Голоби: духівники влаштували для юних прихожан інтелектуальний марафон

06 Листопада 2017, 10:16
2045

Священики Голобського благочинння організували неформальну інтелектуальну зустріч для юних парафіян.

Про це повідомляється на сайті Володимир-Волинської єпархії.

Захід відбувався у Голобах в період осінніх шкільних канікул. Архімандрит Ніфонт (Омельчук), благочинний округи, вітаючи добірне товариство, передав вітання і благословення від керуючого єпархією митрополита Володимир-Волинського і Ковельського Володимира (Мельника). Владика подякував священнослужителям за працю у просвітництві юних парафіян, а самій дітворі побажав настирливості в духовній науці.

Зустріч було підготовлено у форматі змагання та дозвілля. Вісім команд під опікою молодих енергійних людей, зокрема хористів юнацького хору голобського Георгіївського храму та старших паламарів парафій сіл Підліси і Битень, старанно виконували поставлені завдання та з особливою допитливістю вслухалися у поради юних наставників. Перемогу здобула команда «Пророки».

Декілька годин спільної духовної радості стали зарядом нових ідей та мрій. Як серед духовенства, так і серед дітвори відчутний запит на створення умов, де можна буде вивчати основи віри, спілкуватися та разом трудитися в області духовного вдосконалення. Чи це буде формат традиційної недільної школи, клубу чи інші форми комунікації, мабуть, не важливо. Головне те, що громада, запроваджуючи свої освітні платформи, розвиває своїх наймолодших парафіян, – йдеться на сайті.

 




1

1

1

Коментарі
06 Листопада 2017, 13:57
Вже й до дітей добрався, щоб скалічити їх антиукраїнською істерією. Куди дивиться СБУ???
06 Листопада 2017, 15:43
СБУ дивиться туди ж куди й московські попи - на зорі Кремля!!!
06 Листопада 2017, 17:42
От як легко людьми керує...а ті ведуться.....немає у вас почуття власної гідності!! Руській мір створює!
06 Листопада 2017, 18:30
тримайте подалі своїх дітей від мракобісся
06 Листопада 2017, 18:54
Інтелект і попи ?? Серйозно?)))))
06 Листопада 2017, 22:00
А що краще нехай хелоуіна святкують як у ковелі в гімназії це престиж ?
07 Листопада 2017, 00:04
Хай хоч свято макаронного монстра святкують, аби не виросли тупими з малим кругозором з вірою в плоску землю і інші казочки з біблії, чи бидлом, яке лізе в приватне життя інших людей
07 Листопада 2017, 03:52
Треба гнати подалі тих мракобісів бородатих від дітей
13 Листопада 2017, 15:16
Ох як страшно за дітей зарах зарядяться вірусом , викоренити потім буде дуже важко!
13 Листопада 2017, 19:30
Батьки бережіть і любіть Украіну і не співайте під чужу дудку оберігайте своіх дітей!!!!!!
17 Листопада 2017, 10:13
Скажіть мені Люди добрі що має бути в нас селещі то щоб нашої Нашої районі Голобської лікарні не булоб а куди маю наші Люди йти лікувати до я кого лікаря скажіть щоб трішки мали совість Голова люби добрі немає совісті упе поліклініки не має і Губного немає вже губний на трецьому по версі що робиця вже незнаю я
17 Листопада 2017, 13:06
мене хфора бабулька Ганя інсульт в неї яка попрацювала з Мамою багато років свого Життя у Голобської районі лікарні що ви робите ви ви вині те що в нас не має лікарні вже все позабирають в селещі Голобах така - така була чудова лікарня і вже теї немає скажіть куди нам іти лікувати як ми позаслабіємо Бо наш та кій Голова причудовий що в нам все до помагає
17 Листопада 2017, 13:13
він нам нічого не помагає упе тільки все крадуть
17 Листопада 2017, 21:37
ще в нас є паганий голова Люди!!!!!!! не вірти йому бо він дороги незробив по вулиці Луцький як вам нестидно а де ви гроші дівайте
17 Листопада 2017, 21:39
ще в нас є паганий голова Люди!!!!!!! не вірти йому бо він дороги незробив по вулиці Луцький як вам нестидно а де ви гроші дівайте розказіть нам усім
16 Січня 2018, 11:20
То заберіть своїх дітей до свого кепіста і нехай вчить їх,а ні то нехай по барам лазить, але так як ви вмієте писати усякі гадості то ви краще своїх дітей виховуйте самі,а наших нехай виховують православні священики ми дуже вдячні їм за їхні труди.