вас в хату прийшли до вашого гаманця, а шоколяту ви барани так і не скоштували. Навчіться думати! Або слухайте як Рома-космос вам на гітарі заспіває, а ви потанцюйте!
01 Листопада 2017, 22:36
А хто такий цей Рома-Космос і Саша-Шрек?
01 Листопада 2017, 23:37
Жаль що не повбивались, дуже жаль! Дибіли!
02 Листопада 2017, 01:17
То все неправда...
02 Листопада 2017, 02:40
Чого це стовпи песеред дороги
02 Листопада 2017, 13:13
NEDFORSPID
02 Листопада 2017, 20:21
Стовпа поставили, біди нема. Все Ок
03 Листопада 2017, 00:47
І вчитель з хімії директор школи
03 Листопада 2017, 09:55
Ото вчителі рулять!!!! Рома-космос, він же голова ОТГ, він же вчитель фізики який хотів в тих же Облапах школу закрити і ФАП в Дубовій. Паша-шрек, вчитель фізкультури, заступник Роми-космоса, мульт герой, в мнулому років 19 був головою с/ради на ніщенську оплату його праці купив квартиру за межами Волині і побудував будинок і на Світязі побудував дачу. Директор хімічить? Не хоче самогоночку варити, відразу на хімію дітей сажає???!!!
03 Листопада 2017, 20:02
та наркотикі та вчителі не такі ви бред не несіть лутше поставте сплящі на дорозі щоб не робили стоянок у канаві
03 Листопада 2017, 22:32
Діло говорить. Космос Шрек чо затилкі чухаім фас!
03 Листопада 2017, 22:35
Шкода пацана тільки машину купив в той день. І відразу на рибалку.
04 Листопада 2017, 00:48
я вижу здесь ктото хочет стать шреком взять с собой наркотики и полететь в космос удачи!<br/>по сути я не вижу проблемы столб поставили жертв нет машыну жалко но ето железяка но остался повод пос ...ть месную власть
04 Листопада 2017, 10:26
Цю владу не можливо &quot; пос ...ть&quot;, вона це робить сама краще всіх! Пишуть дійсні факти. Якщо космонавт хотів ліквідувати школу в Облапах - це факт, а зараз скрізь кричить, що він борець за освіту і присвоює собі будівництво Вербської школи до якої він зовсім не причетний це тоже відомий факт. Якщо краде в тій же школі гроші на харчування це також факт. А якщо бажаєш щоб в тебе очі повилазили іди по дорозі на Бахів і в лісі побачиш яку резиденцію будує Шрек. Про що ти тут мелеш, сам хоть розумієш? Чи думаєш, що люди такі вже дурні, що нічого не розуміють?
04 Листопада 2017, 21:28
такая у нас страна все идет по карманах но каое отношение оно имеет к дтп создайте ветку там и общайтесь