«Територія права» показала відео інциденту в супермаркеті Ковеля

08 Листопада 2017, 13:00
9857

Наше видання коротко розповідало про інцидент, який трапився 2 листопада у супермаркеті на вулиці Незалежності в центрі Ковеля, коли співробітники охорони закладу забороняли 29-річному кореспондентові друкованого видання проводити відеозйомку та викликали поліцію (на фото).

За фактом перешкоджання законній професійній діяльності журналіста розпочато кримінальне провадження за ч. 2 ст. 171 Кримінального кодексу України.

У Ковельському відділі поліції справу настільки «засекретили», що слідчий в порядку статті 222 Кримінально-процесуального кодексу України не дозволив навіть називати видання, яке представляє потерпілий.

Втім, в Інтернеті вже з’явилося відео, автором якого є Максим Коваль та Всеукраїнська правова редакція «Територія права України». Незважаючи на безліч орфографічних та стилістичних помилок російською мовою, він повідав, що 2 листопада 2017 року попросив Олену (свою напарницю, – ред.) сходити у супермаркет «Вопак» і сфотографувати ціни на продукти харчування, щоб порівняти їх з цінами в іншому магазині, з’ясувати найдешевші ціни, а потім написати статтю про мінімальний споживчий кошик, очевидно мешканців міста Ковеля.

За словами Максима Коваля, йому зателефонувала Олена і сказала, що їй охорона магазину забороняє фотографувати ціни та пригрозила поліцією.

 



 

«Пришел туда я. Конечно, по всей Украине в супермаркетах есть беззаконие, но такого БЕСПРЕДЕЛА встретишь в Украине мало где», – робить висновок Максим Коваль.

Працівники торговельного закладу попросили візитера з відеокамерою представитися чи хоч показати журналістське посвідчення.

«Треба мати дозвіл, щоб тут знімати», – мовила продавець.

«Розписка від мами піде?» – їдко перепитав Максим Коваль.

«Забороняю вам знімати, бо на дверях написано…», – пояснював охоронець, посилаючись на наклейку про заборону зйомки у приміщенні, яка наліплена на вхідних дверях супермаркету.

«У мєня на заборє напісано такє слово с трьох букв. І што теперь?» – казав гість з камерою.

«Я за вас радий, що у вас таке на заборі написано», – відповів охоронець.

«І што теперь мнє подчіняцца таму, што там написано?»

Зрештою, адміністратор супермаркету дозволила знімати на відео цінники. Поліцейські теж підтвердили, що зйомку можна проводити.

 

1

 

«Ну скажитє, што я хунта, маскаль, кацап. Ви єта хатіте сказать?» – «діставав» Максим Коваль жінку-продавця.

«Ні», – заперечила вона.

«А што ви хатіте сказать?»

Був випадок, коли якийсь чоловік у торговому залі почав викручувати з рук оператора його камеру.

«Хто дав право мене знімати?» – обурювався він.

Тривалі розмови із працівниками закладу та поліцією словами передати важко, їх треба бачити.

«Нема прострочених товарів», – схвально наголосив автор двох сюжетів і зауважив, що буде ще й третя частина відео з його візиту до цього супермаркету.

 

 

