У центрі Ковеля авто ледве не збило маму з дитиною

05 Листопада 2017, 12:45
8017

Ковельчанка Юлія Леденцова поділилась враженнями від вечірньої прогулянки містом.

«Добрий вечір! Знаходжуся під дуже великим враженням від вечірньої прогулянки містом. Йшли з дитиною по вул. Незалежності в напрямку супермаркету «Вопак». Переходили дорогу по «зебрі». В цю ж хвилину з вул. Незалежності повертає машина і не зупиняючись, не звертаючи на нас жодної уваги продовжує рух і паркується біля «Оранжа», – ділиться вона своєю історією на сторінці «Ковель Life» у Фейсбук.

«Я ледь встигла дитину схопити за капюшон куртки, щоб зупинити і не попасти під машину. Водій же говорив по телефону і не звертав уваги на нас. Я підійшла і зробила зауваження (не впевнена, що коректно).

Почула дуже багато цікавого про себе. Розумію що в даній ситуації жінка з дитиною є повністю безсилі. Все що можу, то розповісти і викласти фото машини, яка до речі, припаркована в належному місті», – зазначає жінка.

Користувачі мережі у коментарях до допису пишуть, що на тротуарі там де ходять люди, машина їздити не має права, треба було викликати поліцію і штраф мав би бути однозначно. 

 

