Ковельська міськрада запрошує волонтерів провести перевірку пасажиропотоку у ковельських маршрутках

03 Листопада 2017, 16:23
3416

Економічний відділ міської ради запрошує, незалежних волонтерів та громадських активістів, провести перевірку пасажиропотоку в ковельських маршрутках.

Все це робиться для того, щоб вияснити чи правду кажуть перевізники коли кажуть, що не рентабельні маршрути і через це вони платять мінімальну зарплату водіям маршруток і на таку роботу «нормальних» набрати не можуть. Завданням волонтерів буде проїхатися по одному маршруту кілька разів і порахувати скільки сідає людей.

«Мені особисто страшно як подумаю, що мої рідні їздять з водіями неадекватами про яких знають самі роботодавці. Сьогодні треба прізвища бажаючих, а то прийдеться за всіх віддуватися Саші «Диванному патріоту». На наступному тижні з вівторка по п'ятницю виберемо один день і наприклад двоє, чи троє на один маршрут сядемо по черзі. Пишіть в приват вже, бо треба список», – пише Саша Криштоф на сторінці «Ковель Life» у Фейсбук.

Коментарі
03 Листопада 2017, 19:01
Маршрут Автостанція – Сільмаш. В 10 годин ранку ( не в самий завантажений пасажиропотоком час) за весь рейс проїхало 116 пасажирів. З Сільмашу – до Автостанції 133 пасажири. Пройдено 12 кілометрів. За прохзд заплачено 116+133=249х3=747 грн. Час в дорозі зайняв 1 годину. За день водій робить не менше 10 рейсів ( це інформація самих водіїв маршрутки). Виторг становить 7470 грн. Пройдекно 120 км. витрати автобуса 12 літрів дизпального на 100 км. Рахуємо- 12х120:100=14,4. Додамо 10% надбавки на рух в межах міста. 14.4+1.44=15.84. Витрати на паливо становлять16х24=384 грн. Чистий прибуток одного водія становить 7470-384=7086 грн. Множимо ну, нехай на 25 робочих днів. ВИХОДИТЬ 177 150 ГРН. По словам хазяїна маршруту він в збиткових умовах платить водію мінімалку 3200 грн. 177150-3200=173950 грн. Куди пішла решта грошей? Я розумію, що є податки, 9якщо вони є), має бути оплачена робота механіка по випуску автобуса в рейс ( а таких немає, так само як і медогляд проходять на халяву.) . Ну нехай на це піде ще 73950 грн. куди пішли ще 100 000? А водіїв на маршруті працює не менше 10 чоловік. Куди пропав 1 мільйон грошей?
03 Листопада 2017, 19:06
і як написав попередній дописувач - підраховано не в самий піковий час. так що можна \сміливо до того мільйона додати ще один. Податкова - ДЕ ВИ? Негайно вводьте проїзні талони!!!
03 Листопада 2017, 19:26
ТИ який маршут рахував???? Я так розумію,що пільговий ! Бо це взагалі космічні підрахунки. Сільмаш-Вокзал за свій рейс робить максимум 15 зупинок, з твоєї логіки 116/15=8, то виходить що його на КОЖНІЙ зупинці чекає по 7-8 або 9 людей? Ти де таке бачив? Та й куди вони влізуть????? <br/>НАЩО ДУРИТИ ЛЮДЕЙ?
03 Листопада 2017, 19:29
Це в піковий час і з тиг всіх лядей відрахуйте пенсіонерів кожен рейс по два, шкільні квитки, і ще один рейс маршрутка іде повна а в інший час майже порожня, і літом людей дуже мало іздять врахуйте і це....
03 Листопада 2017, 21:35
Всім відеореєстратори або хай квитки видають! Хай покажуть за день! <br/>Особисто їжджу не в піковий час, дуже рідко є вільні місця. Буває і менше людей але в рік час на сільмаш переповнені маршрутки.<br/>А технічний стан маршруток шокує!! <br/>Водіям можливо і платять мінімалку, тому, що знають скільки вони кладуть собі в карман неконтрольованого доходу.
03 Листопада 2017, 21:42
якщо ти совісна людина, сядь сам в маршрутку і підрахуй. нарахуєш ще більше. гарантую.
03 Листопада 2017, 21:44
Поки не буде квитків , чи електронного контролю - таке буде постійно ...!!! Я думаю ,що свідомість і совість цих водіїв не відповідає безконтрольному і безбілетному провезенню людей. Вони так завжди будуть збитковими !!! А мінімалку їм платять - офіційно , решту в конвертах, щоб неоподатковувати ...
