У Ковелі на набережній їздить трактор, у якого протікає мастило

07 Листопада 2017, 12:58
7480

Ковельчанин показав трактор, який їздить по набережній.

«Зробив зауваження що мастило витікає (на фото видно що шматочку підложили, піском підсипали, але капає не у пісок). Сивоволосий пан почав мене нагружати чому я фотографую, хто я такий; трактор не можна фотографувати, бо це його власність. Одним словом вів себе по хамськи», – пише Микола Бойчук на сторінці «Ковель Life» у Фейсбук.

«Почав питати моє прізвище – я йому представився. На моє прохання назватися, сказав що Димчук. Ні імені, ні по батькові, просто – Димчук. Щось там почав говорити, щоб я не трактор фотографував, а машини, які їздять по набережній. Хоча сам щойно проїхав через набережну, на фото видно як і де стоїть легковик. Говорив, що пізно фотографую потрібно було фотографувати коли цю пародію (набережну) робили, а не зараз. Ну і весь час відсилав до Кіндера. 

І виходить зробили як небуть, зараз самі ж комунальники розбивають машинами і тракторами. Мастильні плями по бруківці не в одному місці. Доречі шановний пан Димчук (якщо вірно назвався) запевняв, що бруківка розрахована, щоб по ній автомобілі їздили», – зазначає чоловік.

 








 

Коментарі
07 Листопада 2017, 15:38
Валять все на вандалів але вандали це самі ж комунальники.
07 Листопада 2017, 15:59
Ковель це надпотужне місто!<br/>А які інтелектуальні люди в ньому!!<br/>Місто мрій.<br/>Європа заздрить нашому місту !<br/>Приберіть мандруючу книгу!
07 Листопада 2017, 16:27
Товстига знищив Добробут. Завдяки корупційному Товстизі всіроботи тепер виконує &quot;Верес&quot;. Але у Вереса своїх технічних і людських ресурсів ( а в документації для проведення конкурсу були вказані недостовірні дані) ось вони і задіюють за копійки техніку Добрбуту. Але коштів у Добробуту не вистачає для підтримання техніки у робочому стані. Тому й така ситуація До того ж техніка застаріла. та й нова, яку закупили недавно вже потекла. Таку халяву продають наші фірми. А Товстига гнида!!! Тих грошей, що він запнув на забар вистачило б на новий трактор для Добробуту
07 Листопада 2017, 16:27
хапнув за забар - вибачаюсь за помилки в тексті.
07 Листопада 2017, 18:23
А потім говорять бруківка розходиться))) то це виявляється комунальники її нищать.
07 Листопада 2017, 22:16
Придумай, підор козломордий, щось новіше
07 Листопада 2017, 22:31
А шо зробив той бик бойчук для города?Комунальщики на тих лахах хотяби шось роблять,а ти попи... попиз.....і поіхав чмо
07 Листопада 2017, 22:45
Комунальники що зробили те і нищать. А роблять в основному для галочки для піару щоб пофоткались посадовці. Скільки було фото про відкриття який піар. А року не протрималась набережна і почала рохлазитись. Це проблема комунальної сфери і заслуги керівництва міста.<br/>А Вася як був Васьою так і лився це діагноз. І таких Вась більша половина. А наступного року з Васіних податків ще бабла відмиють.
08 Листопада 2017, 09:45
ЦЕ ТОЙ НОВИЙ ТАРКТОР, ЩО ЗАКУПИЛИ КОМУНАЛЬНИКИ, ЯК ВИСЛОВИВСЯ КІНДЕР ?