Коментарі
08 Листопада 2017, 15:18
від вигляду таких "німців" можна "наложити" в штани
08 Листопада 2017, 15:24
Жоден працівник супермаркету починаючи від адміністратора закінчуючи охороною та продавцями не знає законів. Журналіст повністю правий. Він вміє огризатись закони знає. А більшість відвідувачів даного супермаркету не можуть цим похизуватись і тому ця бидло охорона та хамські продавці диктують їм свої умови які порушують законодавство України. А німецькі "загарбники" це звичайно жесть.
08 Листопада 2017, 15:30
в тому ковелі одні бидлюки і живуть і працюють! а охоронець - просто вася і валет
08 Листопада 2017, 16:10
Ковельчанин ахахаху - ти Бичара галіма, думай шо пишеш мудазвон...
08 Листопада 2017, 16:12
Судячи з поведінки і розмови - максим коваль бичара з бичар, а не журналіст. Гнати це чмо з Ковеля, нехай їде і читає те, що в нього "на заборе" написано, козляра.....
08 Листопада 2017, 16:13
<p>[ВИДАЛЕНО ЗА НЕЦЕНЗУРНУ ЛЕКСИКУ]</p>
08 Листопада 2017, 16:22
<p>[ВИДАЛЕНО ЗА НЕЦЕНЗУРНУ ЛЕКСИКУ]</p>
08 Листопада 2017, 16:28
ДАВАЙТЕ ПРОДОВЖЕННЯ
08 Листопада 2017, 17:01
<p>[ВИДАЛЕНО ЗА НЕЦЕНЗУРНУ ЛЕКСИКУ]</p>
08 Листопада 2017, 17:13
ну давай, підходь в оранж, я тут ще годину буду, побачимо який ти крутік не на словах
08 Листопада 2017, 17:15
Згідно зі статтею 34 Конституції України кожен має право вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію усно, письмово або в інший спосіб ─ на свій вибір. Обмеження можуть бути, якщо фотографування стосується національної безпеки, територіальної цілісності. Інших підстав для обмеження права фотографувати товар Конституція не зазначає. Також стаття 50 Конституції України гарантує кожній людині право вільного доступу до інформації про якість харчових продуктів і предметів побуту, а також право на її поширення. Така інформація ніким не може бути засекречена. Отже, заборона фотографувати товари суперечить Конституції.
08 Листопада 2017, 17:17
Журналюга, хоч і чмо, але по суті він правий, торговий зал супермаркету це є громадське місце, він з камерою не зайшов в якесь службове приміщення
08 Листопада 2017, 17:53
приїхав жити нормально і ще щось говорить.поки ми там ї..шим!думаю зрозуміють всі хто там був.
08 Листопада 2017, 18:13
Чому в поліцейського магазин пристегнутий в людному місті на автоматі? З чого він вимагає документи ,в нас що паспортний режим?
08 Листопада 2017, 18:14
Поліція законів не знає!!!!! <br/>Вони проходили переатестацію?! <br/>Сором працівникам маркету і поліції!!!<br/>К нас не паспортний режим, паспорт з собою носити ніхто не зобов'язаний !
08 Листопада 2017, 18:16
Зайдіть в &quot;край &quot; на сільмаші познімайте скільки там протермінованих продуктів!!!!!!!!!!! І нікому діла немає)))
08 Листопада 2017, 18:18
Правова держава. Поліція як законів не знає, то хай Ревізора подивиться.
08 Листопада 2017, 18:20
А охоронники це ж стадо. Ім сказали казати &quot; бе-е-е&quot; вони і говорять &quot;бе-е-е&quot; свого розуму немає,
08 Листопада 2017, 18:22
тормоза а не охорона а другий шо затуляв камеру на другому відіо так цеж вася любімчік деріктріси тіпа касір і гружчік
08 Листопада 2017, 18:29
Стаття 32 Закон України про поліцію &quot;Перевірка документів особи&quot;, от йому і відповідь на &quot;сагласна какому закону я должен прєдставлять дакумєнти&quot;. Його легко можна було на 3 год. забрати навіть по 1 пункту цього закону
08 Листопада 2017, 18:54
журналісту друкованого видання проводити відеозйомку?
08 Листопада 2017, 19:22
Поліція могла б і затримати до вияснення особи коли б хотіли. Але ж полякалися чи то шоломи голову надавили. А охоронець супермаркету не мав права документи питати.
08 Листопада 2017, 19:27
ще б з кулеметом зайшли в магазин
08 Листопада 2017, 20:01
Леди и Джентльмены<br/>Не думайте что для Вас должна сделать Родина <br/>Думайте что Вы можете сделать для Родины<br/>Только Моника может дать и взять<br/>Билл Клинтон
