Дубове: провели благодійну акцію з приготування вареників для людей похилого віку

03 Листопада 2017, 10:03
3864

Дубівський Будинок культури влаштував благодійну акцію з приготування вареників для Облапського стаціонарного відділення постійного проживання.

Про це повідомляється на сторінці Дубівської сільської ради у Фейсбук.

«Сподіваюся, доброю традицією стане організація благодійноіі акції «Вареники, вареники мої Дубівські». Щоб приготувати смачну страву згуртувалось не багато людей. Основний секрет полягає у тому, що окрім тіста, картоплі, дрібки солі учасники акції додали любов,теплоту та хороший настрій і з піснями завітали в стаціонар постійного проживання с. Облапи», – зазначила директор Центру культури і дозвілля Дубівської громади Оксана Рокун.

Організатори акції щиро дякують за теплий прийом завідуючій Облапського стаціонарного відділення постійного проживання Миронюк Надії Миколаївні, а також працівникам будинку культури, школи, сільської ради та дитячого садка, які долучилися до акції.

 







Коментарі
03 Листопада 2017, 15:21
Мій друг рома-КОСМОС горло вміє дерти.
03 Листопада 2017, 16:33
Зробили видимість грандіозної суспільно-корисної роботи, чисто по-совковськи... Похвально, повішу вас всіх на доску почота!
03 Листопада 2017, 16:44
Щоб показати свою " працездатність " роблять вареники...!!! Про це повідомляють на сторінці Дубівської сільської ради у Фейсбук. Пропоную показати у Фейсбук стан дороги в пос. Вербка що знаходиться паралельно вул .Ватутіна де знаходиться 3(три) п'ятиповерхові будинки. Тут дорога як після бомбардування на сході ... Стидно і обідно !!!
03 Листопада 2017, 16:55
Ми вже сфотографували цю дорогу , готуємо до оприлюднення .
03 Листопада 2017, 21:39
А що ти зробив , щоб показати свою "працездатність"? "Стидно і обідно" за таких "... болів"!
04 Листопада 2017, 10:49
До тих п'ятиповерхівок де компактно проживає, як для села дуже багато людей приїзжають різні служби , швидкі, іноземці в гості та і самим мешканцям великі незручності . Думаю що бездоріжжя 300 - 400м. тієї дороги роблять " славу " набагато більшу славу роботі сільської ради ніж вареники.
05 Листопада 2017, 00:26
Всі тільки говорять що щось не так а ви зробіть, а то тільки одна критика в чужий адрес. Це і є наша біда "інженер по соцсорєвнованію" якого потрібно відправити до першоджерел Маркс,Енгельс, Ленін.
06 Листопада 2017, 16:44
А де ШРЕК де КІСА? Чому вони вареники не ліплять?