На Волині зняли фільм-розслідування: чи справді Степан Івахів «вкрав» спадщину Ігоря Єремеєва?

10 Листопада 2017, 15:18
10950 Джерело: http://4vlada.com/

Журналісти Інформаційного агентства «ВолиньPost» та «12 Канал» представили фільм-розслідування «Чорна вдова: Полювання на спадщину Єремеєва».

У фільми розкрили секрети особистого життя Ігоря Єремеєва, та розповіли чому покійний бізнесмен залишив свої активи дітям, а не дружині. Продемонстрували офіційні документи, існування яких начебто приховує вдова Тетяна Єремеєва.

Дали відповідь: Чи насправді депутат Верховної Ради України від Ковельського виборчого округу Степан Івахів та Сергій Лагур забули про свого померлого друга і партнера? Чи зрадили вони його пам'ять? Куди поділися акції та майно Єремеєва? Хто позбавив грошей його дітей? Чому скандальні звинувачення вдови транслюють лише ЗМІ, підконтрольні Ігореві Палиці та Ігореві Коломойському

Також, друзі Ігоря Мироновича, директори «Континіуму», юристи вперше прокоментували заяви дружини Ігоря Єремеєва.  

У свою чергу, напередодні, Тетяна Єремеєва на своїй сторінці у Фейсбук прокоментувала вихід фільму: «І сьогодні – черговий інформаційний бруд від компанії «Континіум», ініційований колишніми «партнерами». Це агонія та реакція на дії закордонної Феміди, від надання показів до якої ухилитися ніяк не вдається їм. Але втручання в життя людини,яка вже з Богом спочиває, та не може відповісти – це перехід людської межі дозволеності...», – зазначила вдова. 

Нагадаємо, раніше наше видання вже писало про звинувачення Тетяни Єремеєвої,що ковельський нардеп Степан Івахів з бізнес-партнером вкрали спадщину у вдови Ігоря Єремєєва та про роль нардепа у війні за спадщину.

 

 

Коментарі
10 Листопада 2017, 17:28
Біли не біли, але глина не тримається...
10 Листопада 2017, 17:51
Дак давав чи на давав гроші Кіндеру на бруківку для набережноє. По словах давав бо бумагах не давав. А пропіарився то на всі гроші...... Чи може Кіндер в кишеню положив???
10 Листопада 2017, 20:10
Все що він має , все нажито не чесно - все 100% крадено ... Що він таке зробив для України і її народу , що могло його так збагатити ????????
10 Листопада 2017, 21:52
Вбили двое 2 банки - Форум і Надру. Одному коник відповів, а другому... чекаємо...
10 Листопада 2017, 23:13
Як Вам не соромно схаменіться Івахів кришталевой душі людина<br/>Стільки доброго зробив для Ковельчан а скільки ще зробить<br/>і не вірю що Єремєєву обідив то затмення найшло просвітліє<br/>мир ВАМ Земляки а з цінами на комуналку ліки продукти більшості і Земля Пухом
11 Листопада 2017, 11:44
Ти так не жартуй, он один (Задорнов) уже дожатрувався...
11 Листопада 2017, 12:39
Ти раб і рабом залишешся бо привик що тобі хтось щось допоможе подарує на шару дасть і за таких як ти ми і живемо в сраці і цим користаються такі олігархи як івахів палиця і іже с німі а ви за шматочок продаєтеся. Докі в Україні невинищити олігархію то наша економіка ніколи не прорветься бо олігарх не є бізнесмен це є злодій який гроші не заробляє а краде з держави з податків які плвтить малий бізнес і працівники. А в цій історії вдову реально шкода. А сайт волинь пост як завжди показав себе як помийна яма
11 Листопада 2017, 19:42
Гидко,коли ,,друг,, копирсаеться в нижній білизні.Тетяна-законна дружина,а все інше зараз не мае значення.
12 Листопада 2017, 12:38
Вкотре переконуюся, що Івахів - кусок латексного виробу. То купляє виборців по 200 гривень, а то бидло називає законну дружину покійного друга чорною вдовою. Івахів після цього для мене Худоба, яка не має нічого ні святого, ні християнського в душі. Думаю, що Бог усе бачить і де гарантія, що сам Степа не здохне як собака під забором?
12 Листопада 2017, 12:42
Волиньпост Івахіва, то чого ви дивуєтеся, що це помийна яма? Там директор - шестьорка, яка підносила Ігорю колись конверти, а тепер лиже чоботи рижому олігарху
13 Листопада 2017, 01:55
Вангую: Івахів може зарости бузиною
13 Листопада 2017, 16:13
АА для чого виддумаєте іваха купував виборців за 200 грн на минулих виборах голови отг- коли рому-КОСМОСА обрали? КОМО хоче за допомогою КОСМОСА прикарманити.
13 Листопада 2017, 16:38
Як бридко, що колишній друг може очорнити законну дружину покійного назвавши павуком... така поведінка характерна покидькам і ницим, які продадуть за пару гривень душу дияволу