08 Листопада 2017, 20:07
Соромно що працівники Вопаку не змогли поставити того &quot;журналіста&quot; на своє місце і вони мали право заборонити відеозапис
08 Листопада 2017, 21:01
А хтось із ВАС гуглив &quot;Територія права України&quot;?.. Якщо прохешите ютуб це &quot;Дорожний контроль в Ковеле&quot;. Пропоную поспілкуватись з &quot;заядлим&quot; москалем, бо він тут &quot;бложить&quot; вже півроку, хоча видалив два перших відео (у Ковелі) (нажаль не скрінів його морду кучеряву ). Він провокатор... А такіх... за паребік... Про всяк: https://www.youtube.com/channel/UCUyULEHOE-qn7nGg8Nf-W8w/videos?disable_polymer=1
08 Листопада 2017, 21:18
Ти що, пасивний ольгінський гомосексуаліст, з бодуна забув, як гуглівським перекладачем користуватись? Пишеш якісь ієрогліфи...
08 Листопада 2017, 21:25
Його знають наші паліцаї, бо перший раз його затримали за &quot;наглу&quot; зйомку Ковелського МРВ (відео видалене ним же з ютуб) і... «засекретили»... бо не_уй шастать... P.S. сорі, Ви не бачили відоз, як він &quot;мочив&quot; у відділку, проте, все згідно чинному законодавству, чим він і тролитьььььььььь
08 Листопада 2017, 21:42
а що за такий журналіст сраний, ти мову державну знаєш, я б йому писок натовк, гівнюк
08 Листопада 2017, 22:56
худоба, а не журналіст.
08 Листопада 2017, 23:14
&quot;Велика прогулянка&quot;, Луї де Фюнес
08 Листопада 2017, 23:15
Журналюга наривається скоро одгребе бо веде себе по хамські
08 Листопада 2017, 23:54
А цей &quot; дибіложурналіст&quot; Ковальський?
09 Листопада 2017, 00:04
Вопак сі зіпсувсі вже, але продавці там файні.<br/>Легко взяти камеру вичитати закони і корчити з себе цяцю.<br/>Шкода працівників. Але вопак треба було переформатувати по іншому. Канец связі.
09 Листопада 2017, 00:10
Ніякий він не &quot;журналіст&quot;, це аферист з Донецької області. Нехай поліція не включає &quot;дурку&quot;, а покаже його &quot;посвідчення&quot; і назве друковане видання, на яке той &quot;працює&quot;. Це не таємниця слідства, коли мова йде про саморобні &quot;ксіви&quot;. Тут нема що приховувати. Хіба він комусь дуже вигідний, тому поліція його і стереже.
09 Листопада 2017, 00:19
уважуха! згідний допомогти.
09 Листопада 2017, 01:43
Що чувак що вопак...-одне другого коштують-)))неадекватність!хоча говір цього так названого журналіста-лайном чути!
09 Листопада 2017, 02:07
Але адміністраторша тупота одна мова чого варта, скільки помилок
09 Листопада 2017, 16:30
Ехх. Сумую за старими мiлiцiянтами. Якi не приходили на виклик, бо не було бензину. А як приходили то не уходили з пустими руками, когось та й забирали)))
09 Листопада 2017, 19:26
А давайте тоді домовимось по чесному ВОПАК забирає відеокамери спостереження і не знімає людей (Люди ж не давали згоду на їх зйомку). А люди не знімають ВОПАК.
09 Листопада 2017, 19:58
Яка різниця який він журналіст чи взагалі не журналіст, він діяв в межах Конституції...І якщо Ви законів не знаєте то нема чого дураками інших робити, захищаючи охоронців...Дурний-то дай інших такими ж зробити
09 Листопада 2017, 19:58
Яка різниця який він журналіст чи взагалі не журналіст, він діяв в межах Конституції...І якщо Ви законів не знаєте то нема чого дураками інших робити, захищаючи охоронців...Дурний-то дай інших такими ж зробити
09 Листопада 2017, 19:58
Яка різниця який він журналіст чи взагалі не журналіст, він діяв в межах Конституції...І якщо Ви законів не знаєте то нема чого дураками інших робити, захищаючи охоронців...Дурний-то дай інших такими ж зробити
09 Листопада 2017, 23:13
Я б таких перевіряючих, в шию гнав з супермаркету.Тай з усіх місьць.
12 Листопада 2017, 17:18
краще би вася дальше коров пас
30 Січня 2018, 21:47
Можем с удовольствием прийти. И если есть желания можете сами поучаствовать вместе с нами. Если интересно пишите мне в фейсбук.