У Ковелі сміття «рознесло» по газону

13 Листопада 2017, 10:00
3517

Ковельчани скаржаться на гори сміття, що накопичуються за вихідні і «розлітаються» по газонах та тротуарах.

«Куди звернутися...», – пише Лена на сторінці «Ковель Life» і додає фото сміття у мікрорайоні Володимирська.

 


 

«А таке робиться в районі Привокзалки двір вул.БЛУ 11 та вул.Мічуріна біля котельні і так кожен вихідний, тягнеться це роками.Всім байдуже...І ніякої управи», – скаржиться інша ковельчанка Руслана Корень.

 



 

Користувачі мережі у коментарях до допису пишуть, що потрібно звертатися до людей, які це сміття там лишають; а інші пропонують «Не звертатися, а зловити це бидло і «п`ятаком в це сміття!»;

Також, скаржаться на сміттєві машини: «Толку з машини, на яку вкидаєш сміття, вірно вертається, а на вихідні,так взагалі, вона переповнена!!!!!У нас сортування сміття по Ковельськи - раз на трактор, на який важко докинути, раз на машину, з якої все сміття вивалюється». 

«Ніякі сміттєві баки не допоможуть людині, поки вона не поміняється зсередини, не перегляне своє ставлення до того, що відбувається на даний час», – підсумовує один із авторів допису.

Коментарі
13 Листопада 2017, 12:58
Не баки для сміття потрібно а по хребту дубинкою. І на 15 діб прибирати місто безплатно. Другим закаже смітити.
13 Листопада 2017, 13:01
Так самі виносять а потім жаліюця....
13 Листопада 2017, 13:02
причини з яких повляється сміття:<br/>-не спрацьовують служби, які повинні збирати, вивозити і слідкувати, щоб не було сміття; <br/>-відсутність баків чи обладнаних площадок, як це передбачено Правилами благоустрою;<br/>безнаказанність;<br/>-в людей нема ні совісті, ні страху, ні культури.
13 Листопада 2017, 13:52
Це для ковельчан в нормі!
13 Листопада 2017, 14:14
Чисто не там, де прибирають, а там , де не смітять. Самі собі гидять під вікна, а потім обурюються. Не понесе ж якийсь мешканець Х через два квартали до Вас своє сміття.Значить ловіть своїх сусідів по будинку чи двору і переконуйте їх про необхідність поважати права інших на чисте довкілля і т.д.
13 Листопада 2017, 19:24
памідориха скоротила кількість рейсів по маршрутах. там де мав бути три рази на тиждень, їздить всього раз. А плату бере як за три. Такщо мешканці просто вимушені виносити його з хати. Платиш гроші і щоб ще смерділо вдома!!!! Це памідориху потрібно під конвоєм провести по всіх дворах і заставити разом з Товстигою прибирати сміття.
13 Листопада 2017, 19:40
А ви знаєте скільки сміття на зупинці на перехресті вул Брестська і вул Ватутіна ????? Чому нам комфортно в смітті сидіти , чому такі байдужі спостерігачі і всі мовчать? А де Ж Е К і прилеглі підприемства.<br/> К
13 Листопада 2017, 19:52
Якщо є помідори серед сміття, то свисніть мені. Я їх визбираю і на базар понесу.
13 Листопада 2017, 21:23
Чисто не там де прибирають, а там де не смітять!!!!!<br/>Самі собі під ніс кладуть, вітер роздуває, а потім жаліються .<br/>Таким в баки не допоможуть!!! Носом натикати в те сміття!!! Бидло треба вчити!
13 Листопада 2017, 21:26
До чого тут помідориха? Люди - свині ))) Якщо їх так влаштовує, то хай по вікна себе закидають. В нашому дворі такого немає культурні навчили свиней, пару разів сміття під двері ...
13 Листопада 2017, 23:11
Олюню!!!! Якщо сміттєвож приїзджає один раз замість проплачених мешканцями 3 разів, та й то переповнений, то куди дівати сміття? Що, знову нести додому? Будемо носити памідорисі в двір на Володимирську. Нехай вона нюхає. Товстига!!!! Коли закінчиться тає неподобство. Коли ти вже свою коханку на місце поставиш.
13 Листопада 2017, 23:51
Андрія знаю з малого хороший хлопчик гарна родина<br/>Тепер розумний здоровий успішній зрозуміло жинки люблять<br/>А я старий хворий бідний з друзями розікрав і пропив машзавод<br/>Як я йому заздрю
14 Листопада 2017, 01:37
А чому до того, як помідориха стала жеком, тіпа, керувати, у Ковелі &quot;свиней&quot; було набагато менше?
14 Листопада 2017, 09:37
а чому до приходу кіндерлогів до влади ковель займав перше місце серед рівнозначних міст по Україні.ю а тепер засрався сміттям? тому що містом керують тупорилі хапуги.
14 Листопада 2017, 10:15
А помідориха якраз із їхньої обойми. Але найбільш неадекватна і тому постійно світиться в чорному світлі
16 Листопада 2017, 10:59
Тут винувате начальство що людей поскорочували.зара дворник прибирає три чи чотири двора,а раніше менше дворів давали прибирати і чистіше було.машина должна частіше їздити або поставити контейнера щоб куда викидати всім мусор було.