«Це лише збитки для обласного бюджету»: Ковельську поліклініку хочуть віддати місту

06 Листопада 2017, 12:29
3227

Ковельську поліклініку, яка донедавна входила до складу вузлової лікарні, хочуть передати на баланс міста, щоб не фінансувати її з бюджету області.

Про це під час брифінгу у понеділок, 6 листопада, розповів голова ОДА Володимир Гунчик, – інформує «Волинь 24».

«Я вже написав подання на Палицю, щоб віддати поліклініку місту. Ми зробили окрему одиницю, а зараз знову маємо пропозиції щодо фінансування її з обласного бюджету 500 тисяч гривень, 750 тисяч. Що це за розрахункова поліклініка, якщо ми фінансуємо її з обласного бюджету?», – обурився Володимир Гунчик.

Він сказав, що на фінансуванні обласного бюджету потрібно лишити лише хоспіс.

«Нехай влада Ковеля експлуатує лікарню. Це лише збитки для обласного бюджету», – підсумував очільник Волині.

Коментарі
06 Листопада 2017, 14:44
Хочуть продати. Місто завтра заявить що не мають за що утримувати. Вже на неї положили око. Не дарма в будівлі що у дворі вугол стіни збивали щоб завалилося.
06 Листопада 2017, 15:34
Вибачаюсь було фото центральної поліклініки та що навпроти фокстроту. Та і цю продадуть . 4,5 гектара землі вже писали що заплановано продати від території. А так продадуть усю.
06 Листопада 2017, 16:13
Я проштовхнула медичну реформу, якою фактично скасувала статтю 49 Конституції України. На черзі - створення приватних поліклінік, лікарень, діагностичних центрів, моргів... Лікуйтесь, якщо маєте за що...<br/>Попереджаю: після впровадження медичної реформи неплатоспроможним громадянам хворіти категорично забороняється. Це небезпечно для життя!
06 Листопада 2017, 16:23
Для обласного бюджету ця поліклініка то є збитки. Значить захотіли ці збитки треба повісити на міський бюджет. Дивна логіка.
06 Листопада 2017, 18:30
щог наскакали те й маєте. Вашими ж руками вас і заженуть в могилу.
06 Листопада 2017, 20:18
Галя шо такоє
06 Листопада 2017, 21:59
Вкрадуть як вийськовий шпиталь ,Одне цікаво скільки ще їм потрібно!!!!!
06 Листопада 2017, 22:49
До Чудака.А хто вкрав госпіталь?
06 Листопада 2017, 22:51
Галя срочно до Палиці.Бо нам капець.
06 Листопада 2017, 22:52
Скачи, підор, в москву, там &quot;краще&quot; і тебе там чекають
06 Листопада 2017, 23:10
Шановна пані Смерть!!<br/>Така підпільна кличка для вас в державі Україна.<br/>Ви не скасували статтю 49 Конституції України. Для зміни Конституції потрібно 300 голосів народних депутатів В Вас їх небуло. стаття 49 на місці
07 Листопада 2017, 00:50
підпалю лікарню щоб кіндер не дерибанив.
07 Листопада 2017, 00:51
підпалю лікарню щоб кіндер не дерибанив.
13 Листопада 2017, 13:55
Заспокойтеся.Медичних закладів в Ковелі достатньо.Зробіть відкритий,справедливий конкурс на приватизацію ,або перепрофілюйте під інши потреби ,навіть під пільгове житло.