У Ковелі водій побив і вигнав з автобуса неповносправного з дитиною

05 Листопада 2017, 10:00
9481

У Ковелі знову конфлікт між пільговиками та перевізниками. Цього разу зі штовханиною та кулаками.

Житель Ковеля, інвалід другої групи по зору, та його донька у касі придбали два квитки зі знижкою, розповідає ICTV

Та водія це обурило – і він накинувся на пільговиків, попри те, що інші пасажири намагалися їх захистити.

Інцидент завершився синцями та викликом поліції. Тепер принижений пільговик із донькою позиватимуться до перевізника. Та представники водія стверджують: у те, що шофер підняв руку на пасажирів – не вірять.

Конфлікт розслідує поліція. Якщо провину водія доведуть – він сплатить штраф, або піде на виправні роботи.

 

Коментарі
05 Листопада 2017, 12:24
Перевізники в же в коріні ох"їли. Ставляться до людей як до бидла. Ті корита на колесах якими возять людей не відповідать жодним вимогам безпеки. Про комфортність мовчу. З автовокзалу виїзжать автобуси і підбирають людей біля тц Аладин і навпроти біржі. Це все іде мимо каси і частково в кишені водіїв. Які в свою чергу кричать що їм мало платять. На водів немає управи і ніхто їх не котролює.
05 Листопада 2017, 12:28
Треба водіям зробити привівку від сказу.
05 Листопада 2017, 12:53
коли водіям введуть проїзні талони? Досить класти гроші їм в кишеню. Необліковані гроші - шлях до корупції.
05 Листопада 2017, 13:46
Не ганьбіться люди, не принижуйтесь. Платіть за проїзд.
05 Листопада 2017, 14:14
Ось якраз люди і не принижуютьься, а вимагають поважати їх права. А вертати державну доплату це завдання перевізника. Під Закон виділяються гроші і ці гроші не бажають з Київа віддавати перевізникам. Бо їх можно розікрасти! Ось вам корупція на лице! Не пиши дурного якщо не знаєш правди!
05 Листопада 2017, 14:43
Податки сплати, автобус відремонтуй і заправ дизпаливом, зарплату заплати, пільговика безплатно провези... Держава ні копійки не повертає за пільгове перевезення.
05 Листопада 2017, 14:59
пропоную тобі взяти 10 гектарів землі і виростити цукрового буряка. У нас вже цукор польський. А перевізники знайдуться, які будуть возити пасажирів чесно
05 Листопада 2017, 17:04
А ці люди в цьому винуваті? Вони в цьому винні? Вони КУПИЛИ КВИТКИ в КАСІ автостанції згідно тих ДОКУМЕНТІВ, які їм надала ДЕРЖАВА, а не самі вони їх намалювали. Якщо ці квитки їм продали, то, відповідно, вони є дійсним проїздним документом, і водій просто ЗОБОВЯЗАНИЙ взяти їх в автобус. Те, що держава не відшкодовує гроші за їхній проїзд - не їхня вина. Держава не відшкодовує гроші всім перевізникам, але ж не всі викидають дітей з автобуса, як зробило те бидлоття-водій. Цю проблему потрібно вирішувати не кулаками, і не з тими пасажирами, а з державою.
05 Листопада 2017, 17:57
А що це в нас такі хороші слідчі працюють???
05 Листопада 2017, 18:33
При чому тут польський цукор? Мова йде про побиття?
05 Листопада 2017, 19:23
це я до тої пані, Ковельчанка<br/>12:43 05.11.2017) (що невдоволена тим що має законно утримувати авто для перевезення пасажирів. Якщо їй не подобається, то я й запропонував її варіант.
05 Листопада 2017, 19:54
Кожен має право на свою думку.
05 Листопада 2017, 19:56
Не треба порівнювати людей - хамів з цукром польським. Невдале порівняння.
05 Листопада 2017, 20:16
Цей бідолаха власник магазинів спортивного одягу&quot;Ліга спорт&quot;
05 Листопада 2017, 20:45
Хай попробує хоч якась бидляка не перевезти безкоштовно пільговика, якого я кришую...
05 Листопада 2017, 20:58
Це бидло в окулярах має декілька магазинів спортивного взуття,а сам хоче безкоштовно їздити, мав би совість!Хай продає взутття посоьбі вартості цього достатньо, попробуй а далі говори!
05 Листопада 2017, 22:13
Чоловік в окулярах - це Грабовець Валентин Каленикович, голова батьківського комітету ЗОШ №11
05 Листопада 2017, 22:35
Це непорядний чоловік, за своі слова не відповідає взагалі, до того ж СКУПЕРДЯЙ!!