1


Коментарі
05 Листопада 2017, 14:57
Ось я і кажу, що повинна бути створена група з кремезних хлопція, яка б перевертала машини того бидла, що не розуміє закони суспільства. До речі знову польсько- литовська бляха. А як же указ про заборону в"їзду польських блях на територію України з 1 листопада без розмитнення? Чуди дивиться новостворена чесна поліція?
05 Листопада 2017, 15:44
Коли вже заборонять кататись на бляхах?!!! <br/>Куди поліція дивиться? Розібратись раз і назавжди!!!!<br/>Бо не бляхи під Раду поїдуть а підуть люди ПРОТИ БЛЯХ!!!!!
05 Листопада 2017, 15:49
До чого тут бляхи. Бидло воно і на укр. Номерах БИДЛО!
05 Листопада 2017, 16:14
бо на бляхах їздять контрабандисти цигарок і спирту. Вони заробили гроші нахабством. Тому ці нероби так і ведуть себе по хамськи. Водії польсько- литовських блях- це гобліни. А вони крім удара в рило другої мови не розуміють.
05 Листопада 2017, 17:02
Брєд. Не всі люди, що їздять на &quot;бляхах&quot;-контрабандисти! по собі не судіть!!ясно!
05 Листопада 2017, 17:07
Бладь, треба носити з собою маленький плашка солана кислота. Ай буде добрий подарунка дла скотина за кермом.
05 Листопада 2017, 17:20
«Я ледь встигла дитину схопити за капюшон куртки, щоб зупинити і не попасти під машину...А ти, тупа курка ,не знаєш що дитину треба тримати за руку коли переходиш дорогу?
05 Листопада 2017, 17:23
Шановні земляки! Невже настільки важко збагнути, що не в номерах справа. Відкрийте очі! Причому тут польські чи литовські номери. Суджу по собі, цього літа питання автомобіля стало ребром. З бюджетом в 2 тис у.о. вибір був ВАЗи, ГАЗи, УНІТАЗи, старенька іномарка в плачевному стані ( 1990 року а той старша) на українських номерах, чи нормальне авто на іноземних номерах. Я вибрав останнє...Контрабандою ніколи не займався. То скажіть мені чому це я гоблін, раз вибрав більш безпечне авто для себе , своєї сім ї та інших водіів і пішоходів? По ваших словах ,якби я заплатив ще 5 тис.у.о. в державу, якій на нас геть всерівно, то я був би правильний?
05 Листопада 2017, 17:43
Як вже набридли ці мудаки , таких би уродів в товарні вагони і на 10 років на каторжні роботи.<br/>Неодноразово бачив як чмирі на бляхах порушують правила.<br/>Які ж є все ж таки дибіли.
05 Листопада 2017, 17:51
Побити всі вікна цьому дибілу в машині.<br/>Проколоти колеса ,побити фари і зірвати бампера зеркала і дворніки зламати хай тепер поїздить даун!
05 Листопада 2017, 18:24
Кажете не в бляхах діло? Подивіться почитайте новини, де ДТП переважно там і бляха!<br/>Не в бляхах діло? Можливо й так, отже діло в людях , які купили незаконно права, заробили контрабандою незаконно гроші, і надалі порушують що тільки можуть!!!!<br/>Особисто мені все &quot;хамло&quot; на дорозі попадалось лише на бляхах)))
05 Листопада 2017, 18:39
Спочатку вивчи правила руху а потім щось там розказуй про права. Ніякого порушення нема! Бо стоянка забороняється на тротуарах, за винятком легкових автомобілів та мотоциклів, які можуть бути поставлені на краю тротуарів, де для руху пішоходів залишається щонайменше 2 м. Пукт 15.10 ПДР &quot;в&quot;. Що ми бачимо? Легковий автомобіль стоїть на краю тротуара і для руху людей залишається біля 4 метрів.
05 Листопада 2017, 19:21
думаю, що цей автомобіль має знайти своє пристанимще на штрафмайданчику, а його господар заплатити штраф.
05 Листопада 2017, 19:25
І ЧОГО ЦЕ ПО ВЕЛИКИМ МІСТАМ МАШИНИ ПАЛЯТЬ
05 Листопада 2017, 19:41
Про яких гоблінів ви пишете?!!!!!! До чого тут номера???!!!! Дитину потрібно міцно тримати за руку, в не просто безпечно &quot;тупо&quot; переходити дорогу, не звертаючи увагу на рух (я ж на пішоході!!!!!). Тормоза в машині бувають просто не спрацьовують. Думайте про своє здоров'я і життя. Водій то сяде, а ви можете через свої принципи позбутися самого важливого.
05 Листопада 2017, 20:43
При чому тут бляхи? При чому тут кінь, хай навіть заоізний, якщо конюх дубовий?<br/>Давно вже потрібно створити громадську організацію, типу, &quot;Стоп-хам&quot; і клеїти ціакрином наклейки на капоти, щоб разом із фарбою їх можна було відідрати.
05 Листопада 2017, 20:46
та не вбляхах діло. просто на халявних машинах їздять Гобліни. Просто вже стало притчей во язицех - аварія значить польська бляза. ( у 99% випадках). Бо їздять на тих бляхах хами ф неучі. А бляха тут ні до чого
05 Листопада 2017, 21:49
Не судять по собі.<br/>Смердить слухати... В п'ятницю біля салюта не розминулись хід і легкова. Обидві на укр реєстрації. Сьогодні на Ватутіна &quot; поцілувались&quot; гольф і панно. <br/>Шумахерів всюди вистачає. Просто видно хто і як отримав права і як хочеться жити.
05 Листопада 2017, 23:06
по перше - їздять не на бляхах, а на автомобілі. По - друге: хочеш сказати що ти взяла машину на польських бляхах для того, щоб дитину в садочок чи в школу возити, а не контрабас на Польщу. А всі, хто возить контрабас- є Гобліни.
05 Листопада 2017, 23:48
а я думав, гобліни, це хто має офрошени панамські
06 Листопада 2017, 00:26
Молодець, двійка. <br/>Стояти то воно може, але є ще такий цікавий пункт як 11.13<br/>&quot;Забороняється рух транспортних засобів по тротуарах і пішохідних доріжках, крім випадків, коли вони застосовуються для виконання робіт або обслуговування торговельних та інших підприємств, розташованих безпосередньо біля цих тротуарів або доріжок, за відсутності інших під’їздів і за умови виконання вимог пунктів 26.1, 26.2 та 26.3 цих Правил.&quot;<br/>Ти можеш стояти на тротуар, лишивши не менше 2 метрів пішоходам,і якщо переїхав через бордюр. А навіть метр, проїханий тим жопелем є порушенням.<br/>Купив права, тепер купи книзю і прочитай.
06 Листопада 2017, 00:43
Подивився на фейсбуці тему. Купа крикунів про стоянку на тротуарі і два метри. І ні одна біологічна особина не знає про вищевказану статтю. <br/>От якби поліцаї записали крикунів &quot;не порушив&quot; і на переекзаменовку відправили.....
06 Листопада 2017, 01:23
Селяни необразовані!!!!<br/>В будь якому випадку жінка з дитиною мусить йти впевнено що з тротуару на бидломобілі ніхто не буде рухатись все .
06 Листопада 2017, 01:32
Треба фонтан великий такий щоб гарно так було. І ще квітники красіві! І спорт майданчиків більше!<br/>Факундо забив гол!
06 Листопада 2017, 02:03
Вечір добрий.Вчора по Бреській мого друга який їздить на &quot;бляхах&quot;дотримуючись ПДР на перехресті протаранив п'яний ковельский мажор на украх. Слава Богу всі живі. Мені цікаво. чому люди можливо не маючи машини і не знаючи як зароблять на життя контрабандисти починають їх оражати . давайте трішки людяніше будемо.Так сталось що діло було не в бабіні а мудак сидів в кабіні но не всі такі і для тих хто любить ображати інших не забудьте приходячи до церкви згадати слова Ісуса який у Бога просив прощення у своїх вбивців прости їх Отче бо не знають що роблять .дивіться на життя простіше.за орфоррафію мене теж не судіть.
06 Листопада 2017, 11:11
Народ, по статистиці 65 % так би мовити &quot;їздунів&quot; їздять на польсько-литовських бляхах і саме вони в більшості порушують ПДР та є учасниками ДТП. Так що є над чим задуматись...
06 Листопада 2017, 13:11
по вині водіїв створюється 10% ДТП. Решта ДТП роблять терезі водії. Бійся тверезого водія!!!
06 Листопада 2017, 23:44
жаба давить
06 Листопада 2017, 23:45
жаба давить , що купили авто в 2 рази дорожче. бидло є і на українських номерах.