У Ковелі центральний парк перетворюється на болото

04 Листопада 2017, 18:00
4737

Наразі центральною частиною парку культури і відпочинку імені Лесі Українки, де луцькою фірмою ПАТ «Луцьксантехмонтаж №536» ведеться будівництво комплексу літньої естради, неможливо, як то кажуть, ні пройти, ні проїхати. 

Частина асфальтного покриття пішохідних доріжок фактично зруйнована, поряд із якими з’явилися ще й глибокі ґрунтові «вирви». Зі всього видно, що парком у дощову погоду їздила якась потужна техніка, котра й залишила по собі місиво з болота, – пише «Про Ковель». 

Люди обурюються, на що нині перетворився затишний куточок міста. Тепер кожен, хто перетинає міський парк, мусять, або «місити» ту багнюку, або ж обходити її стороною. 

А вздовж пішохідних доріжок ще й встановлені лавочки, де донедавна так полюбляли ковельчани та гості міста. Навряд чи тепер їм захочеться там зупинятися.
 







 

Коментарі
04 Листопада 2017, 20:54
Бо влада міста казнокради і мудаки. Ім наплювати на ковельчан і гостей міста. Намутили квартир на відкати від фірми яка будує естраду а все решта проблеми ковельчан. Спасіння тонучих діло рук самих тогнучих. Ви ковельчани "біться собі самі як хочете. Чому сантех монтаж так підрядився садки ремонтувати естради будувати? У Віри Федосюк квартира саме в новубодові цієї фірми, та не внеї одної. Співпадіння? Не думаю...
04 Листопада 2017, 21:26
Луцьсантехмонтаж - це поле гри Товстиги. Завдяки цьому корупціонеру ці халявщики роботу і гонять туфту в Ковелі. А свої фірми сидять без роботи бо нічого Товстизі не дають на лапу. Мабуть вже настав час не неголене рило повозити по тій багнюці. Агов!!!! Філоне!!!! Де боротьба з корупцією? Чи хазяї не дають команду - ФАС?
04 Листопада 2017, 21:29
от і не треба гнати пургу. За утримання парку відповідає Балак зі своїм довбаним "Вересом". Це теж полк гри Товстиги. Сумно. І в парку бардак і мільйончики протринькали. на той рік ще виділять грошики депутати. куди дивляться правоохоронні органи.
04 Листопада 2017, 21:41
Називаеться це так: и рыбку съесть, и на х..й сесть
04 Листопада 2017, 22:33
не знаю як на х...й, а на зону вже Товстизі пора
04 Листопада 2017, 22:56
При Шевчуку місто розквітало! А зараз навпаки занепад!<br/>Приберіть лавки від мандруйочої книги!!! Там збираються хулігани й алкаші!!!!!
04 Листопада 2017, 23:09
При Шевчуку БУЛО ДАНО СТАРТ, мити бобло на пам'ятнику Шевченкові,можливо щось не так прометеусссссЦ.
05 Листопада 2017, 00:08
Перехожому як мешканець міста висловив свою думку а виявляти хто де незаконно що робить не моя робота!!!
05 Листопада 2017, 11:44
Мандруюча книга - це добра затія тим хуліганам добре було б посидіти на лавках і почитати. Скільки грошей вбухали нв камери відеоспостареження для міста? Якщо хуліганам це місце таке солодку, то чому б не розмістити одну-дві відеокамери біля мандруючої книги, не поставити застережливий знак ведеться відеоспостереження і видно було б хто знищує, з того й питали б. Чи не так?
05 Листопада 2017, 12:36
товстига сука! шоб ти здох падло!
05 Листопада 2017, 16:56
то ще мягко сказано.
05 Листопада 2017, 17:47
Тим малолітнім хуліганам камера ніяк не перешкодить тільки перенести тільки такій варіант.<br/>Ви просто не уявляєте як ускладнюють життя ці відморозки мешканцям будинків.<br/>Тай туристи часто на відео знамають що там робиться і просто надсміхаються з тої книги.<br/>Книга сама по собі дуже файна затія але місце її в парку або біля бібліотеки.
05 Листопада 2017, 19:26
а чому видалили замітку про те, що директор гімназії має піти з посади? Що там не правильно сказано. Не вміють патріотично виховувати наших дітей, то нехай йдуть виховувати дітей наших ворогів. там дебілів нехай буде багато
07 Листопада 2017, 00:33
А що це за проект естради такий? При великій кількості людей як бути? Чи ті хто не зміг зайти на підвищення будуть на дупи тих хто з верху стоїть дивитись? Бо сцену вони точно не побачать.
07 Листопада 2017, 17:02
Шедевр ! Маленький буревій і дах як вітрило криша - парус полетить на дитячу бібліотеку.Добре там швидка 103 поряд.Монументальність проекту аж зашкалює.Який архітектор переміг конкурс ? Якщо він був...