05 Листопада 2017, 22:41
Валік , перестань умнічати, в тебе самого ж знижок в магазині немає.
05 Листопада 2017, 23:46
Так Валік тільки продавець. І знижки в них постійно є.
06 Листопада 2017, 00:45
Ніхто не говорить про справжніх пільговиків, які брали участь у бойових діях і т.д., мова йде особисто про цю особу!!! Цей чоловік є дійсно власником магазину &quot; Ліга спорт&quot; в Юванті і живе зовсім не на соціальні пільги! Це нікчемна, невихована, агресивна і неадекватна особа, яка не може скласти ціну ні собі, ні своїм дітям! Ображає усіх працівників соц.сфери(вчителів, лікарів і т.д.),не тільки водіїв, під собою вже землі не відчуває!! Нічого Бог все бачить, і люди не такі дурні, як він думає!!!
06 Листопада 2017, 01:00
А можливо справа в самому пасажирові??? Можливо він неправомірно поводився, або ж хамив... А можливо йому подобається тягатися з перевізниками.. Він перший суд виграв, другий завершується.... Сумно йому стало й вирішив третій суд влаштувати...
06 Листопада 2017, 12:02
Треба всих шоферив кастрировати и хай гади кожному пасажиру доплачують <br/>ну хотя би гривен по двадцять суки грабують украинський народ <br/>С К О Т И Н Я К И
06 Листопада 2017, 14:39
Скоро прииду в Ковель и всим шоферам засажу Пардон на вила посажу<br/>С К О Т И Н Я К И
06 Листопада 2017, 15:06
Такий справедливий інвалід,то чому не зробить знижуи для інвалідів в Ліга Спорті які дійсно невзмозі придбати взуття яке в нього вартує, страшно подумати.А сам то добивається пільг біднота? На зборах в школі хамить батькам,хто його вибрав головою?йому до психіатра краще звернутися.
06 Листопада 2017, 15:07
Такий справедливий інвалід,то чому не зробить знижуи для інвалідів в Ліга Спорті які дійсно невзмозі придбати взуття яке в нього вартує, страшно подумати.А сам то добивається пільг біднота? На зборах в школі хамить батькам,хто його вибрав головою?йому до психіатра краще звернутися.
06 Листопада 2017, 15:07
Такий справедливий інвалід,то чому не зробить знижуи для інвалідів в Ліга Спорті які дійсно невзмозі придбати взуття яке в нього вартує, страшно подумати.А сам то добивається пільг біднота? На зборах в школі хамить батькам,хто його вибрав головою?йому до психіатра краще звернутися.
06 Листопада 2017, 15:19
Валік не позорся
06 Листопада 2017, 15:23
Валентин, не стісняйся-заходь в гості.Чекаємо на тебе!
06 Листопада 2017, 16:22
Валік ото треба так спозоритися,звернися до лікарів за тобою психіатир заждався
06 Листопада 2017, 17:26
Такий добрий і добивається за справедливість то допоможи інвалідам і багатодітним
06 Листопада 2017, 17:49
Такий добрий і добивається за справедливість то допоможи інвалідам і багатодітним
06 Листопада 2017, 17:50
Щановний Грабовець,прояви свою благодійність допоможи дітям АТО
06 Листопада 2017, 17:50
Щановний Грабовець,прояви свою благодійність допоможи дітям АТО
07 Листопада 2017, 00:20
Діти війни чув а ось діти АТО не доводилось. Роз'ясніть будь-ласка. А Валентин правий що добивається. Подробиці його життя звісно цікаві, але мав місце інцидент коли з білетами проданими у касі не пустили до маршрутки (це мабуть прокуратура має розслідувати) . А в Україні не він один пільговик. І не всі можуть постояти за себе. А хто їздив на маршрутках той знає які бидло водії зустрічаються. Чи закони для перевізників не писані.
07 Листопада 2017, 10:09
якщо в матері син був в АТО то хто він ,не дитина АТО???????І хто зараз дивиться на ті закони? на них не реагують навідь ті, що їх підписують ці закони.
07 Листопада 2017, 10:09
якщо в матері син, якому 19 років , був в АТО то хто він ,не дитина АТО???????І хто зараз дивиться на ті закони? на них не реагують навідь ті, що їх підписують ці закони.
08 Листопада 2017, 23:54
А ви знаєте що кожен хто купує квитки в касі має право безкоштовно сходити в туалет ,а ми автостанція це скриваєм бо нам не вигідною,бо наша олька не купить нової шубки,