03 Листопада 2017, 22:08
Пропоную забирати ліцензії, якщо по ГРАФІКУ не їздить, або скаргу на ГАРЯЧУ лінію1545 на мерію за невчасні реагування і хазяїв маршруток, список страшний, одним словом порушують вони все.Та головне включають дуралєя-ОКУНЯ, що так і має бути.
03 Листопада 2017, 22:34
Водій зобов&quot;язаний видавати проїзний квиток, а пасажир вимагати у водія і зберігати його до кінця рейсу. Потрібно проводити рейди на маршрутах. За кожного безбілетного пасажира з водія 10 000 грн штрафу, а з кожного пасажира 1000 грн штрафу. Порядок буде через тиждень, даю гарантію.
03 Листопада 2017, 23:40
Првєт
03 Листопада 2017, 23:46
Відлучіть від грошей водіїв , і все відпаде, він же людину за людину не рахує.Пропоную, так як в маршрутках ціна фіксована , поставити якусь рахункову машинку, зайшла людина в автобус, заплатила за проїзд--нажала на кнопку --машинка порахувала , і так далі , і все випливе на чисту воду всі заробітки реальні
04 Листопада 2017, 00:38
А ви краще сядьте за кермо маршрутки,спробуйте того,, меду''.
04 Листопада 2017, 01:20
Якщо такий гіркий мед шукай іншу роботу
04 Листопада 2017, 07:56
пропоную лопату з кувалдою. Нема кому траншеї рити
04 Листопада 2017, 09:00
ваш дід на печкі їздив і звали його іваном і вас те саме жде
04 Листопада 2017, 10:33
Доброго дня. Величезне прохання розберіться з 21 маршрутом Вокзал Док Водоканал. Він ходить раз в годину тай того хочуть відмінити. Біда в тому що дітям до та зі школи прийдеться добиратися через 1- Льонзавод або Дубову, Наші діти й так приїжджають до школи в 7-30год при тому що уроки розпочинаються в 8-2о год так само з уроків на 10 хвилин раніше мають відпрошуватися щоб потім не стояти цілу годину.
04 Листопада 2017, 10:34
Костьовята - в контролери! Кирилович-сила він швидко наведе порядок.
04 Листопада 2017, 10:49
Люди з водоканалу теж постійно жаліються на цей маршрут
04 Листопада 2017, 11:15
зараз як оприлюднили нашы доходи нас перестрыляють депутати і самі будуть їздити даже за кермом
04 Листопада 2017, 11:23
шо иам розбиратися нехайті що так рахують хай їздять
04 Листопада 2017, 11:33
нікуди ви хапуги таксомоторні не подінетесь. Будете возити. і не просто возити, а по закону. І кишені набивати ви не будете. досвіду знаю, покинуть цю роботу хапуги і рвачі. Порядні водії залишаться і будуть працювати і отримувати хорошу зарплату офіційно а не так як платить мякота.
05 Листопада 2017, 00:28
не хочу рахувати ваші прибутки-шановні перевізники.я хочу н о р м а л ь н о і вчасно добиратись на роботу і додому.шановний пане бурко-ви 2 роки гарно іздили на док-.що сталося .ми не винні що така дорога .в ковелі є й набагато гірші дороги і пасажирів предостатньо з доку . у мене щодень стояче місце у вашому автобусі
05 Листопада 2017, 13:49
Не перевізники мають диктувати вам умови, а міська влада, хто погодився їздить а хто ні геть з маршрутами, найдуться інші хто їздитиме.
05 Листопада 2017, 13:50
На маршруті 17 водій ХАМ !!
05 Листопада 2017, 23:55
А я в Польщу намилився на роботу, а тут у Ковелі маршрутчики гребуть бобло лопатами. Золота жила! Завтра сідаю на маршрутку ,тим більше , кажуть, що вакансій вистачає. А ще я хам, хапуга, рвач і неадекватний - якраз підходжу.А ще з собою візьму Кондуктора - я не буду квитки видавати, а він буде по 1000 гр. штрафу з пасажира лушпенити.
07 Листопада 2017, 14:47
Копайте глибше.Хто стоїть смотрящим над цим бізнесом ? Скільки років рубають капусту,а тут про квиточки і талончики мова.Тільки відкритий конкурс і сертифіковані пасажирські перевізники і транспорт.Не змінивши систему - будемо і далі їздити в собачих будках під шансон і попсу.Відсутність других дверей і стоячі місця у вузькому проході вже не напрягають.Звик народ платити затакий &quot;&quot;сервіс&quot;&quot;.Ще в Індії схожий транспорт на наш.